Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mashimi

chce byc chuda!!!!!!!!

Polecane posty

tak, chce nosic rozmiar 34 i byc chuda, no moze nie chuda ale bardzo szczupla zawsze bylam albo pulchniutka, z lekka nadwaga albo tez szczupla ale chcialabym moc wlozyc ciuch o kazdej dlugosci i czuc sie zgrabnie szukam osob takich jak ja, ktore nie waza jakos duzo ale chca sporo schudnac od razu zastrzegam ze nie propaguje anoreksji, zamierzam odyziwac sie na poziomie 900-1000 kcal dziennie chce wazyc 47 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ważysz teraz
i jaki masz wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo fajnie:) tylko nie rezygnuj za 2 tyg ja zaczynam od jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ważysz teraz
dlaczego od jutra? wszystkie diety od jutra są skazane na niepowodzenie dziś co - kolacja pożegnalna? :) od teraz sie zaczyna - zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borsuk_morski
A mozna zaczac od wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam sie wcale dzisiaj obzerac, ale jadlam bulke pszenna i slodki serek poprostu od jutra takie produkty beda zakazane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieskooka postaram sie byc codziennie ale nie obiecuje napewno bede wpadac conajmniej 3-4 razy w tyg o roznych porach pisz jak ta u Ciebie nawet jak mnie nie bedzie:) bede czytac co napisalas teraz musze isc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
skoro dzis juz zjadlas bulke i serek, zacznij diete od dzis i po prostu nie jedz 'niedietetycznych' rzeczy, wcale nie musisz czekac do jutra, zeby miec jakas 'granice' Twoja docelowa waga jest ciut za mala, ale spoko, i tak Ci sie nie uda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcę porshe, bo nie gorsze ;P A tak na poważnie Mashimi w jakim wieku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mi prosze........
czy jak przy wzroscie 162 bedziesz wazyc te 47 kilo to bedziesz wchodzic w rozmiar 34?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hell angel
powiedz mi prosze........, wątpie, chociaż wszystko właściwie zależy od sylwetki, a nie wagi. Ja noszę rozmiar 34 a mój wzrost to 165cm waga 44kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie ma reguły
Moja siostra ma 166 cm wzrostu, waży 50 kg i nosi rozmiar 34. Ja przy 163 cm i 59 kg noszę 34-góra, 36-dół, ale bardzo dużo ćwiczę. Waga nie jest jedynym, niepodważalnym wyznacznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, waga to nie wszystko , ja waże 100 :( i nosze rozmiar 46 taki sam jak moja znajoma co waży 76 :O 24 kg różnicy a rozmiar taki sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monster-monster
A ja sie tak zastanawiam, czy jest taka możliwość, bym schudła do rozmiaru 34? Zawsze byłam pulchna, teraz jestem średnia (172 ok 60kg rozmiar 36-38 ) Wszyscy mi mówią, że jestem szczupła i świetnie wyglądam, ale ja jestem bardzo krytyczna i sie sobie nie podobam. Bardzo trudno mi jest schudnąć, jem ok 500kcl, ćwiczę, ale czy dam radę schudnąć do rozmiaru 34?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka ma rozmiar 34 i Ci powiem ze wygląda brzydko, wszystko na niej wisi wiec nie przesadzaj kobieto wieszaki nie sa ładne, a nie mówie zeby być grubym ale byc normalnym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monster co ty najgorszego wyprawiasz oczywiscie ze zamiast schudnac to przytyjesz skoro jesz tylko 500 kcal.....przeciez całe zycie nie bedziesz jadła tak mało i co wtedy - prosta odpowiedź od razu przytyjesz...czy nie lepiej jeśc rozsądnie i po prostu wiecej sie ruszać, ćwiczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzilam w rozmiar 34 wazac 51 wiec tymbardziej wejde wazac 4 kg mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co odchudzacie się
? daję Wam maksymalnie dwa tygodnie zapału no 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, ze sie odchudzam przy okazji dzieki za wsparcie:P ja w siebie wierze:) milego dnia zycze wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mashimi mamy podobny wzrost i podobny cel :) Kobiety niskie jak my w rozmiarze 34 wcale nie wyglądają jak wieszaki!!! Wieszak w rozmiarze 34 to osoba od 170 cm moim zdaniem... Ja obecnie noszę 34 góra i 36 dół. Tylko ten dół mnie martwi. Na wagę nie patrzę, bo stoi w miejscu odkąd zaczęłam ćwiczyć codziennie i być na diecie. Po miesiącu widzę już różnicę w ciuchach, więc chyba zakupię centymetr, zamiast dołować się kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paska9
Przyłączam się cel mam podobny startuje z 49/50 kg --> 159cm i chce zjechać do 43 juz kiedyś tyle miałam i było super. Teraz mam sporo czasu więc mogę na reszcie wziąść się za siebie. Powodzenia wszystkim ja zaczynam oddd...... teraz :) bo wcześniej jakoś nie wyszło. Damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co odchudzacie się
:) to też motywuje przecież :) Jak ktoś ci powie - na pewno Ci isę nie udaaaaa.. Ty odpowiadasz: a właśnie ze sie uda! też chce schudnąć ale do 36, 34 to bym nie miała wcale tyłka, a taki tyłek szkoda stracić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rowniez bedzie ponizej tysiaka:) chociaz nie do konca to jest chyba dobre no ale jakos tak jem ze bilans wychodzi niski najwazniejsze ze idzie i nie chce mi sie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×