Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czas na zmiany !!! Schudnę dla siebie !!!

Polecane posty

Gość gość

Cześć! Dużo tutaj grup wsparcia , jednak ciężko się przebić. Może tutaj uda mi się znaleźć fajne kumpelki do wspólnej walki z kilogramami ;) Pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Justyna. Ja podjęłam walkę ze zbednymi kilogramami od poniedziałku. Chętnie dołączę, aby się wspólnie wspierać. Założyłam sobie cel schudnąć 20kg, tyle niestety nazbierałam. Mam zamiar ważyć się 1 raz w tygodniu, jem 5 posiłków dziennie. Wykluczylam słodycze. Moj przykładowy jadłospis: Śniadanie- 2-3 kromki ciemnego pieczywa z twarogiem, wedlina, warzywa II śniadanie- jogurt naturalny z otrebami, owoc Obiad- ryba, mieso z warzywa mi albo zupa Podwieczorek- owoc Kolacja- cos z jajek, czesto zupy krem, sałatki Dodatkowo pije naczczo szklanke letniej wody z połowa cytryny. Niestety moim wrogiem jest praca biurowa, no ale staram sie kazdy dzien coś poruszac. A Ty jaki masz plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć!!! Byłam na rożnych dietach ale po każdej był efekt jojo bo było było to ograniczenie jedzenia a nie nawyków. Jak to u mnie wygląda ? Obecnie ważę około 90 kg wzrost 175cm, przed zajściem w drugą ciąże moja waga to było 69 kg ( marzyłam o 65 kg ) i to było super: była dupka, piersi ale byłam zgrabna a teraz ?! Masakra !!!!! Co jem: Sniadanie : owsianka na mleku (3,2% innego nie wypije bo nie lubię wodnego mleka :P ) z rodzynkami , owocami 2 śniadanie: 2 kromki ciemnego chleba , chrupkie pieczywo (ale nie takie typu wasa tylko z samych ziaren itp ), czasem zjem po prostu makrele w pomidorach Kawa z łyżeczka cukru i mlekiem. Obiad : to co aktualnie jest dla wszystkich tylko mniejsza porcja ( gotuje domowe jedzenie , żadne fast foody) Kolacja : czasem owoc, czasem kromka chleba ciemnego W miedzy czasie dużo wody, owoce, warzywa. Chodzę na basen kilka razy w tygodniu po okolo 3 h na zmiane z szybkimi marszami około 1h Basen z dziećmi wiec z pływaniem ile moge tyle pływam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to u Ciebie jest zdecydowanie większa aktywnosc fizyczna niz u mnie. Chociaz dzis był 40 minut rower i intensywne mycie okien 30 minut ;-) Chociaz dzis pozwoliłam sobie na mały kawalek domowego ciasta z owocami, które siostra przyniosła. Uwielbiam jeść wieczorami, chyba zaczne wcześniej chodzić spać, żeby tego nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Gościu !( bo nie wiem jak zwracać się do Ciebie) Wreszcie się zważylam (bylam z wagą w separacji ale trzeba było w końcu sie z tym zmierzyć ) Waga pokazała wczoraj wieczorem: 91,4 ( katastrofa) , rano po przebudzeniu 89,6 Baterie są nowe, waga dobrze działa. W 1 noc 1,8 kg !!!! Tylko u mnie problemem jest woda w organizmie... Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Gościu !( bo nie wiem jak zwracać się do Ciebie) Wreszcie się zważylam (bylam z wagą w separacji ale trzeba było w końcu sie z tym zmierzyć ) Waga pokazała wczoraj wieczorem: 91,4 ( katastrofa) , rano po przebudzeniu 89,6 Baterie są nowe, waga dobrze działa. W 1 noc 1,8 kg !!!! Tylko u mnie problemem jest woda w organizmie... Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMłodaXL
Łącze się z Wami w staraniach, dziś ważę 123,2 kg. Za 3 tygodnie jest mój ślub, chciałabym schudnąć do tego czasu chociażby do tych 115 kg. Dla przypadkowych czytelników moja waga będzie ogromna - szczerze? Ja jej aż tak nie czuje, całe życie byłam okrągła. Da się z tym żyć. :) Będę pisała codzień rano jak tam moja waga. Suzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Suzi :) Jaki masz plan na siebie ? Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMłodaXL
Justyna, co masz na myśli mówiąc plan na siebie? Suzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna MłodaXL
Witajcie, Dziś na wadze poniżej 120 kg. Dieta działa :D Może sukienka ślubna nie będzie już taka ciasna.. :P Suzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka993
Oj ja swoje zmiany zaczęłam rok temu ważyłam 125kg i jakoś nie przeszkadzało mi jak wyglądam a raczej udawałam że tak jest ;) po prostu nie chciało mi się brać za siebie bo po co się męczyć;) ale mój narzeczony pomógł mi a raczej popędził mnie do działania a mianowicie zakupił mi suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl by było mi łatwiej się odchudzać myślałam sobie po co i tak nie schudnę, nie zamierzam się katować i męczyć... Ale o dziwo po pierwszym tygodniu na wadzę było -2kg później ważyłam się już co 2 tygodnie ;) i w przeciągu miesiąca zgubiłam 9kg dla mnie to był wynik rewelacyjny;) teraz jestem już 4 miesiące bez kuracji i ważę nadal 72kg efektu jojo nie ma ;) i cieszę się bardzo ze swojego wyglądu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×