Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pink-bunny

CHCE SCHUDNĄĆ DO WIGILII 2-3 KG ----- TO JEST JESZCZE MOZLIWE !!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość pink-bunny

Weszlam dzis na wage i po prostu ze zlosci mnie nosi !!!!!!!!! dlaczego? bo ostatnio sobie dietkowalam trzymalam sie swoich zaSad i nie przekraczalam 900-1000kcal a tu co? 1,5kg do gory !!!!!!!!!!!! po prostu porazka !!!!!!!!!!!!!!!! Stwierdzilam ze mam kurwa tego dosyc i musze sie wziac w garsc ! Mam 6 dni zeby schudnac chociaz troszeczke mysle tu o 2-3kg.... jak chce to osiagnac? ano mam juz plan Na sniadanie jemy to co lubimy do 150-200kcam MAX ja zjadlam 1,5 sucharka (45kcal) + troszke serka homogenizowanego light (30kcal)+ 3 migdaly (30kcal) + mala lyzeczka miodu (40)+ 2 suszone sliweczki (20)+3 gryzy ciastka piernikowego na sporobowanie ale bylo stare wiec duzo nie zjaldam hhehe (30kcal) = ok 195kcal musialam zjesc cos na slodko zeby troche rozladowac napiecie :P no dobra ale co jemy przez reszte dnia? mozna jesc tylkoooooooooooo jablka i marchewke tak wiec moj plan wyglada tak Ś: jemy wszystko do 200kcal i przez cala reszte dnia marchewke i jablka jesli bedziemy bardzo glodne mozemy wypic 1 mala porcje koktajlu bialkowego do max 100kcal ! to co ? kto ze mna od dzisiaj? CHCE W PONIEDZIALEK UJRZEC - 2,5 KG NA WADZE NIE PODDAM SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie bedzie Ci bardzo trudno, bo skoro jesz sniadanie na słodko to potem bedziesz miała ogromna ochote na jedzenie, bo Ci szybko poziom cukru wzrosnie i spadnie. A cwiczysz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink-bunny
DjK ja zazwyczaj nie jem sniadan tego typu tylko owsianke lub jajecznice po prostu dzis wolalam zjesc sniadanie na slodko niz potem kupic sobie batonika:p tak sie zdenerwowalam ta waga ze musialam :P ale od jutra na sniadanko albo jajeczniczka albo owsianka tak cwicze - ponad 45min codziennie na rowerku stacjonarnym tylko zastanawiam sie czy to nie za czesto i nie za duzo bo nie chce miec miesni na nogach tylko zeby mi zesczuplaly...jezdze na najmniejszym obiazeniu oczywiscie :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze rano je Węgle bo to energia na caly dzień i i tak wszystko co sie rano zje zostaje spalone. nie rezygnuj z diety 1000 kcal!! po prostu nie jedz wieczorem i więcej płynów a wszystko poleci w dół. jak teraz zaczniesz jesc same marchewki to dopiero będzie jojo. oleje te 2,3 kg w tydzień. daj sobie czas. ja schudłam prawie 6 kg od 15 września - zajęło mi to 3 miesiące - za to bez męczarni i wiem ze na stałe. nie ma co się szarpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink-bunny
Fat-Cat ale ja na diecie 1000kcal nie chudne, wwrecz przeciwnie :( po prostu mam tego dosc- kilka dni temu wazylam 53,3kg a dzis juz 54,5kg !!!!!!!!! dlaczego kuzwa tego nie wiem !!!!!!!!!!!! nie jadlam slodyczy nie jadlam po 19 i tu taka przykra niespodzianka :( zalamalam sie na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink-bunny
Chociarz, to może przez taki moj mały nałóg: na kolację piję gęsie sdło, może to przeez to? Pooomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro przytyłas to pewnie jestes przed okresem albo cos robisz źle. ile płynów wypijasz dziennie? no i jak wyglada twoj jadłospis tych 1000 kcal. i jeszcze jedno. ile masz wzrostu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pink bunny lepiej sobie zarezerwuj nick. A moze jestes przed okresem i dlatego Ci przybyło? ja tak mam, czasami nawet 2kg. A z tym rowerkiem to sadze ze w sam raz, ale moznaby tez jakies brzuszki czy cos zeby ruszyc cos z innych czesci ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink-bunny
