Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cytrusowa_

CEL Zgrabniejsza na WIOSNE

Polecane posty

Od jutra biorę się za siebie Kobietki! zbliża się wiosna, więc trzeba jakoś wyglądać prawda?;) nie będzie to żadna drastyczna dieta, bo to nie dla mnie Postaram się zrezygnować z ziemniaków, pieczywa,słodyczy, ograniczyć porcje do połowy, nie jeść po 18 ( oj ciężko będzie ;) ), zamiast słodkich napojów gazowanych - woda mineralna niegazowana Do tego ćwiczenia,bo przez zimę poszło troszkę w boczki i uda Ogólnie nie mogę powiedzieć, że jestem gruba, wszyscy mi mówią, że jestem szczupła , ale tylko ja przeglądam się codziennie w lustrze nago i widzę wszystko :) Postaram się zaglądać tu jak najczęściej i pisać jak mi idzie Kto dołączy?:) Razem będzie łatwiej ! Pozdrawiam Cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chętnie przyłączę.. nie wprowadzam diety..postaram się mniej jeść..przede wszystkim słodyczy.. 3 razy w tyg troszkę sobie biegam, do tego 3 razy pilates na nogi i brzuch oraz czasem strech ,jak będzie mi się chciało;) postanowiłam dwa razy w tyg robić peeling z kawy,przynajmniej chociaż z jeden raz..;) muszę zadbać o włoski ale za bardzo nie wiem jak.. hmm.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bym się dołączyła, wprawdzie zaczęłam małe odchudzanko wcześniej ale też nie do końca wyszlo. Ja tak i ty jestem szczupła dla znajomych ale tu i ówdzie widzę pewne mankamenty ktore mam nadzieję się wyzbyć. Już chodze na aerobik (dance, stepy) i na jogę także trochę tego ruchu jest. Ale trzeba dołączyc i dietkę. Damy radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niomniomnimo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwsze chętne :) cieszę się bardzo że nie zostanę sama hę - jeżeli chodzi o ćwiczenia to też chcę zwrócić uwagę głównie na nogi i brzuch bo głównie tam się odkłada ten nieszczęsny tłuszczyk ;) peeling kawowy kiedyś stosowałam,ale przestałam - chyba pora znowu zacząc brudzić kabinę prysznicową ;) włoski - może zaczniemy jakieś metody naturalne? np. żółtko,sok z cytryny i olejek rycynowy? ponoć skuteczne komi- widzę, że nie tylko mi się wcześniej nie udawało ;) na Twoje pytanie czy damy radę odpowiadam - Musimy DAĆ radę !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja peeling robię tak: 2 łyżeczki fusów. trochę balsami, cynamon lub kakao i robi się taka fajna papka która tak bardzo nie brudzi łazienki..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja peeling robie bardzo podobnie i mimo wszystko brodzik jest brudny :) ale warto dla tak gładziutkiej skóry miałam zacząc od jutra, zaczęłam od dziś, od 18 nic nie zjadłam i później troche poćwiczyłam :) także zaczęło sie dobrze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zepsuta
Dołączam się...Miesiąc temu zerwała ze mną moja miłośc...i mi sie przuchudlo, a teraz lapie mnie jakies przesilenie i z nudow zre:/ Wiec z racji ze dzis poniedzialek mocno sie wzielam w kupe, bo wiem ze umiem i moge. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry dziewczyny !:) jest okeJ, na śniadanko był jogurt owocowy oraz płatki owsiane iiiii jestem pełna :) nie mam czasu ćwiczyć ,ale nadrobię to wieczorem gdy wróce do domku ;) po wczorajszym 8 min. abs czuję, że mięśnie się napracowały :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkaaaaa
a czy te fusy z kawy to musza byc zaparzone czy moze byc sucha kawa wymieszna np, z oliwka czy zelem jakims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Też chciałabym paru kg. się pozbyć! Z wakacji na jesień pozbyłam się 6kg, ale przez zime 2 znowu mi przybyły i choć mam wagę stabilną to chciałabym się pozbyć brzuszka i nad nim własnie popracowac:) Może macie jakies fajne ćwiczonka na brzuszek ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo:o) od dawan czekalam az ktoś założy takiego posta. Podobnie jak wy niespecjalnie mam z czego chudnac( chociaż 2 kg mniej nigdy nie zaszkodzą) ale jako ze wiosna sie zbliza(mam nadzieje...) to dobrze by bylo popracowac nad wygladem swojego ciałka. Ja się głownie chce skupic na udach i pośladkach, bo