Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Catering dietetyczny Wrocław

Polecane posty

Gość gość

Jaki catering dietetyczny polecacie we Wrocławiu? Zależy mi na tym żeby był smaczny i wysokokaloryczny ponieważ zamierzam przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całego serca mogę wam polecić zajrzeć do http://zaz.wroclaw.pl/gastronomia/ to jest firma, która ma doświadczenie po prostu w przygotowaniu posiłków dla klientów na imprezy okolicznościowe. Super sprawa. Można jeść zdrowo, samcznie, nieskokalorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakiś czas temu skorzystałam z oferty firmy dietbox. Teraz jadę do Berlina i nie będę miała okazji już zamawiać od nich ale śmiało mogę potwierdzić, że mają bardzo dobre jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście wolę zwykły, nie mam potrzeby by był dietetyczny, zazwyczaj zamawiamy do pracy wszyscy razem: https://www.margaretwroclaw.pl/ maja dobre ceny i świeże jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja keidys korzystałąm też z Margaret we Wrocławiu muszę powiedzieć, że mi bardzo smakowało jedzenie. Było na prawdę bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekskalibur_
We Wrocławiu miałem całkiem pozytywne doświadczenia z firmą https://www.wygodnadieta.pl/ dlatego z czystym sumieniem właśnie ich mogę polecić. Oferują całkiem smaczne posiłki, dobrze zapakowane, do tego dostępnych jest kilka różnych rodzajów diet. Aaa i we Wrocławiu za dostawę nie ponosi się dodatkowych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zabieganą osobą i nie mam czasu na przygotowanie pełnowartościowych posiłków. W pracy spróbowałam kateringu koleżanki i postanowiłam,że i ja będę korzystała z kateringu dietetycznego. Ja akurat mam dietę klasyczną od nich http://slim-diet.pl/produkt/klasyczna/ . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlkaF
My do placówki bierzemy posiłki z Kanzeon, wrocławskiego cateringu, mają świetnie zrobione dania dla dzieci, przynajmniej widzę że dojadają i im smakuje a to dużo, bo każdy wie jakie dzieci są wybredne ;). Godna polecenia firma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka22
Może nie dietetyczny, ale na imprezę ten catering nadaje się idealnie. Warto sprawdzić http://izabelaplociennik.pl/ skąd ta kobieta czerpie inspiracje i w jakiej kuchni się specjalizuje. Według mnie to idealne dania na indywidualne imprezy, gdzie chcecie wyróżnić się smakiem i podaniem. Gdy tylko organizujecie imprezę we Wrocławiu to koniecznie zamówcie jedzenie u tej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDROWE Catering Dietetyczn

Cześć. Wielu moich znajomych wypróbowało ZDROWE Catering Dietetyczny Wrocław. Ja osobiście także. Efekty są już widoczne :-) Bardzo dobrze zbilansowane jedzenie i do tego przepyszne. Powtarzalność co ok 5 tygodni. Mają spore sukcesy w zdrowym odchudzaniu. Pokazali metamorfozy klientek, które schudły od 25 kg do 65 kg. Rewelacja. Śmiało polecam bo warto skorzystać już ze sprawdzonych cateringów. Gdybyście poszukiwali: www.zdrowe.co/wroclaw/sklep/  ☎️+48 577 632 798

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Cześć. Wielu moich znajomych wypróbowało ZDROWE Catering Dietetyczny Wrocław. Ja osobiście także. Efekty są już widoczne :-) Bardzo dobrze zbilansowane jedzenie i do tego przepyszne. Powtarzalność co ok 5 tygodni. Mają spore sukcesy w zdrowym odchudzaniu. Pokazali metamorfozy klientek, które schudły od 25 kg do 65 kg. Rewelacja. Śmiało polecam bo warto skorzystać już ze sprawdzonych cateringów. Gdybyście poszukiwali: www.zdrowe.co/wroclaw/sklep/  +48 577 632 798

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

Ja zamawiam sobie jedzonko z Wygodnejdiety i jestem zadowolona. Posiłki smaczne, syte i urozmaicone a dostawy zawsze na czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja korzystam z wygodnejdiety w wwa ale dzialaja rowniez na terenie wroclawia, bardzo ich polecam, maja smaczne jedzenie, dobrze zapakowane-nic nie wylatuje i spoko ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Cześć! :) U mnie w 100% sprawdził się ZDROWE Catering Wrocław. Pyszne i świetnie wyglądające jedzenie i konkurencyjne ceny. Dzięki temu cateringowi jem regularnie i schudłam kilka kilogramów. Polecam!  Gdybyście szukali:  www.zdrowe.co/wroclaw/sklep/  +48 577 632 798

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak najbardziej - wygodnadieta jest nie tylko wygodna ale bardzo smaczna i godna polecenia! więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktawia0
Dnia 26.03.2019 o 08:15, Gość Agata napisał:

Cześć! :) U mnie w 100% sprawdził się ZDROWE Catering Wrocław. Pyszne i świetnie wyglądające jedzenie i konkurencyjne ceny. Dzięki temu cateringowi jem regularnie i schudłam kilka kilogramów. Polecam!  Gdybyście szukali:  www.zdrowe.co/wroclaw/sklep/  +48 577 632 798

 

U mnie też świetnie się sprawdza catering ZDROWE! Jestem pod wrażeniem smaku i podania dań.

