Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jakajamama

Co pomaga Wam Schudnąć?

Polecane posty

Dziewczyny właśnie schudłam 5 kg w 2 tygodnie i czuję się świetnie. Jestem absolutnie pewna, że to dzięki suplementom firmy Vision, które zaczęłam regularnie stosować. Ja biorę http://suplema.pl/pl/kg-off/95-kg-off-fat-absorber.html i http://suplema.pl/pl/kg-off/96-kg-off-hunger-suppressant.html Łykam razem, bo przeczytałam gdzieś, że ich działanie się uzupełnia i ja to z całego serca potwierdzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_888
poco chemię łykać/// lepsza silna wola i ruch :) i mozna wiecej schudnac :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia łatwo powiedzieć. Ja piję wodę - nawet te suplementy trzeba popić szklanką wody każdy, ale ja piję około 1,5 l. dziennie i jakoś nie wystarcza. Nie jem słodyczy, ale za to uwielbiam placki ziemniaczane i bez smażonego po prostu chodzę głodna, a jak głodna to zła i czepialska... No i wychodzi na to, że nie mam silnej woli - starcza mi jej na tydzień max... A moje wspomagacze wspomagają wolę i są w 100% naturalne, to nie chemia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymes5101-
zakladasz ze bedzie to jadla stale? czy tylko po kazdym utyciu? bo bez tych tabl i tak utyjesz... skoro brak ci silnej woli... i nie zmienialas nawykow zywieniowych.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem mamą:)
Taaaa,za 144 zł to ja sobie kupię pełno warzyw i też schudnę. Szkada mi nawet 1 zł na jakies preparaty. w 2011 r schudłam 11 kg dzięki temu,ze jadłam duzo warzyw,owoców + duzo ruchu. ZAdnych wspomagaczy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
a ja biore aplefit i to czy to dziala czy nie nie bardzo mnie obchodzi nawet jest jak to mowia kwestia psychiki. mi ciezko bylo przejsc na diete a branie tabletek sprawilo ze moze podswiadomie sobie wmowilam ze pomagaja :) i czuje sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AŚka79
A ja też łykam preparaty firmy vision, na odchudzanie nie ma nic lepszego:) Te kapsułki + odrobina ruchu - np. spacerek i jest suuuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiilia
polecam wypróbować picie Yerba Mate zamiast herbatek, mi bardzo pomogło. Na tej stronie http://yerba-mate.org/ możesz przeczytać czym jest yerba mate, jakie ma właściwości czy też jak należy ją przyrządzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa,,,,,,,,,,,,,aaa
niezła reklama tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 kg w dwa tygodnie to chyba głównie woda zeszła :-) nawet po hoodii gordonii (hoodii gordonii plus nawiasem mówiąc) i wyraźnym ograniczeniu ilości zjadanego jedzenia pięć kilo zrzuciłam w ciągu miesiąca. Dodam jeszcze, że nie głodziłam się, jadłam w sam raz na zdrowy rozsądek i dla utrzymania odpowiedniego tempa metabolizmu, ale że głód przestał mną rządzić udało mi się wytrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla na lato
a mi pomaga schudnac slim green biore od miesiaca do tego dieta mz, ruch ok godz spaceru a jak jest cieplo to stale jestem na dworze, 2,5-3l zielonej herbaty i nie jem po 16. efekt? po miesiacu -5,5kg z 70kg przy 160 wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaawaria9
figura no-appetite, bo dzięki niej mniej jem słodyczków a to mój główny wróg ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama123
Ja także uważam że najważniejszy jest ruch i gorąco go polecam ,nie jestem za braniem żadnych leków! Sama chodzę od września na zajęcia Aqua aerobik, świetne dla osób które mają jakieś problemy z kręgosłupem i nadwagą czyli takich jak ja,bez specjalnych wyrzeczeń schudłam 6kg nie mówiąc o dużo lepszym samopoczuciu. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabi_na
No właśnie zastanawiałam się nad tą formą ruchu, a jak mówisz że jeszcze są efekty to tym bardziej muszę spróbować. A gdzie chodzisz, mogę prosić o jakieś namiary? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dama123
Ja chodzę na zajęcia na basenie przy ul. Oławskiej to jest na Bemowie. A firma która tam prowadzi ten Aqua aerobik to Centrum Figura,chyba mają zajęcia w całej Warszawie. Tu jest ich strona www.aqua-aerobik.pl POLECAM NA PRAWDĘ...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomaga świadomość, że będąc szczupła lepiej się czuję, w zgodzie ze swoim ciałem. Teraz już tylko utrzymuję wagę, ale ta świadomość pomaga mi trzymać mój ogromny niekiedy apetyt w ryzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odchudzam się w Gaca Centrum ponieważ szukałam miejsca w którym zajmą sie mną specjaliści od odchudzania no i mam tam warsztaty motywacyjne, a wsparcie podczas odchudzania jest bardzo ważne, to mi bardzo pomaga w chwilach zwątpienia kiedy mój organizm zwalnia i nie gubi już tak szybko kg, co zdarza się każdej odchudzające się osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missFrania
Najlepsze na odchudzanie sa jabłka i szparagi, dlatego szukałam suplementu który zawiera ekstrakt chociaz jednego z tych warzyw. i znalazłam acetomale, składa się zarówno z jabłek jak i szparagów. Dzieki temu suplementowi chudne szybciej, 7 kg w 5 tygodni. czuje sie lekka, nie mam wzdęć i poprawila sie moja przemiana materii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może warto pomyśleć o tabletkach Slimcea jako suplemencie uzupełniającym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy , i wszyscy chudna bez wyrzeczen po kilka kilo albo i wiecej , hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomoga odpowiednia dieta oraz tabletki Slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipopia
Mi pomógł suplement Acetomale. Po porstu zawsze nie byłam w stanie wytrwać na diecie, a z tym suplementem stalo się to prostsze ;) nie miałam ochoty podjadac, czulam sie syta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Polecam super program na stronie www.klubodchudzania.pl / wyzwanie na odchudzanie Super opieka,niesamowite efekty, Dzięki nim schudłam 25kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Polecam super program na stronie www.klubodchudzania.pl / wyzwanie na odchudzanie Super opieka,niesamowite efekty, Dzięki nim schudłam 25kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandunia
Ja ćwicze kilka razy w tygodniu plus lekka dieta a do diety zielona kawa max i kilogramy leca w dół . Moge powiedzieć, że tak po 2 miesiącach spadło 6kg. Dla zainteresowanych zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mi tak nie odbiło i przypuszczam że nie odbije, zeby faszerować się tabletkami czy innymi świństwami. Jak chcę schudnąć, to nakładam mniej na talerz, nie jem po 18, biegam. I zawsze chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danutanuta
Ja biegam trochę chodzę na basen, wieczorami nie podjadam a do diety dodaje zieloną kawę max to pomaga waga spada. zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×