niestety jest co modelowac... Jako ze pora roku taka a nie inna to włosy tez przydało by sie wzmocnic(mam wrazenie ze wypadaja garsciami). z postanowien to na tyle, bo jak za duzo bede chciala na raz to nic z tego nie wyjdzie :o) No to słowo sie rzekło i biore sie za siebie ! mam nadzieje ze wspólne pisanie nas zmotywuje, a przy okazji bedziemy mogły wymieniać sie radami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. mam ochote dołaczyc do was..nie chce skupiac sie na jakiejs tam diecie ale na cwiczeniach, ktore wykonuje namietnie :D od 1.03 ..w sumie to co mialam do zrzucenia zrobilam juz dawno temu, ale z przyczyn nie zaleznych ode mnie ;) troche mi przybylo, nie za wiele ale zbliza sie wiosna no i wiece :) ..mam nadzieje ze ten post nie zginie za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topic nie moze szybko zginąć:D Własnie sie zapisałam dzisiaj z przyjaciółką na aerobic :) Chodziłam juz kiedys ale w inne miejsce, takze ciekawe czy mi sie spodoba:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesyem po strechu,pilatesie na brzuch i nogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się , że nasze grono się powiększa :)) , jak to mówią - \"w Kupie siła\" :D Fajnie, że chodzicie na aerobik, pilates itd. Ja wprawdzie nigdzie się nie zapisałam,ale ćwiczę w domku ,mam kilka filmików i narazie mi to w pełni wystarcza pscółko - ściągnij sobie ten zestaw ćwiczeń na brzusio -tzw.abs 8min ;] www.wyslijto.pl/?file_id=09655934437325201988 Polecam Wam też tą stronkę : http://www.modeling.pl/?http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=lista&dz=11 A jak u Was z apetytem? bo mnie narazie omija szerokiem łukiem :) oprócz tego porannego jogurtu na obiadek zjadłam ryż z warzywami i tyle :D Lecę trochę odpocząc bo po całym dniu i jeszcze tych ćwiczeniach dosłownie padam Piszcie co u Was , buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry :) Ja wczoraj byłam na kursie tańca a dzis rano zaliczyłam 30 min roworku :) generalnie uważam ze to dobry początek ;) dzis zamierzam sobie zrobic kobiecy wieczorek: piling z fusów z kawy i cynamonu a potem sparowanie balsamem any-cellulitisowym, owiniecie folia i godzinka z ksiazeczka pod grubym kocem :) przyjemne z porzytecznym.No i jutro sie cała zmierze,zebym wiedziała jakie są wymiary czy pozbyłam sie jakiego cm w obw. ud podczas naszej wspólnej \"walki\" ;) Milego dnia wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co? ktoś obiecywał, że temat nie zniknie a juz spadł z pierwszej strony! Wszystkie tak cięzko pracujecie, że na głupiego posta nie macie czasu ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooo :) księżniczko - świetny pomysł na wieczór, zachęciłaś mnie do tego peelingu którego już długo nie stosowałam :) więc wieczór zapowiada się dość fajnie, najpierw ćwiczenia a później salon piękności w mojej łazience :D Też musiałabym się zmierzyć, bo nie mam wagi a chciałabym być pod stałą \"obserwacją\";) Pscółka Ty pewnie na aerobicu szalejesz :) mam nadzieję, że Ci sie podoba i że bedą efekty Hę - napisz jak Ci idzie , ja dziś zaczyznam pilates ;) Renikaa - a co z Tobą? :) Lecę zjeść coś lekkiego bo już prawie 18 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie gruba
zazdroszcze Wam dziewczyny ze jestescie jako tako szczuple i jesteście z pewnoscia blizsze celu niz ja :( powiedzcie mi co was motywuje? bo jakos mi ciezko zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. jestem i ja, po całym dniu, cięzkim rzecz jasna ale swoje odrobiłam :) ..teraz szykuje sie na okład z błotka cynamonowo - imbirowego ;) ..cytrusowa_ opisz nam koniecznie swoje doznania ;) w związku z pilatesem pozdrawiam i tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja co prawda nie wpisywalam sie do tego topiku ale juz dluzszy czas jestem na diecie (3 miesiace) i wiesz co mnie motywowalo? Moja bujna wyobraznia :d. Za kazdym razem kiedy wciskalam na siebie jeansy myslalam co to bedzie kiedy nadejda pierwsze cieple dni i ja- kolejny rok z rzedu -nie bede miala bladego pojecia co na siebie wlozyc. Cichuow mi w szafie nie