Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bootylicious

Czerwona herbata PU ERH

Polecane posty

Wczoraj kupiłam 2 opakowania tej herbaty w chińskim sklepie, herbata jest sypana, sprowadzana z Chin - na opakowaniu tylko po chińsku. Czy ktoś schudł od tej herbaty? Nie pytam o herbaty w torebkach, pytam o sypane! Chińczycy są z reguły szczupli, żadko kiedy można spotkać grubasa, więc ta herbata musi działać! Dziś zaczynam ;)! oczywiście picie herbaty idzie w parze z sensowaną dietą (zero słodyczy i podjadania ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie pije?! No nie wierze ;p właśnie skończyłam pierwszy kubek - nie jest aż taka zła, ale wyobrażam sobie że gdy będę piła 4ty lub 5ty kubek będzie mi niedobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam chyba pomaga...pije już od kilku miesięcy. Ale pije już z przyzwyczjenia bo ja polubiłam. Nie wiem czy od niej schudłam bo mi waga dziwnie skacze. .. ale zauważyłam, żę jak pijesz tylko ją po kilka filiżanek dziennie i sobie porzadnie pojesz to nie tyje się tak bardzo jak normalnie więć wydaje mi się że poprawia przemiane materii troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mam kiedys pila ale te z vitaxu i nawet troszke schudla,ale zadwolajacy efekt i zmiane metabolizmu oscihnelysmy z mama dopieor po glodowce 10 dniowej, ja od dziecka mam problem z przemiana materi, czasem zaltwiam sie raz na 7-10 dni pomimo ze normalnie jem dlatego czasem ja pije ta z vitaxu lub bio active i wtedy ide do kibelka odrazuc a nie mecze sie ociezala z pelnym brzuchem, jak wypije na glodny zoladek z rana odrazu ide na toalete - odobna nie powinno sie tak z rana jej pic, ale ja to robie bo czasem naprawde zle sie czuje taka pelna. Kiedys gdzies czytalam jednak ze tego typu herbatki sa nie zdrowe bo pozniej bezs nich juz normalnie sie nie zalatwimy, nie wiem czy to prawda ale czytalam ze sa nie zdrowe, dlatego ja stosuje od czasu do czasu w sytuacji kryzysowej np gdy nie zalatwiam sie dluzej niz 3-4 dni i czuje sie ociezala jak slon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ale po glodowce juz nie ma tego problemu z zalatwianie az tak bardzo wiec ostatnio nie mam z nia stycznosci, ale mysle ze sprobowac mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu rozwaliłam sobie zupełnie metabloizm nadużywaniem tabletek przeczyszczająch, po pewnym czasie mogłam wziąść 3 na raz i nie ruszyło mnie wcale! Nie biorę tego świństwa od jakiś 3 miesięcy i już się wszystko normuje. Mam nadzieję, że pu erh nie wpłynie na mnie przeczyszczająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmggg
mnie nie pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemmpre
mnie tez nie. Kobiety chcialyby wierzyc, ze tak herbata odchudza, ale to nieprawda. A chinczycy sa szczupli, bo zupelnie inaczej sie odzywiaja niz my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wypiłam 5 czerwonych herbat, naprawdę zmiejszaja łaknienie! I motywuje do tego żeby nie podjadać! Jeśli tak dalej pójdzie to schudnę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie można kupić taką czerwoną herbatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×