Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

Gość a o co chodzi

wysylaja mi na maila takie porady.....Dziś powiem kilka informacji, które mogą Cię totalnie zszokować. Czy Wiesz O Tym, Że Wszyscy Kłamią Jeżeli Chodzi O Pozbycie Się Tłuszczu W Takich Miejscach Jak Brzuch? Proszki, pigułki, pasy do treningów... lista jest długa i kosztowna. Wśród sprzedawców jest powiedzenie: â��Niewiedza sprzedajeâ��, dlatego nie daj się nabrać. Wszystko co słyszałaś o treningu i odchudzaniu jest kłamstwem. Zapytasz pewnie â��Dlaczego mój brzuch dalej rośnie?â��. Odpowiedź jest prosta. Tak się dzieje, ponieważ wszystko co dotychczas słyszałaś o odchudzaniu i treningu jest kłamstwem. Telewizja powołuje się na nieprawdziwe informacje, a twoim znajomi ciągle je powtarzają. Dlatego większość rzeczy, które słyszałaś o treningu i odchudzaniu jest kłamstwem. Oszustwo i niewiedza ludzi, którzy produkują środki spalające tłuszcz powodują, że nadal masz tłuszcz na brzuchu. Pora To Zmienić I Dowiedzieć Się Prawdziwych Rzeczy! 1. Stosując większość tradycyjnych diet nie spalasz tłuszczu, a tracisz wodę. Co w konsekwencji może powodować bardzo groźne dla organizmu odwodnienie. 2. Większość diet niskowęglowodanowych nie pozwoli Ci stracić brzucha na dłuższą metę. Takie diety mają tzw. Efekt â��jo-joâ��. Jedynym sposobem na spalenie tłuszczu z brzucha jest odpowiednie jedzenie w odpowiednim czasie i lekkie ćwiczenia, które nie męczą. 3. Długotrwałe treningi na siłowni nie są dobre. Są najgorszym rozwiązaniem na brzuch. Lepiej trenować 45min na tydzień. Powiedziała na tydzień nie na dzień! 4. Restrykcyjne diety nie tylko są głupie, ale też niebezpieczne np. Dieta kopenhaska Większość kobiet, które stosuje mój system Płaski Brzuch W 14 Dni tracą po 3-7 cm w 7 DNI. Tracą tłuszcz, a nie cenną wodę. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie chodzą głodne. Osoby, które korzystają z tego systemu dobrze wiedzą, że należy jeść i wykonywać krótkie treningi, które nie powodują zakwasów. Brzmi absurdalnie, wiem... Ale to w 100% prawdziwe i sprawdzone! To proste, szybkie i bezpieczne. Twoje ciało jest jak samochód. Stosując tradycyjne metody każesz mu jeździć bez paliwa,co jest niemożliwe. Korzystając z mojego systemu szybciej spalasz tłuszcz(paliwo), ponieważ auto (metabolizm) przyśpiesza. Pomyślisz, że to nie możliwe... Ja spróbowałam zadziałało.... Koleżanki spróbowały zadziałało... Kilka tysięcy moich klientek spróbowało... Zadziałało! Teraz Twoja Kolej...niech ktos to wrzuci kto to kupil.....bo brzmi intrygujaca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollollol
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 13
i co? spróbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co chodzi
sprobowalam 3 minutowych cwiczen...ale to za krotko by powiedziec czy dziala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co chodzi
Kiedyś sąsiadka zapytała mnie, czy zwykłym odchudzaniem można stracić parę centrymetrów w pasie czy nie. Odpowiedź brzmi tak i nie. Jeżeli próbujesz odchudzać się tradycyjnymi dietami organizm zaczyna zwalniać metabolizm. Wolniejszy metabolizm oznacza, że możesz jeść mniej, a i tak utrzymasz fałdki na brzuchu. Im masz szybszy metabolizm tym możesz jeść więcej, a i tak nie będziesz tyła, oraz zaczniesz chudnąć. Większość diet bazuje na małej ilości pokarmu i małej częstotliwości np. dieta kopenhaska. One tylko zwalnia twój metabolizm. Nawet jeżeli próbowałaś ją stosować, to możesz faktycznie przez jakiś czas chudnąć, ale jej odstawienie spowoduje, że automatycznie zaczynasz tyć. Nie wiem jak Ty, ale ja nie chciałabym być całe życie na tak rygorystycznej diecie. Dlatego mój system: Płaski Brzuch W 14 Dni ma specjalnie skonstruowaną dietę, która nie polega na głodówce, a wyłącznie na manipulacji metabolizmem. Celem systemu jest przyśpieszenie w naturalny i nieszkodliwy sposób metabolizmu, aby pracował, gdy Ty odpoczywasz. www.brzuchstop.pl Kolejny pytanie było jeszcze bardziej szokujące: "Czy można mieć płaski brzuch tylko korzystając z twojej diety?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicoleS19
