Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co z czym jeść? Odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Wiem ze nie łączy się różnych produktów ze sobą. Np ziemniaki i mięso. Podpowiedzcie jakich zestawów nie jesc razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dieta wcale nie jest taka dobra,może prowadzic do hipoglikemii.Mi np po zjedzeniu mięsa samego z warzywami choc miałam pełny żołądek kręciło się w głowie,a od samego makaronu z warzywami byłam zaraz głodna.Polecam jesc normalnie tylko mniejsze porcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W odchudzaniu to jest najważniejsze. Zrezygnować z produktów wysokoprzetworzonych, cukru, tłuszczy trans, niepełnowartościowych węglowodanów. Dodać warzywa, owoce, dobre mięso. Mniej smażonego więcej gotowanego i pieczonego. Dużo wody, ruch. To takie ogólne wskazówki. Wszystko trzeba dobrać indywidualnie. Nie na każdego podziała ta sama dieta, i też nie każdy lubi to samo jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z ułożonej profesjonalnie ułożonej diety,ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.Z wagi 65 kg spadłam do 56 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie mogła przejść na taką restykcyjną dietę, bo lubię jeść :D staram się po prostu jeść mniej, zamiast dużego talerza wyjmuję mały i tyle ile się zmieści to mój posiłek ;) zawsze to trochę jedzenia mniej, ciągnie mnie do słodyczy ale z tym walczę za pomocą colonu slim, kupilam sobie na zaparcia a przy okazji też zmniejsza apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 36
Ja ograniczyłam węglowodany proste i pieczywo i schudłam z tym 3,5 kg.. Niestety na tym koniec i pomimo łykania regularnie suplementu Liporedium wgl nie mogę ruszyć z miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama Mi
Alicja, to dlatego, że suplement przez Ciebie stosowany słynie z utrudniania, a nie ułatwiania odchudzania. Ja po Liporedium strasznie ociężała się czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niniacz21
Ociężałość to jeden z mniej dokuczliwych skutków ubocznych Liporedium.. U mnie pojawiły się zaparcia i to takie, że ciężko sięich było pozbyć nawet dużymi dawkami błonnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1235
Cześć, chciałbym napisać kilka słów na temat mojego doświadczenia z tabletkami wspomagającymi odchudzanie. Jest to produkt oparty na dawnym produkcie garcinia cambogia. Jest to połączenie dwóch składników, które na mnie zadziałały. Ważyłem 90 kg teraz ważę 81 i czuję się świetnie. Jestem bardziej energiczny i lepiej się wysypiam. Oczywiście stosowałem do tego zbilansowaną dietę, nie jadłem fastfoodów. Pamiętajmy, że tabletki pomagają nam w naszym celu jakim jest zrzucenie wagi. Polecam produkt: Green Barley Plus tutaj link gdzie zamawiałem: http://nplink.net/lfoodnXE Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze efekty po Slimunox można zauważyć po paru dniach brania.Chociażby zmniejszony apetyt,zero chęć na słodycze.Ja pierwszy raz zważyłam się po dwóch tygodniach brania Slimunox i oczom nie wierzyłam bo ubyło mi 3 kg,myślałam że mam wagę zepsutą.Jeżeli jeszcze dołożycie do tego dietę to nie ma siły abyście nie schudły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina67x
Ja jak się odchudzałam jadłam ziemniaki i mięsko ale oczywiście nie jakieś duże ilości tylko 2 ziemniaczki i mięsko z parownika lub smażone na oliwie;) Dodatkowo przyjmowałam suplementacje African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo bez niego nie utrzymałabym diety ale powiem ci że oczywiście nie tylko suplement bo i ruch ja basen i rower;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sześc tygodni odchudzania z Foreverslimem a moja waga już spadła o 8 kg.Z każdym kilogramem mniej jestem coraz bardziej zmotywowana.Jeżeli uda mi sie utrzymać takie tempo odchudzania to będzie oznaczało że schudnę 16 kg .Będzie to dla mnie olbrzymi sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie stosuję żadnej diety, staram się po prostu jeść normalnie a nie obżerać, ale wiem, że nie poradziłabym sobie bez african mango http://odchudzanie-poradnik.pl. Zostało mi jeszcze z 8 kg do stracenia, ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada dla Ciebie to http://dieta-lux.pl/46824 , schudlam w tydzien 5 kg i ciągle chudnę, jest naprawdę pyszna i nie jestem na niej glodna. Będziesz miala napisane jakie produkty jak łączyć. Jesli masz jakies pytania pisz monia1802@hotmail.com naprawdę polecam !Jestem teraz szczęsliwa i pełna życia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia 29
Ja jem więcej tłuszczu niż do tej pory, a zdecydowanie mniej węglowodanów i trochę udało się tak schudnąć - 3 kg. Później próbowałam jeszcze eksperymentu z suplementem - kupiłam liporedium, ale szybko się przekonałam, że nie był to dobry pomysł, bo mnie po nim strasznie brzuch bolał już w drugim tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka 39
Zmiany w diecie jak najbardziej na plus, ale z suplementem to akurat kiepsko trafiłaś. Ja też brałam liporedium i pomimo tego, że z dietą się na prawdę spinałam i trzymałam ją przez ponad 2 miesiące żadnych znaczących zmian w sylwetce nie osiągnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenkaa24
Żeby takich rozczarowań uniknąć polecam dziewczyny poszukać informacji o produkcie przed zakupami a nie bazować tylko na reklamach.. Liporedium ma dużo opinii w internecie, w większości są jednak negatywne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny suplement jaki stosowałam to suplement który pomaga w walce z niechcianymi kilogramami.Ja po sprawdzeniu i zapoznaniu się z wieloma opiniami na różnych forach wybrałam Slimunox .I był to strzał w dziesiątkę lepiej nie mogłam trafić.Schudłam 16 kg i co dla wielu najważniejsze efektu jo-jo nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku też nie wierzyłam że uda mi się schudnąc dzięki Foreverslimowi.Zresztą początki wcale nie były łatwe.Musze powiedzieć że miałam chwile zwątpienia.Ale udało się schudłam i jestem z siebie bardzo dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko i skuteczenie istnieje tylko jedna metoda, którą stosują aktorzy i modelki jest to dieta 21 dni. Sama na niej byłam i schudłam 10kg w 21 dni. Polecam każdemu kto chce szybko i skutecznie schudnąć bez jojo! http://dietoholicy.pl/dieta-21-dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×