Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klonuss

co na odchudzanie??

Polecane posty

Gość klonuss

Witajcie, czy stosowal ktos z Was L-karnitynę na odchudzanie? Próbowalam już wielu suplementow, ale nic do tej pory nie przynosiło wyraźnych efektów. Przeczytałam artykuł na temat lkarnityny i jestem ciekawa czy faktycznie dziala :) tutaj link: http://www.e-odchudzanie.com.pl/l-karnityna-opinie.html Będę wdzięczna za informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea do diety jest ciekawym rozwiązaniem. Jego składniki znacznie przyśpieszają przemianę materii oraz hamują łaknienie odczuwalnie. Stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odchudzanie najlepiej mieć dużo determinacji i motywacji. Trzeba zmienić sposób żywienie, w moim przypadku udać się do centrum odchudzania i odżywiania z prośbą o pomoc i duzo ćwiczyć. W ciągu 3 miesięcy będzie minus 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndroida
Wiadomo same tabletki to nie wszystko przede wszystkim należy zmienić nawyki żywieniowe,więcej się ruszać.Z tego co zdążyłam się zorientować to Foreverslim jest jednym z lepszych suplementów diety dostępnych na rynku bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaa81
Sama L-karnityna to chyba mało, ona działa tylko jak się ruszasz, nie spali tłuszczu jak siedzisz na kanapie, albo przed komputerem :). Trzeba ograniczyć kalorie i węglowodany. Ruszać się wiecej, jak ktoś nie lubi ćwiczeń to ruch przyokazji, do sklepu na nogach, do pracy po schodach a nie windą. Jak ograniczysz węglowodany to szybciej będziesz widzieć efekty. Trzeba wykluczyć mąkę, biały chleb i bułki, ziemniaki, makarony i biały ryż. Jak już musisz zjeść to max dwie łyżki brązowego ryżu do obiadu. Widziałam preparat na kalorie z węglowodanów, ciekawe czy działa Carb Control z cynamonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zmianę nawyków żywieniowych na stałe, lepsza i zbilansowana dieta oraz ******* efekty pojawią się same, bez wspomagania środkami, które ingerują w metabolizm. Zachęcam do stosowania dzienniczka diety. Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także polecam młody zielony jęczmień, dużo lepszy od jakiś chemicznych tabletek. A tak poza tym to dieta i ćwiczenia obowiązkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast brać się za suplementy, lepiej ustalić odpowiednią dietę i do tego zestaw ćwiczeń. Płaski brzuch nie zrobi się sam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej żreć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta mż i wr choćbyście i tonę suplementów zjadly to bez diety i ruchu nic Wam to na dłuższą metę nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a slimcea nie stosowałyście ? dobry suplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaryś
Stosowałam chrom, morwę i acetomale, w mojej ocenie ten ostatni najskuteczniejszy. Hamuje apetyt, oczyszcza, jest całkowicie naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlga
U mnie mija pierwsza rocznica jak dzięki Foreverslimowi udało mi się schudnąc.Dziewczyny pamiętajcie o systematyczności,zmiany w diecie wprowadzajcie pomału no i najważniejsze bez ruchu się nie obędzie.Życzę powodzenia i wierzę że wam też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do koleżanki pare postów wyżej. Tak stosuje slimcea właśnie. Mogę polecić. Połowa kuracji i spadek wagi o 7 oczek. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam serię Get Slim Line dokładnie mówię o suplementach diety Get Slim morning, Get Slim Daytime i Get Slim Night. Pomagały mi powstrzymać wilczy apetyt, nie jadłam wreszcie tyle i nawet bez żadnej diety spadło mi w dół parę kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanka
odchudzam się już 2 miesiąc. na wadze 8 kg mniej, chodzę na długie spacery i uważam na to co jem :) biorę też tabletki iqgreen i myślę że to glównie dzięki nim osiągnęłam do tej pory takie efekty bo wcześniej kiedy się odchudzałam nie było dużego spadku wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to działamy podobnie dużo ruchu, sportu plus dobry suplement diety i wszystko gładko idzie :) ja postawiałam na Noble Health akurat złapałam w Rossmannie ale każdy widze ma swój ulubiony, ja jestem na razie zadowolona ze swojego więc go nie zamienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaj
ja jestem dopiero na początku drogi i też biorę tabletki iqgreen i kilogramy lecą w dół ale najbardziej cieszę się z tego że znalazłam w sobie motywację i walcze o piękną sylwetkę na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
działa na mnie najlepiej suplement Slimcea. Zrzuciłam wagę po 3 miesiącach, całość która nagromadziłam podczas ciąży. Nie mam powrotu wagi, żadnych skutków ubocznych. Polecam slimcea każdej która podchodzi do kuracji wspartej suplementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero zaczynam odchudzanie jednak nie planuje żadnych suplementów bo martwię się o efekt jojo.Zrobiłam badanie DNA Genetic Lab jutro biegusiem z raportem z badania do dietetyka oraz trenera żeby ustalić dietkę oraz treningi i odchudzanie start.Motywacja i uśmiech jest więc mam nadzieje,że wszystko pójdzie po mojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamiazarcho
jestem po 40 i moje odchudzanie to katorga, ćwiczę uważam co lądeuje na talerzu i 1 kg!! masakara, koleżanka schudła duzo ale używała Alli w polsce nie są dostepnę, kupuje w niemczech i płaci okolo 150zł za opakowanie dla mnie drogo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałam skutecznego ale i zdrowego. Było to dla mnie bardzo ważne dlatego sprawdzałam składy i odrzucałam te które miały nie naturalne składniki. Wybrałam w końcu slimcea. Podziałały. Pozwoliły mi schudnąć bezpiecznie i skutecznie :) 12kg wynik to było i jest coś z czego jestem bardzo dumna i zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam młody zielony jeczmień w tabletkach. Green Barely Slim stosuję dodatkowo ćwicząc i trzymając się diety i efekty są po prostu świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagrosss
Co kto woli ja wiem jedno te tabletki wspomniane kilka wpisów wyżej (iq green) mają najwyższe stężenie zielonej kawy w składzie na rynku. To dla mnie jest najważniejsze bo świadczy o skuteczności zmniejszania apetytu i wpływu na metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLUNA
A ja uważam że wart stosować Foreverslim.Jeżeli ktoś nie widzi efektów na samej diecie to warto wspomóc jakoś odchudzanie i nie ma w tym nic złego.Przekonałam się sama na sobie i bardzo się cieszę żę kupiłam i brałam te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Foreverslim to suplement który bardzo wspomógł moje odchudzanie gdyby nie te tabletki i zmiana diety nadal męczyłabym się na dietach które nie przynosiły rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś pisałam że takie tabletki nie działają i że tylko dieta... teraz wiem że jedno nie wyklucza drugiego. Stosuje Slimcea i mam dalej swoją diete a efekty są dużo lepsze co potwierdza ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×