brak, ale jak ja w nich bede wygladac! To wystarczylo :/ Zawsze pierwszego cieplego dnia przezywalam zalamanie i z trudem zmuszalam sie zeby wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mnie motywuje-może to dziwne ale zgrabne dziewczyny...i wzrok ogladających sie za nimi facetów:) i ogladających sie za mna jak cos podkreslajacego figure zaloże :) a ze jestem perfekcjonistka to zakladam to tylko wtedy jak wiem ze bede w tym dobrze wyglac, czyli jak akurat jestem w dobrej formie :) jednym slowem swiadomość przyjemości jakie sie wiąza ze zgrabna sylwetka Poza tym na to dzisiejsze \"Spa\" naprawde mama ochote:) -zaraz lece sie smarować Problem mam jeszcze tylko z jedzeniem-wlasnie pochlonelam kolacje i zagryzlam batonikiem...No ale rano rowerek, wiec wyrzuty sumienia jakby mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny ten piling jest super!!!! Naprawde gorrraco polecam :D mam taaaka gladziutka pupcie :D Teraz lece juz do wyrka poczytac ksiazeczke, bo jutro o 6 pobudka zeby pojezdzic na rowerku :) milego wieczoru wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plumciaaa
Cześć dziewczynki!!! Przyjmiecie do siebie jeszcze jedną taką co chce wypięknieć na wiosnę? :) Właśnie zrobiłam po raz pierwszy 8 min ABS (cytrusowa dziękuje za link ;*) i nieco zawstydzona stwierdzam, że nie było lekko... Ale cio tam, za kilka dni pewnie będzie troche lepiej, w końcu "praktyka czyni mistrza" :) Teraz idę sobie wymasować udka i brzuszek, wklepać balsamik i lulu :) Pozdrowionka dla wszystkich laseczek :) Buziakiiii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mnie motywuje? To, że będę się czuła lżej i atrakcyjniej, gdy spojrze w lustro uśmiechnę się widząc efekty a spojrzenia facetów ;) to już swoją drogą :D Księżniczko - tego batonika to Ci nie daruję !;) ale powiedzmy, że ten jutrzejszy rowerek Cię ratuje :) a ja z jedzonkiem narazie problemów większych nie mam , tak jak sobie obiecałam nie jem po 18, na kolację pochłonęłam dziś serek wiejski i 2 plastry żółtego sera (uwielbiam :) ) i syta jestem do teraz. Peeling rzeczywiście jest świetny, niesamowicie wygładza skóre a po nałożeniu kremu to już wogóle bomba :D Co ile dni sobie taki fundujecie? Myślę, że 2 razy w tyg wystarczy. Tak się zastanawiam nad problemem cellulitisu ,który stał się już chyba chorobą cywilizacyjną, słyszałam niedawno że już u 9-letniej dziewczynki stwierdzono cellulitis :( No ale mam nadzieję, że my z nim wygramy! :) Plumcia Witaj w naszym gronie!:)) Z tym abs-em miałam podobnie a to chyba dlatego, że dawno nie ćwiczyłam i straciłam zupełnie formę .Ja mam już trzeci dzień za sobą i jest już dobrze :) Zmykam do łóżeczka odprężyć się ,posłuchać muzyczki i tak sobie słodko zasnąć :) Dobranoc dziewczynki :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plumciaaa
Cześć Słoneczka! :) Właśnie zjadłam śniadanko - activie naturalną z musli (mniaaaaaaaami) :) Ja jeszcze nie robiłam owego słynnego peelingu, ale od czytania waszych zachwytów nabrałam takiej ochoty, że 100-procentowo zrobię go dzisiaj :) Cellulitis... bleee to chyba mój majwiększy problem :( Moje uda są okropne! Wogóle nie pasują do reszty mojego ciałka ;) Biuścik mam malutki, brzuszek płaski, a nóżki...? Eeeeeeeeeeeh... Nie wiem jak Wy, ale ja wprost rewelacyjnie się czuję jak troche poruszam dupskiem (tzn poćwiczę ;)) Od razu czuję, że coś zmienia się na lepsze :) Wiem wiem - autosugestia :) Oki zmykam się uczyć a Wam życzę udanego i pełnego słoneczka dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja też po śniadanku - jogurcik owocowy z płatkami owsianymi a teraz popijam herbatkę żurawinowo-malinową :) pycha wczoraj nie wspomniałam, że się wreszcie zmierzyłam, oczywiście wszerz bo wzdłuż jest i bylo 176 cm :) za tydzień to powtórze i zobaczymy czy coś się zmieni ;) Plumcia - też pracuję głównie nad nóżkami ale i brzuszkiem bo po zimie troszkę mu się przytyło ;) A po ćwiczeniach czuję się lekko i ogólnie świetnie :) Odezwę się później a Wy piszcie co u Was ,pamiętajcie- niedługo WIOSNA! :D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×