Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cziken

CZERWONA HERBATA- czy ktoś od niej schudł?

Polecane posty

hejka pije herbate czerwona od miesiaca - jak na razie nie widze efektów mam pytanie - czy któras z was od niej schudł? jeśli ttak to w jakim czasie? ile razy dziennie ja pił? pragne odpowiedzi bo nie wiem czy jest sens pić ja dalej czy lepiej przezucic sie na inne środki które troche pomoga mi wysmuklić ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
czy ktos ja pije - bo tez jestem ciekawa czy mozna stracic pare kg pijac te herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piłam pół roku
zero efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenina
Dziewczyny, nie ma sie co łudzic, że picie herbaty nam pomoże. Niestety, potrzebna jest jeszcze dietka i ruch. Herbatka zmienia przemiane materii, ale nie "wyplucze" w cudowny sposob tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
no wlasnie mi nawet na przemiane nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zielona jest lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję, ale efektów też nie widzę. Gdzieś ostatnio wyczytałam, że efekty daje prawdziwa czerwona herbata, czyli jest to herbata w kostkach, którą mozna kupić tylko w sklepach zielarskich i aptekach. Pytałam wczoraj w aptece na moim osiedlu ale niestety nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona herbata w kostach jest jedynie sprasowana i ładnie opakowana-fakt każda kosteczka zapakowana osobno-herbatka nie wietrzeje ma intensywny aromat, ale umówmy się sypana czerwona herbata to TEŻ czerwona herbata, jej właściwości są takie same jak tej sprasowanej, bo nie chodzi tutaj o formę, ale o proces fermentacji, której owe herbaty podlegają... powszechnie wiadomo, że czerwona herbata nazywana jest pogromcą tłuszczu co jest prawdą, ale nie oszukujmy się - nie wystarczy pić herbatke i leżeć do góry brzuchem. znajoma piła kilka razy dziennie, ale przy tym codziennie chodziła na ponad godzinne spacery i jeździła na rowerze. Herbata sprzyja spalaniu tłuszczu i to udowodnione:-) ja pije, bo lubię:-) niektórzy jednak nie mogą się przekonać do jej specyficznego smaku. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Piłam kiedys czerwona herbate, piłam ją litrami miałam ułatwienie bo siostra zaparzała ;) i nawet nie wiem kiedy kg zaczeły zlatywac.Nie powiem wam ile schudłam i w jakim czasie ale jakis czas nie chudlam a pozniej szybko zaczeło zlatywac.Niestety drugi raz nie chciala zadzialac chocbym pila 100 litrow dziennie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie pije ta czerwona herbate w kostkach jest wydajna bo 1 kostke mozna parzyc do 5 razy pije i pije do smaku juz sie przekonałam - cuchnie jak skarpety brrrrrr w paczce jest chyba z 18 lub 24 sztuki i kosztuje 9 zł ostatnio kupilam tez taka sama tylko zielona - ale zielona oczyszcza cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja piję od 2 miesięcy codziennie około 5 filiżanek, dotychczas schudłam jakies 3 kg.jem normalnie, tylko bez słodyczy (bo nie lubie) myslę, że daje efekty, ale powolne. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
podnosze temacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaBBB
Hej dziewczyny, ja miałam tak jak vikusia. Gdy zaczęłam ją pić pierwszy raz (4-5 kubków dziennie), świetnie wpływała na przemianę materii i bez diety ani ćwiczeń schudłam 5 kg w 2 miesiące. Od wtedy jednak waga stoi, mimo ze po przerwie znowu ją piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
może nie mialas z czego hudnac - czerwona herba spala tłuszcz - mozliwe ze nie masz tłusczyku dlatego waga stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki_33
