Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co jadłyście na obiad?

Polecane posty

Gość gość

Czesc. Dziewczyny które jesteście na diecie co wciągnęłyście dzisiaj na obiad? Albo co macie w planie zjesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nic, ale zaraz zrobię surówke z pora, jabłka i marchewki i to będzie w ramach obiadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pytanie ma jakiś cel, czy tylko chodzi o zaistnienie w necie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pichcę obiad dla chłopaka, jego rodzice kupili nam extraśny blender, bo wiedzą, że mam zajawkę na gotowanie. Dziś robię : - 3 marchewki -1 pomidor -2 łyżeczki oleju -sól, pieprz -1 łyżeczka domowej jarzynki/ uzyskasz z Dehydratora, susząc warzywa a następnie je mieląc/ • 1 gałązka natki pietruszki • gorący bulion/ woda (według uznania) • ok. 1 szklanki ugotowanej kaszy jaglanej Marchewki obrać i przekroić na pół. Wszystkie składniki, z wyjątkiem kaszy, umieścić w blenderze i zalać wrzątkiem lub gorącym bulionem (do poziomu warzyw, później ewentualnie dolać więcej). Zmiksować raz pulsacyjnie, a następnie na najwyższych obrotach, przez ok. 4 minuty. Na koniec wrzucić ugotowaną kaszę i włączyć blender raz pulsacyjnie, aby połączyć składniki. Mówię Wam , rewelka. Dużo wypasionych przepisów dostałam razem z blenderem od terapiasokami.pl i większość już wypróbowałam, kązdy jeden przepyszny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o reklame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Pytam bo mysle, ze najwyzszy czas na diete ;) I szuakm inspiracji i pomysłów. No i po prostu jestem ciekawa co dietujące dziewczyny jedzą na obiad. Ja dzisiaj chyba w miare dietetyczny obiad czyli zupa brokułowa (brokuły, marchewka, pietruszka, kasza, przyprawy i śmietana 12%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobra, dietetyczna zupka;) Na obiad zupki zawsze się sprawdzają, a także chude mięso, ryba z warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj zjadłam pieczoną w piekarniku nóżkę z kurczaka i całą miskę surówki (kapusta pekińska, jabłko, marchewka, koperek, sól, pieprz, jogo nat i łyżeczka majonezu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pulpety z Międzychodu, cały słoik ale mnie wolno bo ważę 54 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 16.17- ale czytać ze zrozumieniem też Ci wolno ;) Autorka pytała co na obiad zjadły dziewczyny, które są na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×