Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nescafe coffe

co wynbrac zeby sie odchudzic

Polecane posty

Gość nescafe coffe

liczenie kalori, czy jakas diete o ustalonym menu czy mż co doradzicie ? nie znma sie za bardzo na dietach i prosze o pomoc do swiat chcialabym schudnac na poczatek z mojego brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nescafe coffe
dziekuej znam to stronke ale cho=dzi mi o zwykłe porady od was jak wy robiłyscie po pare diet i ktora jest dla was najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuuuszamy du.pkeeee
no tak nie ma to jak reklama :D porcja piękna? serio? Zasady są nie zmienne ruch i mniej jedzenia ! Na początek zacznij dzień od szkalnki wody, około po 15 minut zacznij jeść zdrowe śniadanie np. twarożek z 1 kromką ciemnego pieczywa do tego zielona herba. W ciągu dnia do obiadu dużo płynów, wypij kawę pomaga zabić głód. Obiad ryba pieczona w sreberku plus surówki! Kolacja 2 szklanki soku pomidorowego i 2 płaty ryżowe, w ciągu dnia przekąski : garść orzechów/ suszonych owoców/ jogurt naturalny np. z otrebami/ Podwieczorek: maliny dorzuocne do kisielku/ Jest wiele pomysłów. Nie licz kalorie naucz się jeść mniej. Wytrwaj 5 dni. a wtedy pomyślisz o kaloriach. Powidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaatalina
Z tym ruszeniem to czasami jest bardzo różnie. Wiele z nas jednak woli własnie dobrą diete, suplementacje... A jak to nie pomoże to na końcu stawiamy ruch. Zwłaszcza jesli chodzi o zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwróć uwagę na indeks glikemiczny jedzonka,*******co do suplementów to nie wierzę . Możesz zapychać sobie żołądek, najlepiej na kolację kefirami ,serkami z zmielonym siemieniem lnianym albo babką płesznikową albi plesznikową jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha_87
Moim zdaniem najlepszym wyjściem jest zamawianie gotowej diety. Ja odchudzam się z Fit Diet i efekty widzę, dostaję codziennie pod drzwi pięć zdrowych i świetnie wyglądających posiłków, super smacznych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest ograniczyć wielkosć posiłków i więcej się ruszać. Można też się wspomóc jakimiś masażami wyszczuplającymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio trafiłam na naprawde fajny artykuł i mysle ze spokojnie własnie powinniscie tez go przeczytać w temacie tego jakie zabiegi są najlepsze http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,84929,15701992,Najskuteczniejsze_metody_wyszczuplania_i_modelowania.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOllkka
Ja zamawiam sobie catering dietetyczny 1500 kcal z Oryginalnych Przepisów - świetna sprawa i moim zdaniem wyjście dla każdego! Dużo ułatwia kiedy ktoś za nas gotuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia49a
mogę trochę się wypowiedzieć, bo doszłam już do zadowalającej wagi. na początku jak większość osób pracujących wstawałam bez śniadania, biegłam do pracy, jadłam jakiś obiad i pod wieczór wracałam do domu. wtedy zaczynała się fala jedzenia, oprócz zwykłego posiłku, było podjadanie do późnych godzin nocnych. pracę miałam siedzącą, wracałam do domu i siedziałam lub leżałam, waga rosła z miesiąca na miesiąc, aż zrobiłam się zbyt okrągła. postanowiłam coś z tym zrobić. zorientowałam się w temacie i zaczęłam jeść regularnie posiłki, włączyłam oczywiście śniadanie. mój jadłospis do śniadanie ok godziny 7, obiad 15, kolacja 20, między głównymi posiłkami przegryzki z owoców. dania oczywiście rozsądne, nie tłuste, ale też nie jakieś bardzo rygorystyczne, zmniejszyłam odrobinę porcje. po kilku dniach zaczęłam też spacerować, starałam się to robić codziennie. na początku były to krótkie spacery, później coraz dłuższe. po pewnym czasie czułam się lepiej, zapisałam się na basen. waga mocno nie spadała, więc dodałam jeszcze suplement przyspieszający