Jak dla mnie 10/10 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manuella
Dnia 26.03.2019 o 08:15, Gość Agata napisał:

Cześć! :) U mnie w 100% sprawdził się ZDROWE Catering Wrocław. Pyszne i świetnie wyglądające jedzenie i konkurencyjne ceny. Dzięki temu cateringowi jem regularnie i schudłam kilka kilogramów. Polecam!  Gdybyście szukali:  www.zdrowe.co/wroclaw/sklep/  +48 577 632 798

 

Też zamawiam ze ZDROWE Catering Dietetyczny Wrocław :))) Są mistrzami w swoim fachu! Tak jak Agacie udało mi się zrzucić kilka kg i okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Biorę udział w ich programie redukcyjnym i mam nadzieję że dzięki motywacji efekty będą oszałamiające :) Koniecznie spróbujcie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia

Ja korzystam ze ZDROWE Catering Dietetyczny Wrocław. To mój drugi raz z cateringiem i na pewno zostanę ze ZDROWE na długo :D Dzięki cateringowi zrzuciłam parę kg i czuję się o wiele lepiej :) Wiele czytałam opinii na temat cateringów dietetycznych. Większość to negatywne opinie :/ Ja jednak jestem bardzo zadowolona ze ZDROWE. Mają pyszne jedzenie, powtarzalność menu co około 4tygodnie. Gdy korzystałam z pierwszego cateringu, dostawa była nad ranem około godziny 5. Czasem kurier nie mógł wbić kodu do bramki więc dzwonił :/ Po dłuższym czasie stało się to dla mnie bardzo uciążliwe bo zaczynam pracę o 9 i chciałabym się wyspać lecz czasem nie miałam takiej możliwości. Odkąd korzystam z cateringu ZDROWE już nie mam tego problemu, ponieważ kurier jest zawsze do godziny 21 :) :) :)Musicie spróbowac

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondi

Ja korzystam z Fitness Catering, mają dużo rodzajów diet i opcji kalorycznych. Dowożą pod dom, świeże, smaczne i cenowo wychodzi całkiem nieźle 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu

Jeśli chodzi też o catering kanapkowy, to zamawiamy z Pana Lancza. Co tydzień są inne kanapki więc menu się nie nudzi :) Więcej info i menu na ich stronie http://www.panlancz.pl/oferta/catering-dla-firm/ Polecam :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdak

Sprawdź sobie Wygodnądietę. Mają wiele opcji diet do wyboru. Sama od nich zamawiam posiłki, już kilka miesięcy- ja chciałam akurat zrzucić kilka kilogramów, i efekt udało się osiągnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zgadza się, wygodna dieta dobre ma ceny, a posiłki bardzo smaczne i co chwila jakas nowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Próbowałam kilku diet i najbardziej zadowolona jestem z Cud I Miód. Dieta bez glutenu to mistrzostwo świata 🙂 Z celiakią nie ma żartów, taka dieta to dla mnie wybawienie. Nie stoję przy garach,  a mimo to cieszę się pysznym jedzeniem. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabogacz
Dnia 25.07.2018 o 14:06, Gość UlkaF napisał:

My do placówki bierzemy posiłki z Kanzeon, wrocławskiego cateringu, mają świetnie zrobione dania dla dzieci, przynajmniej widzę że dojadają i im smakuje a to dużo, bo każdy wie jakie dzieci są wybredne ;). Godna polecenia firma 😉

Szkoła do której chodzą moje dzieci również korzysta z usług Kazeonu. Posiłki są smaczne, zdrowe i różnorodne, a pracownicy chętnie udzielają informacji na temat menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota
Dnia 14.10.2019 o 18:23, Gość karolinabogacz napisał:

Szkoła do której chodzą moje dzieci również korzysta z usług Kazeonu. Posiłki są smaczne, zdrowe i różnorodne, a pracownicy chętnie udzielają informacji na temat menu.

Zgadzam się, w naszej szkole zmienił się katering na Kanzeon i od razu widać ogromną różnicę w jakości posiłków i w wyglądzie samej stołówki. Nowa zastawa, serwetki (w końcu!), a dzieci zawsze otrzymują jakiś świeży owoc albo świeżo wyciskany sok. Ceny też dużo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia

a korzysta ktoś może z diety pudelkowej tajm? ja jestem na diecie slim 1500 i jestem zachwycona, wszystko smaczne i świeże 🙂 myśle że szybko z niej nie zrezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

1500 kcal to stanowczo za mało do normalnego funkcjonowania organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Ja to wolę sobie sama w domu gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×