Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iskierkaaaa

Całe życie na diecie, aż w końcu znalzałam drogę do sukcesu 4 kg mniej w miesiąc

Polecane posty

Gość iskierkaaaa

Witam wszytskie odchudzające się osoby, chciałabym się podzielić swoją historią;) Całe życe na diecie,( Dukan, Montighac, dr Dąbrowska,warzywno-owocowa, nie jedzenie po 18.00 i wszystko co mozliwe(....), waga się waha między 77 kg a 63 kg przy wzroście 165 cm ale jakiś czas temu znalazłam klub trwałej utraty kg jakieś 25 osób, i każdy z tym samym problemem, utrata kg polega na odchudzaniu się z pomocą dietetyka + treningi na sali, basen i marsze. Każdy przychodzi ile tylko daję radę w tyg. ludzie pochudli 30 kg, oczom nie wierzę, to był dla mnie szok!! jak pokazwywali swoje zdjecia z przed 4 miesięcy, to ja w duchu krzyczała ja też tak chcę!!!! no i powiem Wam że weszłam w ten temat i się okazało że w moim przypadku to nie jest aż tak kolorowo, pewnie przez rozregulowanie dietami, ogranizm ogłupiał i ja w pierwszym miesiącu schudłam tylko 2 kg a w cm zeszło mi 6 w tali, ok. 8 w najgrubszej części brzucha. Reasumując dziewczyny i panowie, jeżeli odchodzanie to 3 ważne sprawy ( 1. jedzenie co 3 h ( 5 posiłków dziennie) 2. dużo pijemy 3. i ruch ( może to byc zwykły spacer, ale 1 h ) to jest klucz do sukcesu Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balino29
Ja również jadam 5 posiłków dziennie chodzę na basen, siłownię, biegam i do tego przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo dzięki niemu właśnie te odchudzanie jest nie aż takie ciężkie bo to on zahamował mój apetyt na tyle,że nie podjadam między posiłkami a to bardzo ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, gratuluję, ale gdzie taki super klub? Możesz podać adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Beata R3
U mnie akurat droga do sukcesu miała konkretną nazwę - Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Dbałość o sylwetkę, a przede wszystkim odpowiednia dieta, aktywność fizyczna to podstawa naszego zdrowia. Właściwym wsparciem są również badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Dbałość o sylwetkę, a przede wszystkim odpowiednia dieta, aktywność fizyczna to podstawa naszego zdrowia. Właściwym wsparciem są również badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Dbałość o sylwetkę, a przede wszystkim odpowiednia dieta, aktywność fizyczna to podstawa naszego zdrowia. Właściwym wsparciem są również badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hipnozę na odchudzanie http://hipnosencja.pl/ mnie pomogła schudnąć aż 13 KG - poczytajcie opinie. Wydaje się dziwne wiem, ja też zareagowałam śmiechem ale pomaga ograniczyć apetyt w naturalny sposób - polecam poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joanna 33l
Ja to samo mniej więcej uzyskałam miesięcznie stosując Slimunox i nie katując się za nadto dietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×