Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chce schudnac. jakie cwiczenia i dieta?

Polecane posty

Gość gość

Hej. Mam 28 lat 165cm wzrostu i 90 kg. Jestem po 2 ciazach. Chce wrocic do wagi sprzed ciazy 56 kg.. prosze o pomoc. Kompletnie niewiem jak sie do tego zabrac. Cwiczyc moge tylko w domu. Najwieksza zmora to slodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiak2020
myślę, że african mango i ćwiczenia raz dziennie po 30 minutach, np z Chodakowską jakieś lekkie będą OK ja tak robiłam i schudłam bardzo dużo w przeciągu ostatniego roku, a też byłam po ciąży właśnie. najciężej jest po ciąży zrzucić ten 'słodki balast'. dzidziusie się kocha ale ten bebzon niekoniecznie (; http://nplink.net/xSGQ1bTK tutaj wklejam link do stronki z tymi african mango, jeden z niewielu suplementów na rynku który naprawdę działa, inne to sama chemia i efekt jojo murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżela887
Ja mogę też polecić African Mango kupiłam je w atrakcyjnej cenie za komplet z tej stronki http://szczupla-kobieta.pl powiem Wam,że już nie zwracałam uwagi nawet na wydane pieniądze ja po prostu chciałam schudnąć i nie ważne było dla mnie jak i w jakim czasie;) Nie mogłam już na siebie patrzeć, wyglądałam jak wieloryb, nie mieściłam się już w swoje ubrania ;/ byłam bardzo zła ale tylko mogłam być zła sama na siebie bo to ja się doprowadziłam do takiego stanu ale dzięki Afrykańskiemu Mango moje życie w końcu jest inne mam więcej energii a co najważniejsze widzę,że chudnę i to nie tylko ja to widzę ale i znajomi;) 2 miesiące 16kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia234
Oooo patrzę ,że dużo osób poleca Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl Powiem Wam,że również mogę polecić go każdemu;) Ponieważ chciałam pozbyć się nadmiernych kilogramów i udało mi się w przeciągu miesiąca zgubiłam 6,5kg ;) a to dla mnie był super wynik;) Efektu jojo nie ma chociaż jestem już rok po skończonej kuracji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnac zdrowo? Utrzymac wage? Dostać plan ,żywieniowy , treningowy oraz opieke podczas całej diety i członkowstwo w naszej grupie na FB ? Szukam chętne osoby, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu. Takich ludzi, którzy mają cele: chcą schudnąć, poprawić swoją sylwetkę, mieć więcej energii, osoby które chciałyby poprawić wygląd swojej skóry, włosów i paznokci. Znasz może kogoś, takiego? Twoja odpowiedz będzie dla mnie bardzo pomocna. Jeżeli zabieram Ci czas to przepraszam. Napisz ,podam Ci plan naszej diety . e-mail: karoollaa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Kochani wiosna już już... Kto z Was nie marzy o pięknej i zgrabnej sylwetce? Oczywiście wygląd to nie wszystko! Kto z Was nie marzy o tym, żeby cieszyć się zdrowiem fizycznym i dobrym samopoczuciem każdego dnia? Emotikon:* Napisz w komentarzu "TAK" a odezwę się do Ciebie Emotikon usmiech.gif Czy jesteś gotowa na zmiany? Emotikon usmiech.gif Czy chcesz poprawić swój wygląd zewnętrzny? Czy chcesz poprawić swoje samopoczucie? Zastanawiasz się, jakie działanie ma woda z cytryną na twój organizm? Już mała szklanka pozwoli ci od rana zacząć zdrowo dzień. Pomaga oczyścić organizm, poprawia trawienie, przyspiesza metabolizm i dodaje energii. Jakie jeszcze właściwości ma taki napój? Lepiej go pić na czczo, czy z dodatkiem miodu? Poznaj wszystkie fakty na temat wody z cytryną! Zawsze rano sięgasz po słoik ulubionej kawy i zaraz po przebudzeniu musisz wypić „pobudzającą” małą czarną? To nieodosobniony przypadek, bowiem większość osób ma tendencję do zaczynania dnia od picia ciepłych napojów. A gdyby tak zmienić coś w swoim życiu i zamiast tego, zaraz po wstaniu z łóżka, wypijać dużą szklankę ciepłej wody z cytryną? Taka kuracja przyniesie same pozytywne efekty, które będą widoczne już po kilku dniach. Lekko przegotowana woda z dodatkiem soku z połówki cytryny spowoduje, że zapomnisz o piciu kawy i herbaty o poranku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli miałbym się jeszcze raz odchudzać a myślę że juz nigdy do tego nie dojdzie to bez wahania po raz kolejny zainwestowałabym w tabletki Slimunox.To dzięki nim i diecie udało mi się schudnąć i to skutecznie bo bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 dieta +ćwiczenia ułożone są przez dietetyków.Schudłam na niej 7 kg w krótkim ,można uzyskać dobre efekty jeśli będzie sie systematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×