Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monique33

chcę schudnąć (Zielona Góra)

Polecane posty

Cześć, chcę od jutra odchudzać się, tylko nie za bardzo wiem jak do tego się zabrać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. oczyścić kuchnię z chipsów, orzeszków słonych, paluszków i innych tego typu przekąsek 2. przygotować bliskich na zmiany: nie będziesz jeść tego co oni, będziesz jeść mniejsze porcje, niech ci nie dogryzają, nie wmuszają w ciebie jedzenia 3. zaopatrzyć się w wagę, ew. centymetr 4. zrobić zakupy pod kątem diety 5. ustalić sobie plan diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6. poczytać w internecie o dietach i wybrać odpowiednią dla siebie 7. włączyć aktywność fizyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z zielonego wzgórza 123
Polecam wizytę u dietetyka. Przygotuje Ci odpowiednią dietę i indywidualny plan działania. Ja byłam u pani Anety Olszewskiej Możesz wysłać zapytanie np przez stronkę: anetaolszewska.dobrydietetyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast czytać w internecie te bzdrury o odchudzaniu w dwa tygodnie polecam Ci moją dietetyczkę http://hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-online/, ona ułoży Ci dietę pod Ciebie i będzie Ci pomagać i Cię uczyć. W internecie jest sporo nieprawdziwych informacji, które mogą zniszczyć Twoje zdrowie albo doprowadzić Cię do efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takirek
Stosowałam dietę i zalecenia Pani Olszewskiej z dobry dietetyk. Bardzo genialna kobieta dzięki której wróciłam do swojej wagi przed porodem. Sama już sobie nie dawałam rady. Warto iść i się chociaż poradzić. Dobry dietetyk to zdrowa i bezpieczna dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaBerent
W kwietniu otwieram gabinet treningu osobistego i żywienia Berfit w Zielonej Górze :) jestem przekonana, że wystarczy Ciebie naprowadzić, zmotywować i pomóc i osiągniesz sukces :) jak bedziesz chetna daj znać berfit@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja683
Ja stosowałam różnego rodzaju diety, nawet chodziłam do dietetyka,ale niestety efekt jojo wrócił i to w podwojoną siłą;/ i tak postanowiłam,że sama sobie poradzę;) Zamówiłam African Mango http://szczupla-kobieta.pl zaczęłam regularnie jeść i wychodzić na spacer wieczorami 3x w tygodniu tak na ploteczki z koleżankami;) w 2 miesiące schudłam 16kg;) a teraz jestem już 4 miesiące po kuracji i efektu jojo nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzysz chyba w dietetykow. Tyle diet online. Catering to ja jeszcze rozumiem. Znajdź dietę online lub kuracje warzywna, 80 proc. Wegetarianizmu. Pamiętaj ze dietetycy wcisnąć ci jakieś suplementy. Pamietam jak calivite i herba life wciskali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×