chyba to jest jakas bzdura..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizagraca
Ja stosowałam ten system. Wbrew pozorom trzeba czasem pilnować tych posiłków itd, to jedna z wad. 1 tydzień: 2.5kg 2 tydzień: 3kg W sumie: 5,5kg jak dla mnie za mało. Mam sporą nadwagę. Później skorzystała z dodatku do systemu: "piramidowe odchudzanie" (jest w cenie). Tutaj schudlam 12kg w miesiąc. W sumie w prawie dwa miesiące 17,5kg. Gdy przestałam z tego korzystać przytyło mi się 3kg. Tak naprawdę schudłam 13-14kg. Wady: - bardzo mało jadłospisów - trochę mało przykładów - trzeba pilnować zaleceń - dieta jest płatna (jednorazowo) Zalety: - nie byłam za bardzo głodna - schudłam 13-14kg - jestem cukrzykiem typu II, więc trochę poziom cukru mi zmalał. W sumie oceniam od 1 do 10 na 7,5. Daje sobie teraz 2 miesiące przerwy i później zaś będę stosowała ten system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinakalino
Ja tam mam ten system, bo dostałam w prezencie od znajomej. Stosowałam go i schudłam 7kg w około 20dni. Więc nie można powiedzieć, że jest źle. Na pewno go jeszcze spróbuje. Jak każdy ma wady i zalety, ale mi podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co chodzi
a moze ktos sie skusil i to kupil i wrzucilby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic nie wiem
A to nie jest to samo co Odchudzanie na zawołanie albo 3 minutowe odchudzanie? Może ktoś kto to ma by się podzielił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co chodzi
wrzuccie troche tych cennych rad....pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest tak
Czytałam to. Nic nowego: Odstawienie niezdrowego jedzenia i słodyczy, ostatni posiłek o 18:00, jedzenie o niskim IG, 5 posiłków dziennie, pierwszy to jabłka i kawa. Przed śniadaniem ćwiczenie 15 min rozgrzewka i 3 ćwiczenia na brzuch. Te piramidowe to obcinanie stopniowe kcal. (pierw się liczy swoje zapotrzebowanie) Już ONZ ciekawsza. Nie warto dać za to 40 paru zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaad
Ja tez schudlam z tym 9kg, a jak mam ja wstawic tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalekk
www. speedyshare. pl (bez spacji) CZEKAMY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaaa.....
ile kalorii trzeba obciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest tak
To przy piamidowym jest obcinanie: dni: 1-2 obcinamy 5% kcal dni 2-4 --- 9% dni 4-6----14% dni 4-8----22% dni 8-10----33% dni 10-12---43% dni 12-14---52% Na tym ostatnim poziomie można pociągnąć max do 20 dni. Nie ma info o wyjściu z diety i ma się po tym straszne jojo. Strasznie niedopracowana ta dieta i jeszcze ciągle wciskają, że to taki kompletny przewodnik. Po za tym to że jesz co chcesz to bujda, bo można jeść tylko produkty z listy a jest tego niewiele. Robiłam przed świętami, schudłam 5 kilo (20 dni), a po 2 dniach świąt bez obżerania mam 4 z powrotem mimo że nie przekroczyłam mojego zapotrzebowania kalorycznego. Może to się sprawdzi u kogoś kto się straszliwie obżerał ale na pewno nie kogoś kto sporo już schudł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkaaa.....
