Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu nie chudnę? co robię źle?

Polecane posty

Gość gość

od dwóch tygodni się odchudzam, startuje z dużej wagi bo 88/170 cm. i nic kompletnie nie schudłam. codzień staram się spacerować ok 10 km, plus jakieś ćwiczenia.Dziś zjadłam, śniadanie: 1 kromka chleba pełnoziarnistego z pastą jajeczną(rzeżucha, plasterek szynki z kurczaka, 1 jajko),II śniadanie : serek wiejski lekki, obiad: pierś z kurczaka nadziewana pomidorem + sałatka grecka. kolacja arbuz. już sama nie wiem trace motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może przemiana materii jest zbyt wolna i odchudzasz się też bardzo wolno mimo starań. Spróbuj tabletki slimcea, przyśpieszą Twój metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim organizm przyspieszy metabolizm może minąć trochę czasu. Koniecznie dbaj o to, by utrzymywać tą dietę i regularnie ćwiczyć. Jeżeli po dłuższym okresie nie będzie widać żadnych efektów, może dobrze będzie wybrać się do dietetyka, który dobierze dietę do indywidualnych potrzeb organizmu. Wtedy na pewno będzie ona skuteczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze efekty daje odchudzanie pod okiem specjalisty, który ulozy dla Ciebie indywidualna diete. Z swojego doświadczenia mogę polecic ci dietetykow z http://gzmedica.pl/, mi pomogli zrzucic 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Azza
Doradzę Ci ,poczytaj sobie książkę "Dlaczego tyjemy i jak sobie z tym poradzić?" Gary Taubes ,poszukaj fragmentów w internecie .Ja po dwudziuestu latach dopiero wiem co jeść żeby zchudnąć,jak znasz angielski to obejrzyj sobie film Dr. Robert Lustig's pod tytułe mThe Complete Skinny on Obesity. Uwierz mi 20 lat się odchudzałam , przerabiałam wszystkie diety od głodówki po tłuste życie.Nie trać czasu , jakbyś przetłumaczyła film to napisz na piotr4017@op.pl Napiszę krótko otyłość zależy od hormonów a nie od ćwiczeń , najważniejsza jest dieta 95%pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co robisz źle ?? Jesz za mało !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bardzo bardzo polecam Slimette. Schudłam na niej 5kg w miesiąc bez żadnej diety i ciężkich ćwiczeń. Od czasu do czasu dłuższy spacerek+Slimette i efekt murowany. Kupiłam na tej stroncehttp://nplink.net/dZiA8hQI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytus34
u mnie w pewnym moemncie odchudzania waga tez stanela wmiejscu! wszystko dlatego, że poporstu czym dluzej sie odchudzmay tym dzieje sie to wolniej. postanowilam wtedy dodiety dorzucic jakis suplement. wybraalam acetomale. Swietnie przyspieszyl przemiane materii it eraz chudne tak szybko jak przez peirwszy miesiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie podchodzi to pod regularną głodówkę, organizm zapewne broni się i magazynuje każdy kęs, który zjadasz. Radziłabym policzenie CPM, bo w tym momencie jesz zapewne mniej niż wynosi Twoja podstawowa przemiana materii i zaplanowanie rozsądnej diety, bo w ten sposób tylko do reszty zniszczysz sobie zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaja
jestem podobna wagowo do ciebie autorko cóż na początku raczej waga leci w dół więc najprawopodobniej niedokładnie się zważyłaś jeśli tak mało jesz to nie możliwe abyś nie chudła choć wiem jakie to trudne też próbuje współczuje i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nikt nie napisał o prawidłowym bilansowaniu diety, można jeść mniej, ruszać się więcej, ale efekt nie przyjdzie tak szybko. Zadbaj, aby jadłospis był zbilansowany - nie dieta cud i mniej kalorii tym lepsza, nie tabletka tej czy innej firmy. Te chwyty działają ale są mało poważne i przeważnie jakoś szkodzą, czy jo-jo, czy też inna przypadłość - a samo bilansowanie możesz sobie sprawdzić, np. u nas za darmo w dzienniczku i już dowiesz się czego jest za mało lub za dużo w Twojej diecie - dietomat_pl Zapraszam, i chętnie pomogę w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się wspomóc środkami ograniczającymi łaknienie, oraz spalające tkankę tłuszczową. Wtedy będzie efekt. Ja proponuję to http://nplink.net/btkjP7vM ;) Nie ma za co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję preparat http://zdrowaznatury.pl/shop/10-fitxl.html który wspomaga odchudzanie, dołącz ćwiczenia, odpowiednią dietę i schudniesz bezpiecznie, nie koniecznie szybko :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ciąży stosowałam chyba większość z możliwych środków na odchudzanie i niestety nie przynosiły żadnych efektów a miałam do zrzucenia 12 kg Na tabletki African Mango skusiłam się po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i bardzo dobrze zrobiłam że zamówiłam je od producenta http://nplink.net/btkjP7vM gdyż naprawdę schudłam 7kg po miesiącu stosowania :) nie mogłam uwierzyć że w końcu coś działa na moją wagę :) Kapsułki stosuję w dalszym ciągu i czekam na kolejne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIERPLOWOŚCI WYTRWAŁOŚCI I ĆWICZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz zrzucic 20kg to na pewno musisz zaplanować dobrą diete. Do tego polecam Ci suplement który Ci w tym pomoże - Slimcea. Doskonale hamuje łaknienei i przyśpiesza metabolizm. Opcjonalnie przydało by się trochę ruchu. Idzie ciepła pora roku więc polecam 2x w tygodniu bieganie przez godzinkę. Powinno Ci 3 meisiące starczyć aby tyle schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×