Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

W_ojowniczka

chudniemy do sylwestra kto ze mna?

Polecane posty

ale bedzie nam latwiej pisac, moze podasz? a w ogole jak chcesz osiagncac cel? bo ja po trupach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinka18
ja chudne do sylwestra i od razu na studniowke, tak samo jak wy po trupach !! dzis 300kcal i duzo cwiczen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozniez na sylwerta....i na studniowke.. tez chce po trupach wiem ze to nie zrowe ze skora wlosy beda wypadac ale sa odzywki da sie wszytko naprawic a odchudzanie to ciezka rzecz... do sylwesra marzy mi sie 15kg...a do studniowki 20kg ale niewiem czy to nie wygorowane marzenie...waze 80kg...a studniowka 2luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinka18
o super, wiesz mam identycznie ze tak powiem!!!! waga 80kg, a studniowka 2luty. moze jestes wyzsza a wiec szczuplejsza? ja mam tylko 165cm.... i tak samo do studniowki licze na 20kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 167:) kurcze marzy mi sie ktos to mimo wielkiej walki nie podda sie wiem ze bed zalamania ale trzeba sie podniesc i walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki mamy ok 40 dni na schudniecie liczyc, ze 5 kg w 10dni a co daje 20 kg do sylwestra niezle co? jesli bede miala silna wole, a wiem, ze z Wami sie uda to osiagne cel :-) ja mam 175cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinka18
wiecie co damy rade, tylko trzeba raz a porządnie się zaprzeć, myśleć tylko o tym jak sie będzie wyglądać w sukience i powinno pojsc ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie marzy by jeszcze kupic sukienke na bal sylwestrowy w ktorej pojde na studniowke:( niewiem czy damy rade tak kupno sukienki bedzie jak cos 30grudnia wiec mam 40dni rowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie racja... trzeba wierzyc i wyobrazac sobie nowe \"ja\"! :-) wiadomo, ze odrazu nie bedziemy mialy takiego ciala jak Kate Moss.... nasza skora bedzie troche sflaczala ale pod suknia nic nie widac... na wakacje pocwiczymy i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie trzeba tez rozne zabiegi robic na cialo...pilingi czy cos ale niewiem jak to robic tzn co dobre a nie.... wogole skad jestescie i ile macie lat kiedy studniowka macie kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cinka 18
a co jesz w ramach tych 300 kcal? podaj proszę swój jadłospis? co ćwiczysz ? ile dziennie? ja też chce 15 do sylwestra i też po trupach :)Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 127hreh4dd
ja etz jem 300 kcal dzinnie ,waze 64kg,wzrost 172,a chce 55..chodze na basen i cwicze na rowerku msylicie ze keidy uda mi sie osiagnac wymarzony cel?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np:ogorki kisznone 100g maja 11kcal pomidor 15 jeden wafel ryzowy 35 buraki 54 kapusta kiszona 13 jest wiele produktow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teczowa
mi tez by sie przydalo.... ale juz jestem na siebie taka zla:( codziennie sobie obiecuje i nic.... a to jakas impreza a to cos musze na szybko zjesc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jutro start dziewczyny:) ja po lekcjach ide na silownie odrazu wiec zajrze tu okolo 17:) zycze owocnego dnia w walce z swoimi słabościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×