Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i nie wiem juz

czerwona herbata jednak nie odchudza

Polecane posty

Gość no i nie wiem juz

cytuję pytanie i odpowiedz dietetyka : " Cczy zielona herbata może odchudzać? Witam serdecznie, zielona herbata jest antyoksydantem i pomaga wyrzucić z organizmu toksyny. Jednak jako podstawowy czynnik odchudzający uznaje sie całościowy sposób żywienia. Dbając o zdrowy tryb życia często osoby zaitneresowane odchudzaniem sięgają po zieloną herbatę, czerwoną roisboos. Są one zdrowsze od czarnej, ale nie odchudzają. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie dziala czerwona
a przy okazji robois to nie jest herbata, tylko jak herbate to sprzedaja. ja pije pu erh i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko cytuję
opinię dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie dziala czerwona
wiem ze cytujesz widzialam cudzyslow. myslalam ze chcesz poznac czyjes opinie? chcialam ci jeszcze pare rzeczy skopiowac odnosnie tego co przyspiesza przemiane marerii ale skoro sobie tylko cytujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona herbata nie odchudza sama w sobie, ale wpływa na obniżenie apetytu - przynajmniej w moim wypadku tak jest. trzeba przy jej stosowaniu brac dodatkowe witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do na mnie działa czerwona
proszę,skopiuj;] Mialam na mysli,ze cytuję i nie jest to moja opinia,dlatego bardzo proszę o wszelkie info,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do na mnie działa czerwona
gotycka plażo,to netowa opinia.Dietetyka odpowiada na pytania,zaraz podam linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahna
hej no wiadomo ze herbata sama z siebie nie odchudzi przeciez nic samo cie nie odchudzi jesli bedziesz jadla duzo i sie w ogole nioe ruszala.... ale czerwona herbata ba bardzo dobre wlasciwosci... wplywa baardzo pozytywnie na trawienie i przyspiesza spalanie tluszczy... ja tam pije codziennie 2-3 szklanki herbatki czerwonej i jestem bardzo zadowolona... bo kidys mialam straszne problemy z ukladem trawiennym i wypruznianiem:( a teraz odkad zaczelam pic regularnie herbatke to codziennie idem do kibeleczka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do na mnie działa czerwona
link trzeba skopiowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka na razie nie działA
mają jakis błąd serwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphirre
oczywiscie, ze czerwona herbata nie odchudza. Najlepsze jest to jak ktos sie odchudza, do tego pije herbaty i twierdzi, ze schudl wlasnie od niej, a nie od samej diety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka na razie nie działA
na mnie dziala czerwona wiem ze cytujesz widzialam cudzyslow. myslalam ze chcesz poznac czyjes opinie? chcialam ci jeszcze pare rzeczy skopiowac odnosnie tego co przyspiesza przemiane marerii ale skoro sobie tylko cytujesz "--------------------->proszę ,skopiuj :)Na pewno wszystkich zainteresujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphirre
I tez radze uwazac z czerwona. Czasami jak ja wypije to czuje taki "niepokoj" w jelitach, najzdrowsza jest zielona, uwielbiam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszytko co pisa o czerwonej herbacie pu erh to prawda ale .. to nie jest ta herbata, ktora kupuje w supermarkecie czy nawet w aptece. ta, ktora odchudza musi lezakowac kilknascie albo kilkadziesiat lat i nie kosztuje 15 zlotych za 100 gram tylko 1000 dolarow za 200 gram. moze po wypiciu takiej herbaty sie cos chudnie. ja pije czerwona od 10 lat i nie widze zebym chudla od niej jakos nadzwyczajnie. jedyne co rozwiazuje to czasami mozna nia zalac apetyt. w sensie, chce mi sie slodkiego ale robie herbate i nie jem batona. jesli do pewnego momentu jadlo sie 2 batony dziennie a teraz pije sie zamiast tego herbate bez cukru, bez roznicy jaka to to rzeczywscie odchudzi nas o pare kilo bo to mniejszenie liczby kalorii i tyle. pozatym jak sie juz kupuje herbate to warto zauwazyc ze wiele z nich ma nie tylko liscie ale i galazki co przy kupowaniu 100 gram herbaty ma zasadnicze znaczenie. albo rozne ciezkie dodatki jak duszone owoce. kiedys kupilam taka z kiwi i papaja, kilka kawalkow kiwi, kilka papaji, niby 100 gram a ledwie polowa tego co czystej herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już ktoś powiedział nie odchudza ale wpywa na zmniejszenie apetytu - ja sobie robie czasami tydzień z czerwoną herbatką i spokojnie mam 1-2 kilo mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije czerwona herbate z firmy Bio-Active (w saszetkach). Pije ja od około 3 miesięcy na przemian z zielona dodatkowo ćwicze dwa razy w tygodniu. Jeśli chodzi o efekty to zauważyłam że nie mam juz tak wydetego brzycha jak przed piciem herbaty:). Tak więc uważam ze jednak harbata ma w pewnym stopniu własciwości odchudzające. Dodatkowo obniza poziom ,,złego\'\' cholesterolu w organiźmie. Odnośnie zielonej herbaty pijąc ją bardzo poprawił mi sie stan skóry, zero wyprysków i gładziutka jak u niemowlaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej dziewczyny