hej, ja czytalam ze trzeba ja pic 30 min po posilku i parzyc przez 4 min. Kiedys mi pomogla uregulowac metabolizm po wielu dietach( np po kapuscianej tylam ,, z powietrza". pilam ja 3 mce po 3-4 dziennie i zgubilam 5 kg bez efektu jo-jo. nie jest to moze oszalamiajacy wynik ale ja bylam zadowolona bo jadlam normalnie tzn wszystkiego po trochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla każdego indywidualnie
Może to głupie ale myślę że czerwona herbata to był jeden z głównych powodów który wpędził mnie w anoreksję, otóż nie piłam jej wcale dużo (maxymalnie 3 szklanki dziennie) ale...gdy tylko ją wykluczyłam przemiana materii zwalniała, właściwie bez herbaty miałam trudnośći, rozregulowałam sobie przemianę materii i z obawy tego zaczełam mało jeść...oczywi ście powody można mnożyć , które doprowadziły mhnie do takiego stanu ale herbata to w jakiś sposób znak dla psychiki ze zależy na schudnięciu, oczywiście polecam ją ale tylko osobą zdrowo podchodzącym do siebie, diety ja wtedy miałam 16 lat Ponadto herbata mi nie służyła ponieważ cera była nieciekawa, teraz uwielbiam zieloną, działa dobrze na mój organizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addda
ja ją piłam i schudłam, ale napewno nie schudłam od samej herbaty bo oprócz tego jadłam około 1000-1400 kalorii na dzień, troche ćwiczyłam (5 razy w tygodniu po godzinie, ale tak spokojnie, nie jakoś forsownie). schudłam jakieś 17 kg. przez 4-5 m-cy. herbatke piłam różnie od 2 do 5 kubków na dzień. a kupiłam ją w spożywczym sklepie taka sypaną, nazywała się PU ERH - EARLY GREY czy cos takiego... z tyłu pisało, że to czerwona herbata. teraz przytyłam bo sie przez ostatnie miesiące obżerałam i znowu zaczęłam się odchudzać. znów piję czerwoną, tylko teraz taką w kostkach prasowaną, pakowana każda kostka osobno (nie wiem czy teraz bedzie działać bo odchudzam się od 3 dni dopiero) i zamówiłam sobie też zioła ojców Bonifratrów (może jutro przyjdą). podobno one działają super! a herbatka czerwona napewno dobrze działa na przemianę materii - przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uf udało sie 62 niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaviiiii
bo ona WSPOMAGA odchudzanie a nie odchudza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja schudlam 1 kg w mies
ale nic nie robiac jedzac normalnie ruchu raczej nie za duzo. jedynie pilm ta herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arisa Nishimuraya
Pomaga, oczywiście nie można się spodziewać cudów. Oczyszcza, przyspiesza przemianę materii. Przez niecałe 2 tygodnie schudłam równy kilogram, tylko musiałam przestać jeść fast-food. Myślę, że troszkę ruchu i dieta, która będzie bogata w potrzebne składniki, oraz nie podjadanie w nocy dużo zdziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pije czerwona herbate i dla mnie sa efekty.Mam zdj jak wygladalam w wakacje a jak teraz.Wielka roznica uwierzcie mi.Ta herbata dziala i polecam ja na zgubienie kg. To tzw zabojca tluszczu ;) Naprawde warto.Dzieki niej jestem szczupla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herbata czerwona naprawdę działa cuda. Pije ją od tygodnia, ćwicze i ograniczam dietę do 1000 kcal i w tydzień schudłam 2 kg gdzie kiedyś było to dla mnie nierealne. A pije zaledwie szklankę herbaty dziennie- Vitax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pije fajną i bardzo smaczną herbatkę na odchudzanie. Jest to mieszanka pu-erh z yerba mate i owocowymi dodatkami. Herbatka nie dość że pyszna to potrafi zdziałać cuda. Bardzo poprawiła mój metabolizm i spalanie tłuszczów:) Polecam: http://www.zakawowani.pl/pl/p/Pu-Erh-Slim-100g/167

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuna_1985
Ja kiedys pilam bez zmiany diety, przez miesiac, 1,5 litra dziennie i schudlam 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×