Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość realKg

Co stosowałam przy diecie

Polecane posty

Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKlara812
Ja schudłam 24kg w 3 miesiące z African Mango http://szczupla-kobieta.pl ale oczywiście nie tylko same branie tabletek pomaga;) nie nie ja również jadłam regularnie plus wychodziłam na szybkie spacerki z kijkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy diecie stosowałam wspomagacze, głownie spalacze tłuczszu. Najlepszy z nich to chyba spalacz tłuszczu Fenix Ground Zero http://forum-sportowe.pl/topic/701-kt%C3%B3ry-zestaw-spalaczy-b%C4%99dzie-korzystniejszy/?hl=%2Bground+%2Bzero . Myślę, że to właśnie dzięki niemu taki efekt uzyskałam jak uzyskałam. Polecam każdemu, kto tak jak ja cierpi bardzo przez zbyt wielką wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemirska
możesz brać iqgreen czy coś innego ale dieta to 70% sukcesu i bez tego nic nie osiągniesz, sprawa prosta jak drut. bo co z tego że dajmy na to łykasz zieloną kawę jak zajadasz się słodyczami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ala 33
Ja stosowałam Foreverslim i w 3 miesiące było 13 kg mniej na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na samym początku nie byłam przekonana co do Foreverslimu bo miałam nie łatwe początki.Ale po zmianie nawyków żywieniowych i wprowadzeniu w pełni zasad kuracji w końcu mi się udało.I schudłam z czego bardzo się cieszę zresztą do dnia dzisiejszego wagę utrzymuje w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Foreverslimowi schudłam bardzo dużo.Ważne jest to aby ściśle przestrzegać zasad kuracji.Są one jasno określone.Nie ma możliwości żeby nie schudnąć stosując dietę Foreverslim i ćwicząc nie koniecznie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna v
U mnie rewelacyjne efekty przyniosło zastosowanie Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie świetnie sprawił się burnbooster. Nie miałam żadnych skutków ubocznych oprócz utraty wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeczywiscie Burn Booster to rewelacja, mnie rowniez pomogl pozbyc sie nadwagi, oczywiscie stosujac jednoczesnie dobrze zbilansowana diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam. Schudłam 14 kg i co moim zdaniej jeszcze ważniejsze od samego odchudzania... waga NIE wróciła, nie ma efektu jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega ważny jest spalacz tłuszczu. Ja stosowałam Slimmer Time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×