ktora miala napisac co jeszcze przyspiesza przemianę materii.Napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE SERDECZNIE! MAM COS DO PWOEDZENIA NA TEMAT CZERWONEJ HERBATY, PONIEWAZ JA PIJE. MAM 164CM WZROSTU MOJA WAGA 1,5MC-A TEMU BYŁA 56KG TERAZ 52,8KG NIBY WAGA 56 KG PRZY MOIM WZROSCIE TO JEST IDEALNIE. JA TAK NIE UWAZAM! OD JAKIEGOS CZASU MAM PROBLEMY Z MOIM BRZUSZKIEM, JEST NA NIM TŁUSZCZYK, NOGI WYGLADAJ NIEZLE, TYŁEK TEZ ALE BRZUCH? MI IE NIE PODOBA, WIEC: STOSOWAAM TABLETKI CLA CLARINOL-2MC-E ...ZERO EFEKTÓW TABLETKI VITALINEA 1MC- ZERO EFEKTOW. OD ZNAJOMEJ SŁYSZAŁAM ZE JEST HERBATKA KTORA LIKWIDUJE TŁUSZCZYK POSTANOWIŁAM WIEC SPROBOWAC....JEZU JAKA TO DLA MNIE RADOSC BYŁA JAK WESZŁAM NA WAGE...UBRAŁAM SWOJE SPODNIE....COS PIEKNEGO A TO WSYZSTKO DZIEKI CZERWONEJ HERBACIE! PIJE JEJ 6SZKLANEK DZIENNIE...NIE ZMUSZAM SIE POPROSTU JA LUBIE! ZEBY BYŁY EFEKTY KONIECZNIE TRZEBA PIC ORYGINALNA CHINSKA HERBATE PAKOWANA W HINACH..NIE ZADNA RAIBOS, CZU PU-ERH. YUNNAN TAK NOSI NAZWE HERBATA KTORA PIJE NAPRAWDE DZIAŁA! TŁUSZCZYK Z BRZUSZKA ZNIKA....JESZCZE TROSZKE ZOSTAŁO:) ALE WIEM ZE DZIEKI TEJ HERBATCE ZNIKNIE ON CAŁKIEM NIE UWIERZE NIKOMU KTO POWIE ZE OD CZERWONEJ HERBATKI SIE NIE CHUDNIE! PAMIETAJCIE!!!!! PODSTAWA TO CZERWONA CINSKA HERBATA PAKOWANA W CHINACH!!!!!! POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudza !!! Ja schudłam na niej ponad 10 kg,bez efektu jojo :) I teraz tylko ją piję.Jest świetna w smaku,jestem baaaardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeeeeeeeee
..Jest świetna w smaku..--- no z tym to juz przesadziłaś ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula 25
chcialam tylko cos napisac, pani dietetyczka tak naprawde nic nie napisala na temat herbaty czerwonej pu erh. odpiowiedziec dotyczy jedynie herbaty zielonej oraz tzw herbaty zycia roisboos, ktora tak naprawde nie jest herbata. dziwie sie ze zadna z was tutaj nie zauwazyla tego bledu. a herbata pu erh sama w sobie raczej nas nie odzchudzi, ale na pewno pomoze w polaczeniu z dieta i gimnastyka w pozbyciu sie paru kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frelka18
Moze i PRAWDZIWA czerwona herbata odchudza, ale w Polsce takiej nie doswiadczysz, nawet w najlepszych herbaciarniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz44
Ja chyba jestem ewenement bo na mnie herbata czerwona nie działa zupełnie; powiem wprost- szkodzi.Zastanawiałam się dlaczego od kilkunastu dni jestem ospała,zmęczona i senna.Nigdy dotąd taka nie byłam.Myślałam,że to jest związane z rzuconym paleniem? Jak się potem okazało przyczyną złego samopoczucia była właśnie czerwona herbatka.Odstawiłam ją NATYCHMIAST.Znów jestem pełna energii i tryskam zdrowiem.O negatywnych skutkach czerwonej herbatki przeczytałam w internecie.Jestem bardzo wdzięczna osobie podpisującej się Khsnbsb.Dzięki temu wpisowi odzyskałam zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie podobnie z tą czerwona
herbatą - niedobrze mi po niej, nawet mdleję, kręci mi sie w głowie. Nie znalazłamw necie, dlaczego tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam-ja po czerwonej herbacie wylądowałam w szpitalu-nudności, zawroty głowy, fatalne samopoczucie, zero chęci do zycia, potworne osłabienie, odwodnienie!!!a przeciez piłam tę herbatę i inne napoje-słowem masakra.Ta herbata wyplukuje magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie.W zupełności zgadzam się z Wami.Czerwona hebata to wielki SZAJS o mały figiel bym zeszła z tego świata.Czułam się falanie,nawet do glowy mi nie przyszło,że taka chora mogę być z powodu używania czerwonej herbaty.Tak miała odchudzać!!!! Odchudziłaby mnie na wieki wieków. W porę zajął się mną lekarz.Nie dajcie się nabrać.Gdy słyszę,że czerona herbata odchudza to aż mnie trzęsie.Ja też byłam taka otumaniona i wierzyłam w te brednie.Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahenka
też czytałam, że nie wolno pić zbyt dużo czerwonej herbaty, bo psuje w jelitach!!!! poza tym, apropo odchudzania, czytałam teraz wywiad z jakimś "cejlońskim mistrzem" :)) który mówi, że wszystkie herbaty odchudzają tak samo. nie bede tu kopiowala, kto chce niech sobie przeczyta, http://klub.dilmah.pl/blog/2011/12/12/gosc-bloga-o-herbacie-odchudzajacej/ tuuuuu jest caly artykuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×