jakim okresem kurrwa ? co mi tu z jakimis dyrdymałami wyskakujesz grubasiee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pink -bunny
mam obstrukcję i dlatego waze 2 kilo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pink -bunny
wczoraj wypiłam l;itr swojego moczu i organizm sie oczyścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo CZY JEST MODENA ??? droga Pani Modeno, Proszę o usunięcie tych głupot. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarowa - 3 kg w 3 dni Trwa krótko, ale trzeba rygorystycznie przestrzegać godzin posiłków. Jemy tylko to, co jest podane w menu i pijemy dużo wody. Nie używamy cukru i soli. Menu na każdy dzień * godzina 7.00 - szklanka zielonej lub czerwonej herbaty * godzina 9.00 - jajko na twardo i filiżanka kawy * godzina 11.00 - 10 dag chudego twarogu * godzina 13.00 - 20 dag gotowanego chudego mięsa lub ryby * godzina 15.00 - 20 dag owoców (banan, jabłko, śliwki, grejpfrut) * godzina 17.00 - jajko na twardo, szklanka czarnej herbaty * godzina 19.00 - szklanka soku pomidorowego, czerwonego barszczu (z kartonu) lub czerwonego wytrawnego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała mewa
hej ja też chce do wigilii schudnąć 2 kg, stosuje więc od wczoraj dietę kopenhaską i mam nadzieje że przez 1 tydzień tyle zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink-bunny
ajjjjjjjjjjjjjjjj dziewczyny porazka dzis na calej lini.... moglam sie cholera nie wazyc bo przez to sie zalamalam i zaczelam wpierdalac :(:( dzis bylo m.in. : snickers,mala paczka chipsow, duuuuzoooo roznych cukierkow, 2 galki loda,kanapki ze smalcem (boshhhhhhhhhhh) , 2 sliwki w czekoladzie czyli dzis nie bylo normalnego jedzenia tylko albo slodycze albo kuzwa jeszzcze cos innego ://////////// wlasnie sobie zaparzylam senes.......wiem ze wszystkiego sie niue pozbede ale ok pol godz temu zjadlam te kanapki ze smalcem i jeszcze cukierki a chyba to co do 3h sie zjadlo to jeszcze w zoladku siedzi wiec mi sie nie odlozy.... ehhhhhh porazka :( ulozylam sobie dzis jadlospis na naastepne kilka dni. Dziewczyny mam 2 tygodni zeby schudnac 4kg. Czyli 2 kg w tydzien. Dla mnie to b. duzo bo mam wolny metabolizm :( ale sie nie pooddam Oto jak jem od juitra Ś: 1 jajko na miekko (lub na twardo) +1/2 grejpfruta lub jablka lub banana:p IIŚ: jogurt nat light O: duuuuuzooo warzyw + ew troszke chudego mieska K: jakas rybka chuda + ew jakies warzywko I na tej diecie na bank schudne z 2kg w tydzien. Przyzwyczailam sie do b,.malej ilosci jedzenia wiec na tej diecie na bank nie bede glodna ale jesli by sie tak zdazylo to poratuje sie marchewka Musi sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj sie najadlam wszystkich rzeczy ktore lubie ale przesadzilam z iloscia i jest mi niedobrze bleeeeee :( jedyny + tego wszystkiego to to ze mnie narazie nie bedzie ciagnac do slodyczy :p moze ktos sie przylaczy? ja wracajac do SQL 3 stycznia chce zeby inni zauwazyli roznice ze schudlam te 3-4kg !!!! Mam motywacje musi sie udac :) ktos sie przylaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEEEEEEEEEE nie uznaje zadnych glodowek !!!! bo wiem jak to sie potem konczy... jesli bede odczuwac glod to zjem marcheweczke lub jabluszko ale zadnego glodowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×