Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamarra79

Catering dietetyczny wwa

Polecane posty

Gość Tamarra79

Czy któraś z was zamawia sobie taka gotową dietę? Jaką? i jak wrażenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimm88
Ja zamawiam sobie dietę 1500 kcal z Kiełki na Widełki - jem zdrowo, pysznie a przede wszystkim zdrowo bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrolin_ka
Hej, ja jestem na takiej diecie z https://eatzone.pl/ - jedzenie jest naprawdę smaczne, a codziennie gotować tak zdrowo i lekko nie dałabym rady na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiełki na widełki:) Smaczne i zdrowe posiłki to jedno, ja dzięki nim całkiem zmieniłam podejście do odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze będę polecać Dietę na zamówienie, bo sprawdziłam to na sobie i wiem, że przykładają wage do tego co ląduje w pudełkach. Nie jem mięsa, więc czasami ciężko mi dogodzić, ale tutaj posiłki były urozmaicone, a nie same warzywa z kaszą, jak to się nie raz zdarzało….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trulcia78
jak catering dietetyczny, to tylko mniamniam ;) za naprawdę niską cenę masz niesamowicie dobre jedzonko, które zawsze dostarczane jest na czas no i jest meeeega smaczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poczytalam i nie wiem czy wezme Catering dietetyczny wwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkka

Ja zamawiam Wygodnądietę, cenowo wychodzi mnie bardzo przystępnie a ja przynajmniej jem zdrowo, świeżo i regularnie, a to dla mnie najważniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie także WygodnaDieta! Nie wyobrażam sobie innej opcji, odkąd mam moje pudełka mam też więcej czasu dla siebie, na fitness itp. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze dużo pozytywnych opinii o wygodnadieta.pl a właśnie się zastanawiam czy nie przejśc na dietę bezlaktozową, ponieważ niestety nie toleruje a chciałabym schudnąć i nie myśleć co mogę przyrządzić następmego dnia. Po prostu nie mam na to czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Wygodna Dieta ma opcję diety bez laktozy z tego co kojarzę, więć próbuj. A warto bo taka dieta to bardzo duża wygoda i efekty są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggdusska123

A w jaki sposób można zamówić tego typu catering?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

polecam catering WygodnaDieta
są punktualni, dostarczają posiłki pod wskazany adres
pięć posiłków dziennie, zawsze jakiś pyszny deser, który jak najbardziej służy wybranemu celowi 😉 
ja jestem bardzo zadowolona  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małogosska89
Dnia 24.01.2019 o 21:46, Gość Maggdusska123 napisał:

A w jaki sposób można zamówić tego typu catering?

Wejdź na stronę wygodnej diety i tam będzie kontakt do nich - najlepszy sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tu mają swoją ofertę https://www.wygodnadieta.pl/ 
muszę przyznać - wygodna (bo nie muszę gotować  )
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynna88
Dnia 24.01.2019 o 21:46, Gość Maggdusska123 napisał:

A w jaki sposób można zamówić tego typu catering?

Wejdź na stronę wygodnej diety i tam będzie kontakt do nich - najlepszy sposób

Ja też zamawiam ten catering, próbowałam różnych opcji i teraz zamawiam bezglutenową i smakuje super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaTarcho

Też zaczynam przygodę z odchudzaniem i decyzja o zamawianiu cateringu dietetycznego była jedną z pierwszych. Jestem pierwszy miesiąc z wygodną dietą i jest naprawdę dobrze, nie wszystko może od razu smakuje i jednak musiałam się nauczyć jadać regularnie ale efekty widzę duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

ja zamawialem od wygodnadieta diete sportowa, spoko porcje, dobre jedzenie, kalorycznosc rowneiz ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak najbardziej wygodnadieta! maja bardzo ciekawe menu, fajne diety dostosowane do potrzeb i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie

co więcej przeliczając na codzienne gotowanie z podobnych składników cenowo wychodzi praktycznie tak samo, a jaka oszczędność czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

I ja podpisuję się pod Wygodnądietą. Dania ciekawe i urozmaicone, posiłki syte i smaczne, dla mnie rewelacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksana4578

Dobry catering dietetyczny to znajdziecie w Fabryce Smaku http://fabrykasmaku.com.pl/. Bardzo duży wybór posiłków. Także wegetarianie znajdą dla siebie coś dobrego nie mówiąc o miłośnikach ryć. Ja osobiście chwałę sobie tą formę. Oszczędzam czas na gotowaniu. Otrzymuje specjalnie przygotowane dla mnie dania. Mam pewność że pomimo tego że niektóre porcje wydają się być ogromne to dostarczają niezbędne składniki potrzebne każdej dorosłej osobie. Polecam Fabrykę Smaku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

z calego serca polecam wygodnadieta. wszystko profesjonalnie, i fachowo zrobione, jedzenie smaczne i zawsze na czas. cenowo tez spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia

U mnie sprawdza się ZDROWE Catering Dietetyczny z Wrocławia :D

Super obsługa, bardzo mili ludzie, jedzenie naprawdę smaczne (: Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia

Czasami tylko zdarzy się lekko surowe mięso, ale mnie to nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkakaka

No jak mięso surowe to raczej lekka wtopa. Ja zamawiam WygodnaDiete i takie rzeczy się nie zdarzają,  u nich liczy się jakość, smak i dbałość o klienta! Ja jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanką Diet4U :) Mój narzeczony też zaczął teraz u nich zamawiać, oszczędzamy dzięki temu sporo czasu :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS

U mnie również Wygdonadieta. Przekonała mnie do nich koleżanka i teraz jestem jej wdzięczna! Ich kuchnia trafiła w moje gusta, teraz jem zdrowo, smacznie i regularnie a to daje super efekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajzer

Ja po spróbowaniu kilku kateringów dietetycznych wróciłem do WygodnejDiety, bo mieli najlepszy wybór i nigdy sie nie spóxniali z dowozem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×