Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paleczka

bylam gruba teraz jestem szczupla..TOBIE TEZ SIE UDA!.

Polecane posty

Gość paleczka

wazylam bardzo duzo przy wzroascie 170cmm moja waga siegala 65kg teraz mam 46 kg i jest mi dobrze. ale ciagle chudne nie potrafie tego powstrzymac to jest siliejsze odemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalenderka
jak tego dokonałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paleczka
cwiczylam i cwicze i jem surowki nie ejm kolacji tzn od godz 17 ewentualnie jak mnie sciska to jem kefir czuje sie taka lekka... bylam na diecie jablkowej i owsiankowej ale surowki to podstawa ale bez smietany ani majonezu ewentualnie przyprawy a i pije zielona herbate bo ma antyutleniacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie byłaś gruba tylko NORMALNA
a teraz jesteś wychudzonym szkieletem na dobrej drodze do anoreksji :P Naprawdę, nie masz się czym chwalić, ty jesteś chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
nie chciałabym,żeby mi się tak udało jak Tobie,nie marzy mi sie anoreksja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę że...
65 przy wzroście 170 to nie jest BARDZO dużo, raczej troszkę za dużo, tak z 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65 przy 170 to o jakieś 10 kg
za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde powinni wyrzucać stad ludzi, którzy denerwują 5 kg do zrzucenia. Przezywają to jak 50 kg nadwage. I tylko złoszczą ludzi którzy mają większy balast!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Didi
powinni...nie powinni... tak czy inaczej problem jest w tobie ze nie umiesz sobie poradzic ze swoim problemem.. laska w kazdym rozmiarze ma prawo czuc sie atrakcyjnie ja mam 168 i waze 56 kg i bede wazyc 53.Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paleczka
bo zazdroscicie dlatego tak mwoicie teraz :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie zastanow
na pewno paleczka wszyscy zazdroszcza ci anorekscji brawa za pozytywne :o :o :o żal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie zastanow
brawa za pozytywne myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaPolaPola
paleczka, a czego mamy ci zazdroscic?! Ze mialas i masz tyle wyrzeczen zeby byc chuda? Ja jem co chce, troche cwicze, mam super figurke i nie jestem chudzielcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaWroclaw29
hejka a w jakim czasie tego dokonalas, ile na oko dziennie kalori jadlas i czy mozesz podac przepisy na swoje surowki?:)gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinorka
Kurcze a czego tu gratulować???? Ze laska z siebie zrobiła wieszak??? Pewnie ma nieciekawą osobowość i dlatego chce byc szkieletem zeby wszyscy o niej mówili. Moja siostra ważyła2 lata temu przy wzroscie 163cm 49 kg-stwierdziła że jest za gruba .A teraz waży 28 kg i ma anoreksję i bardzo żle z nią jest . Wiec jak czytam takie banialuki to ....ehhh szkoda gadac. I tak zrobisz co bedziesz chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinorka
A ja przy wzroscie 166 cm waże 63 kg i czuje sie świetnie!!! Mam mase przyjaciół,nie ukrywam ze jestem duszą towarzystwa-czego własnie moja siostra mi zazdrosciła.Dopiero teraz sie dowiedziałam tak naprawde dlaczego sie zaczeła odchudzać.Bo myślała ze jak bedzie chudsza to beda ja bardziej lubiec.No i jest anorektyczka i wszycy wokół niej sie krecą i nadskakuja i chyba to sie jej podoba.Tylko ona o tym nie wie ze to tylko troska o jej zycie a nie zmiana osobowosci powoduja ze ludzie sie nia interesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
wchodzac na topik myslalam ze dziewczyna wazyla z 80 kg a tu 65...ehhh grubasow na oczy nie widzialyscie...macie problem z samoakceptacja, ze caly czas obsesyjnie myslicie o wadze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryj
pałeczka ty idiotko!!!!!!!!!!!! 53 kg i byłoby super 56 to szkieletor, ohyda, pewnie płaska żeś jak decha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wryj
46 mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paleczka
ee nie jestem bardzo fajana i mam ksztalty 89-57-82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylas gruba, bylas normalna. tylko cos ci sie uroilo. teraz takie czasy nadeszly :o gruba bylabys gdybys wazyla 80 kg. mialas wage prawidlową teraz masz niedowage. wpadniesz w anoreksje a o ile juz nie wpadlas. wspolczuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z calym szacunkiem, ale przesadzilas troche!! Nie masz sie czym chwalic. Ja przy wzroscie 164cm wazylam 52 i wygladalam, jak sucha miotla do zmiatania lisci. Moi KOLEDZY mowili mi, zebym przytyla, bo zle wygladam. Teraz waze jakies 55-56 kg i jest ok. A Ty napatrzylas sie na te wychudzone patyki chodzace po wybiegach i teraz sie cieszysz, ze wygladasz, jak one... Kurde, wspolczuje Ci... I jeszcze chudniesz?? To niedlugo nie bedzie Cie widac chyba... No coz, Twoja sprawa. Ale wierz mi, ze naprawde nikt Ci tutaj niczego nie zazdrosci. Proponowalabym wziac sie za tycie, bo wedlug mnie to juz choroba. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 170 cm
przy twoim wzroscie waze 60 kg i jestem szczupla, wiec nie wiem jak okreslic twoja figure :-O aha, nie zazdroszcze :-P przynajmniej jem to co lubię, ubieram sie w kobiece ciuchy i ogolnie jest spoko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farminka24
dzisiaj ogladalam taki program na temat odchudzania sie wsrod gwiazd, jesli nie maja zbytniego talentu, nie graja aktualnie w jakims filmie itp. to aby pisali o nich w gazetach musza chudnac i chudnac.... a szczego slynie nicole richie? bo np. ja ja znam tylko z tego ze byla posadzana o anoreksje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 57UOT
pałeczka!!!!! ja mam 175 cm wzrstu waże 60 kg a moje wymiary są nieprzyzwoicie idealne bo 92/61/90, więc sama widzisz, że ważąc 60 można być ideałem, dodam, ze jestem modelką, więc opanuj sie anorektyczko!!!!!!!!!! żałosna jesteś z tym swoim 46.tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paleczka
ale zrozumcie mnei etraz jest mi z tym sweitnie! jestem fotomodelka :D nie chce juz chudnac nie mam wstretu do jedzenia ani nic wlosy mi nei wypadajamam zdrowa cere ladne paznokcie wiec mam raczej buyc z czegos zadowolona chcialm sie z wami podzielic ze schudlam taka dumna z tego ejstem a na mnei najezdzacie wielkie dzieki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiem się i ja..
fotomodelka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D takie ściemy to tylko w erze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same grubasy się wypowiadają
Ja mam 170 i 55 kg i WCALE nie jestem chuda więc rozumiem autorkę! chcę zejść do 50 kg. Przy 60 kg wygląda się jak pasztet więc nie wciskajcie kitu jakie to jesteście kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×