Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co ograniczyć podczas odchudzania?

Polecane posty

Gość gość

Zaczynam przygodę z odchudzaniem. Niestety nie wiem co wykluczyc- napewno słodycze, cukier, fast food, potrawy smażone na tłuszczu. Pomóżcie co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gazowane słodkie napoje. Tłuste sosy na bazie mąki, śmietany, itp. Oczywiście, tłuszcz jest potrzebny, także lepiej postawić na oliwę z oliwek, olej kokosowy, sezamowy itd. jako, np. dodatki do sałatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim WEGLOWODANY - czyli produkty mączne i zbożowe, warzywa bogatę w skrobię typu ziemniaki marchew, no i oczywiscie slodycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie diete od poniedzialku do piatku ale w weekend znowu sie obzeram.straszne,wlasnie zjadlam pol kilo winogron,no nie moge sie powstrzymac.czekoladke tez zaliczylam.koszmar,zawsze bylam chuda 170cm,58 kg.a teraz 65kg.juz sama nie wiem co mam ze soba zrobic,chyba zarcie na klucz zamykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej kokosowy, palmowy czy maslo sa tak samo niezdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę trzeba ograniczyc zarcie bo tyje sie od kalorii a nie od bialej maki itp. Mozesz jesc nawet same snickersy i jesli nie przekroczysz swojego zapotrzebowania. No chyba ze chcesz zadbac o swoje zdrowie no to jesz zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba ograniczyć przede wszystkim słodycze i tłuste jedzenie, bo to one powodują najwięcej szkód w naszym organiźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z ułożonej profesjonalnie ułożonej diety,ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.Z wagi 65 kg spadłam do 56 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi :) A jaka aktywnośc fizyczna jest najlepsza przy odchudzaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających osdchudzanie jakie są obecnie dostepne. W 3 miesiace udało mi się wrócić do wagi jaką miałam przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaTu
Ja ograniczyłam węglowodany proste, w tym słodycze i owoce których jadłąm bardzo duuużo. Trochę to pomogło, ale nie bardzo. Teraz jem jeszcze suplement Liporedium, ale jak na razie bez sensownego wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga 34
Kasiu warto by było oprócz tych zmian w diecie dołożyć jeszcze jakąś aktywność fizyczną, żeby realnie ten tłuszcz spalać. Do tego można by zmienić suplement - Liporedium ma na prawdę fatalne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tikataka23
Bardzo słabe opinie i zgodne z prawdą. W moim przypadku Liporedium spowodował nie tylko zaparcia o których najwięcej osób pisze, ale też bóle brzucha. Nie warto tak niszczyć sobie zdrowia dla odchudzania, z resztą efekty z nim były mizerne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga5682
Ja jak zaczynałam przygodę z odchudzaniem to też ograniczałam dużo ale wiem ze swojej autopsji,że czasami chce się tego słodkiego czy nawet kawałek pizzy czy nawet lody i ok zjedz ale trzymaj się godzin no i oczywiście pilnuj się ilości;) ja już rok trzymam swoją wagę jem nadal dużo rzeczy z własnej diety, przyjmowałam suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo bez niej nie dałabym rady trzymać się godzin;) no i ruch ja basen i zajęcia na trampolinach... Waga przed :94kg waga po: 72kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Ja zaczęłam od odstawienia słodyczy i przestałam robić do mięs zawiesiste sosy. Waga faktycznie zaczęła spadać. Ale po pewnym czasie stanęła w miejscu. czytałam ostatnio że jest sklep indyjski Himalayaherbs http://www.himalayaherbs.pl/ który proponuje korzystanie z ziół w trakcie odchudzania. Jestem ciekawa czy ktoś już zamawiał w ich sklepie zioła i czy faktycznie waga spada po ich stosowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Natalia
Słodycze, fast foody, nie pic soków z tzw. "kartoników" - 99% dosładzanych jest cukrem pod różną postacią. Ja zrezygnowałam z tych rzeczy, do tego dodatkowo oprócz diety brałam Slimunox i pozbyłam się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorka 23
Ja ograniczyłam węglowodany, w szczególności proste - słodycze, słodkie napoje, białe pieczywo. Do tego po prostu mniej kalorii jem. niestety nei daje to takich rezultatów jakie oczekiwałam. Dorzuciłam sobie jeszcze Liporedium, żeby ten proces pobudzić, ale póki co po 3 tygodniach nie widać żadnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka 45
Dla mnie niespodzianką nie jest, że z tym suplementem niewiele Ci się zmieniło jeżeli chodzi o efekty Dorka.. Ja liporedium używałam przez ponad 2 miesiące i też niewiele zmienił. W ogóle myślę, że efekty które osiągnęłam zawdzięczam diecie, a on nie ma żadnego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalia Rozalia
Na mnie też suplement liporedium nie działał tak jak powinien. Po dwóch tygodniach stosowania zaczęłam czuć dziwne bóle brzucha, a później coraz częściej zdarzały mi się zaparcia, tak, że musiałam z niego zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Ogranicz słodycze, nie podjadaj miedzy posiłkami i zrezygnuj z słodkich napoi. Zastąp je wodą https://www.frisco.pl/pid,5304/n,kinga-pieninska-naturalna-woda-mineralna-niegazowana/stn,product To jedyna woda pochodząca ze źródeł Pienin. Nie ma ograniczeń do jej spożywania. Mogą pić osoby starsze jak i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spadaj stąd zbijamy_wage,kolejna spamerka!!!! Słodycze jadłam, jadłam chipsy i smażone, a po prostu się RUSZAŁAM. I z 83 kg zjechałam na 61. Diet nie stosuję, bo nie lubię się ograniczać, a do życia wsxystko potrzebne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maka cukier mleko....to trzeba ograniczyc I waga zacznie spadac ..gwarantuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×