czyli sporo wyrzeczen a efekt marny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seaside
chciałabym sprawdzić to na sobie - może jednak któraś z Was może się podzielić wersją pdf?? byłabym wdzięczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seaside
a może któraś z Was chciałaby się podzielić szerzej tą wiedzą? można by było spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutella_
No naprawdę mógłby ktoś się podzielić tym.. Chciała bym się przekonać czy faktycznie warto dać za to kasę.. Proszę w imieniu reszty dziewczyn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest tak
Tak, bo już uwierzę, że jak ktoś za darmo dostanie i nawet jak mu zadziała to kupi legalną wersję :P Nie wyślę, bo kurwicy dostaję jak pomyslę, że ja za to gówno dałam tyle kasy a inni za darmo chcą. Niech te co twierdzą, że to takie cudo porozsyłają. Ewentualnie mogę odsprzedać :P Taniej oczywiście bo "używane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMonikowa
jakby komuś się zachciało wysłać to mhunia@o2.pl ;) nie obrażę się A tak ogółem stwierdzając to ja się chętnie dołożę tak do 5 zł, bo tyle mam na koncie.... Kupiłabym żeby sprawdzić, ale nie mam nawet, a nie mam pracy i ciężko będzie mi to zakupić.... Dla mnie teraz każda nadzieja jest potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chamstwooooo
co za cenzura!!! napisalam to rano, a już usuneli... kupilam dietę, a dziś patrzę, aktualizacja w regulaminie: 15. Publikacja o tytule "Brzuchstop.pl - płaski brzuch w 14 dni" oraz wszystkie inne informacje należy traktować w formie zabawy. Autor dołożył wszelkich starań, aby zawarte informacje były prawdziwe i rzetelne, ale wyłącza całkowitą odpowiedzialność, za działanie i skutki uboczne. Nie należy traktować słów autora jako pewnik. Należy skontaktować się z lekarzem przed zastosowaniem tego systemu. Administrator(autor) wyłacza całkowitą odpowiedzialność za korzystanie zarówno z serwisu, jak i produktu. INFORMACJE O ĆWICZENIACH I DIECIE SPRZEDAWANE NA STRONIE BRZUCHSTOP.PL NIE SĄ I NIE POWINNY BYĆ TRAKTOWANE JAKO PORADA MEDYCZA, DIETETYCZNA ANI ŻADNA INNA KTÓRA MA POMÓC POŚREDNIO LUB BEZPOŚREDNIO WYLECZYĆ JAKĄKOLWIEK CHOROBĘ LUB DOLEGLIWOŚĆ. WSZELKIE INFORMACJE DIETETYCZNE PRZEZ NAS DOSTARCZANE POWINNY BYĆ TRAKTOWANE JAKO MATERIAŁ ROZRYWKOWY A NIE PROFESJONALNA PORADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi23
witam!!! czy ktos by mogl mi przeslac ten system na poczte!!! bylabym bardzo wdzieczna!!!!bardzo chcialabym schudac 15kg.z gory dziekuje!!pozdrawiam.moj e-mail justynajarych@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi23
justyna_jarych@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znalazlam
ja tez bym prosila :) jesli mozna zlote_jajo@o2.pl z góry dziekuje a napiszcie w ogole ile kosztuje da dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elkaad czy mogłabym ciebie poprosić o wysłanie tej diety mi na pocztę, bo mam juz ONZ i Turbo i 3 minutowe odchudzanie i nie chcę wydawać kolejnych pieniędzy (oto mój mail daisy-lady@o2.pl) wiem, że dziewczyny prosiły cię abys to wrzuciła i jak coś mogę to zrobic bo wiem jak więc proszę o wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×