metabolizm, a konkretnie środek z pierwszego miejsca z rankingu http://rtno.pl preparat rzeczywiście sprawił, że łatwiej było mi wytrzymać z mniejszą ilością pożywienia i ogólnie czułam się jakby lepiej. wszystko złożyło się na to, że zaczęłam powoli tracić na wadzę, może nie było to jakieś spektakularne, ale chudłam systematycznie i co miesiąc ubywało 3-4 kilogramy. teraz jestem już na poziomie zadowalającym, ale nie rezygnuję z racjonalnego odżywiania i sportu, bo to zawsze korzystnie wpływa na zdrowie. oczywiście w diecie niezbędny jest również odpowiedni upór, ja miałam się dla kogo odchudzać i szczerze mówiąc między nami dawno nie było tak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawa, to racjonalne żywienie, 5 zdrowych posiłków - pełnoziarniste produkty zbożowe, zamieniamy ziemniaki, makaron, kluski na zdrowe kasze (gryczana jaglana etc). Regularne jedzenie Owoców i warzyw (owoce tylko do 15). Naszymi słodyczami powinny być suszone owoce, orzechy etc. Oczywiście raz na jakiś czas można pozwolić sobie na cheat meal- np raz w miesiącu. Jeden zły posiłek nie sprawi, że przytyjemy, tak samo jak jeden zdrowy nei uczyni nas Fit. No i oczywiście podstawą są ćwiczenia+spacer albo rower do pracy zamiast samochodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jednak warto pomyslec nad takim miejscem http://polanika.pl/ Nowy ośrodek, dużo fajnych zabiegów. Mysle ze warto sie zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez ile trzeba go brać i w ogole czy rozpuscza sie go w wodzie czy dodaje do jogurtów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba rzeczywiscie takie wczasy odchudzająco oczyszczające sa najlepsze jesli chodzi o szybkie i widoczne efekty jesli chcemy sie odchudzić. Jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli miałabym polecić coś dzięki czemu w miarę szybkim czasie można pozbyć się nadmiaru kilogramów będą to tabletki Foreverslim.Jestem przykładem na to że dzięki tym tabletka pozbyłam się aż 13 kg.Może to nie wiadomo jak dużo ale dla mnie to ogromny sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy stosowaniu odpowiedniej diety i wprowadzeniu ruchu warto wprowadzić równiez Błonnik Witalny plus Acerola i Fibregum firmy Aliness. To doskonały produkt przy odchudzaniu, poprawia pracę jelit i skutecznie je oczyszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy sposób na bezpieczne schudnięcie to aktywność fizyczna i zbilansowana dieta. Polecam na stałe włączyć do jadłospisu jajka. Przez lata wmawiali nam że jajka to cholesterol, tłuszcz i w ogóle są be. A jak się okazało jajko to samo zdrowie, mało kalorii, doskonałe źródło potrzebnego białka. No i to co ważne dla osób na diecie - uczucie sytości po zjedzeniu jajka trwa długo. Tylko nie kupujmy jajek niewiadomego pochodzenia, warto wybrać sprawdzone jajka. często kupuję jajka od fermy Brychcy i jestem bardzo zadowolona, jajka są smaczne i zdrowe. Polecam zajrzeć na stronkę www.fermabrychcy.pl i na ich bloga kulinarnego, mają tam dużo ciekawych przepisów z jajkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćroz
zdrowe i racjonalne odżywiane to podstawa. to połowa sukcesu. jeśli nie masz zbytnio czasu na aktywność fizyczną to możesz włączyć jakieś tabletki na odchudzanie, ja brałam iqgreen akurat i efekty były zauważalne mimo niskiej aktywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrawa781
Mnie zaciekawiła reklama o Afrykańskim Mango http://szczupla-kobieta.pl zamówiłam sobie ten suplement i jestem bardzo zadowolona nie żałuję,swojego czynu;) chudnę czuję się świetnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_333
Warto spróbować diety Sandruni. Ja spróbowałam i nie żałuję, ponieważ schudłam 10 kg. Wcześniej próbowałam już wiele diet ale nigdy nie uzyskałam takiego dobrego wyniku :) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×