Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co nowego na zgubienie kg

Polecane posty

Gość gość

Witam dawno mnie tu niebyło i mam pytanko jakie są teraz nowości w odchudzaniu chodzi mi o najnowsze tabletki diety ćwiczenia napoje aha a czy ocet jabłkowy coś pomaga pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowosci nie ma zamiast tabletek polecany jest mozg i ruch :) stare jak swiat i 100% skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema wszystkim ja schtdłam dzięki dietce bieganiu i brałam też afibron i udało się ale łatwo niebyło a teraz najtrudniejsze przedemną utrzymanie wyryczanej wymodlonej i wymarzonej wagi niepoddam się i będę dbać by kg niewróciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem dumna
Ruch ruch ruch dieta dieta dieta wsparcie kogoś kto nie krytykuję cię tylko dodaje otuchy ja dałam rade pozyć się 27 kg w ciągu 2 lat niebyło łatwo to był dla mnie horror ale dałam rade i jestem dumna mąż okazał się wielkim wsparciem i za to mu dzięktje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam z nowosci to AFIBRON podobno działa ale nad ruchem i dietą nie ma nic lepszego a koleżance gratuluje tych minusowych 27 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia M___k
jakiś czas temu koleżanka poleciła mi suplement Ultra Slim który pomaga zrzucić jej kilogramy. Suplement wyczaiła i zamówiła na http://track.ultra-slim.pl/product/Ultra-Slim/?uid=8595&pid=121&bid=advandec Ja również go tam zamówiłam i jestem bardzo zadowolona bo wybór okazał się trafny i wart swojej ceny. Po miesiącu zrzuciłam prawie 4kg przy nieco ograniczonym jedzeniu i średniej aktywności fizycznej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nowego, mniej żryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie,mniej jeść.....po ciąży dużo mi zostało,pierwszy miesiąc 7 kg,drugi miesiąc 6 kilo,zostało mi jeszcze na plusie 6 kilo,no i to juz kwestia miesiąca,moja rada..... Mocne postanowienie,mocne ograniczenie żarcia i tyle jestem na to dowodem,powodzenia życzę wytrwalym,a reszcie współczuję sadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszytsko zalezy od tego jak sie na to patrzy ale na ogol to dobrze moze wyjsc :) www.youtube.com/watch?v=GcQLwI_5Z4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To faktycznie działający suplement. Kupiłam tam gdzie koleżanka i jestem zadowolona. Suplement przyjmuje od 30 dni i ćwiczę A6W. Już zrzuciłam prawie 4kg a na brzuszku pojawia się zarys fajnych mięśni bo znika z niego tłuszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×