Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mama 3 latka

chcesz mieć ciało jak kociak, musisz sie spocić jak świnia

Polecane posty

Gość młoda mama 3 latka

Witam, jestem nowa na forum. Mam 3,5 letniego synka a moja waga i wygląd no cóż, pozostawiają wiele do życzenia. Po świętach weszłam na wagę i .......78kg, do tej pory schudłam do 74,5 bez diety. Chcę zejść chociażby do 60, czyli 15kg. może znajdą się jakieś dziewczyny, które będą ze mną w tym ciężkim boju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świnia się nie poci. Z taką wiedzą zostaniesz wielorybem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama 3 latka
o proszę odezwała się p***a co wchodzi na forum dotyczące diet i pewnie ma talie osy. może sama jesteś wielorybem, przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T prawda, świnia poci się tylko na tarczce ryjkowej- świńskim nosie. Dlatego świńskie mięso nie jest szczególnie zdrowe, bo nie wypaca wszelkich świństw tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powialo intelektem przyrodniczym.... niektorzy nie znaja pojecia metafora/przenosnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durnowate baby się śmieją a same nie wiedzą z czego, bo wiedzy im brak . A z Ciebie Autorko to musi być taki kociak, ze szczena opada. Wielki , tłusty, śmierdzący kaban. Na pewno pocisz się nie tylko na swojej "tarczce ryjkowej" ale po całym obleśnym cielsku. Jak mnie śmieszą takie zapuszczone lochy walące pseudo mądrościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój autorce, toz to młoda mama. Dzieciak dopiero 3,5 roku to jeszcze nie zdążyła schudnąć, potrzebuje jeszcze z 5 lat hhhahaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znowu, szczupłe, szczęśliwe laski zamiast pławic się w swoim szczęściu, siedzą na portalu dla grubasów, ujadając, że ich to nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyskakują na główną takie kwiatki, tak samo od durnych mamusiek coś wycieknie zawsze, co poprawi humor z rana.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, też uważam, ze tytuł wątku trafia w sedno sprawy. Autorko - nie przejmuj się zlośliwościami, na każdym forum są zawsze jakieś durne matoły. Rób swoje i dbaj o sobie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam kociakoświnko? Dziś bardziej mniau czy może chrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×