Odpowiedz na ten temat

czerwona herbata TEST NA ZYWO

• PUERHKA 2017.01.12 [12:03]
    witam,
    od dzisiaj przez najblizsze 5 dni bede testowac picie herbaty czerwonej,zamierzam pic codziennie 5-6 kubkow herbaty, przy tym jesc normalnie i wazyc sie codziennie jednak ,najwazniejsze bedzie wazenie po 5 dniach.
    waga startowa 60,5
    kilka lat temu pilam i u mnie poskutkowalo.
    czy ktos ma podobne doswiadczenia lub chcialby sie przyłaczyc ?
    zapraszam
  • PUERHKA 2017.01.13 [09:35]
    Witam,
    wczoraj wypitych 5 herbbatek, powiem wam ze jest to bardzo wciągajęce, na prawde nie jest problemem wypicie tylu kubków, mogłabym więcej. Kupiłam na prawde smaczną czerwoną herbate z cytryną.
    waga startowa: 60,5
    waga po I dniu : 59,6
    milego dnia !
  • Gosiaczek32 2017.01.13 [14:53]
    włącz przed snem picie pokrzywy przyspiesza spalanie i metabolizm usmiech.gif polecam
  • gość 2017.01.14 [09:12]
    Czesc Gosiaczek usmiech.gif
    dziekuje za wiadomosc. Chętnie spróbuje !
    Pewnie trzeba kupic ja w aptece ? Dzisiaj na pewno poszukam i zakupie usmiech.gif
    waga po II dniu : 59,4
    cel:57
  • gość 2017.01.14 [15:11]
    Mogłabyś napisać co i ile jesz
  • Elkkka 2017.01.14 [16:31]
    Na mnie o wiele lepiej wpływała zielona kawa, bo mój metabolizm wyraźnie przyspieszał. Jednak ten smak nie za bardzo mi odpowiadał i znalazłam dobry zamiennik - IQgreen, działa tak samo jak kawa i jest z naturalnych składników.
  • PHUERKA 2017.01.16 [10:04]
    Witam,
    weekend to chyba zmora wszystkich odchudzajacych sie usmiech.gif
    U mnie tez polecialo jakies ciastko , chrupki, kawałek kinder bueno ale jest ok !
    nie stosuje diet specjalnej diety, ale tez uwazam ze jem w miare zdrowo, a od dzisiaj zamierzam jeszcze bardziej sie przyłozyc do lepszego jedzenia.
    Pomimo ze to nie jest specjalna dieta to jesli chcecie to moge wrzucac tu od dzisiaj lub jutra to co jadłam ?chce ktoś ??
    Milego dnia !
    waga po IV dniu : 59,4
  • PHUERKA 2017.01.17 [09:34]
    hej,
    za mna 5 dni picia czerwonej herbaty usmiech.gif
    Wynik -1,2 kg ! jak dla mnie ok ...tym bardziej ze nie trzmałam żadnej diety.
    Brzuch jest bardziej płaski i jestem zadowolona!
    wczoraj kupilam herbate z pokrzywy z jezyną i zamierzam pic przed snem, nie jest zła! dam rade ! usmiech.gif
    Moje wczorajsze menu :
    - kawa rozpuszczalna z mlekiem i cukrem 2 łyz
    - poł bulki białej i jajecznica z jednego jajka
    - grubsza kromka ciemnego chleba ze słonecznikiem z pastą z suszonych pomidorów
    - makaron z pesto zielonym
    - duzy kawalek ciasta z masą kajmakową i bita banoffee pie, pyszne ciasto jak ktos lubi bardzo słodkie , polecam ( moje ulubione)+ kawa
    -kromka chleba z pasta z pomidorów j.w.
    herbata czerwona i z pokrzywy
    tak to wyglądało, wydaje mi sie ze efekty sa ZADOWALAJACE jak na takie jedzenie usmiech.gif
    co myslicie ??
    waga po V dniu : 59,3
  • zbijamywage_pl 2017.01.17 [09:41]
    żeby jeszcze smak miała dobryoczko.gif A tak w temacie roślin wspomagających odchudzanie: http://zbijamywage.pl/przydatne-przy-odchudza niu/5-roslin-wspomagajacych-odchudzanie-cz-2
    Walczysz z kilogramami? Zerknij na: zbijamywage.pl
  • PHUERKA 2017.01.17 [09:47]
    Ja kupiła z taką z cytryną i na prawdę Murat dobrausmiech.gif
  • PHUERKA 2017.01.18 [08:31]
    hej,
    u mnie dzisiaj znowu mila niespodzianka na wadze usmiech.gif oby tak dalej, bardzo motywujące zobaczyc ze to co sie robi przynosi efekt !
    Moje wczorajsze menu :
    -kawa z mlekiem i cukrem
    -dwie kromki ciemnego pieczywa z pastą pomidorową
    - mega porcja makaronu z sosem pomidorowym
    -banan
    - sałatka warzywna z serem białym i kromka chleba
    *herbata czerwona
    *herbata z pokrzywy
    waga po VI dniu: 59,0
  • PUERHKA 2017.01.19 [16:57]
    jestem, jestem....
    nie poddalam sie .
    pije pije i jeszcze raz pije !!
    dzisiaj niestety nie moglam sie zwazyc ale jutro z rana zrobie to !
    wczorajsze menu takie samo jak dnia poprzedniego!
    do jutra ?
    a moze ktos sie dołączy ??
  • gość 2017.01.20 [11:25]
    Hej ja się chętnie dolacze ale dopiero od dzisiaj zaczynam po przeczytaniu twoich rezultatów jestem pod wrażeniem i co wazylas się dzisiaj
  • Saturn 1 2017.01.20 [20:38]
    Ja również startuje od jutra , jestem ciekawa wyników. Nadmienię ze jem trochę więcej niż Ty !
  • gość 2017.01.21 [07:21]
    No ja też.Jem trochę więcej ale od wczoraj się ograniczam . Jem mniejsza porcje i nie podjadam między posiłkami
  • gość 2017.01.21 [08:28]
    hej dziewczyny,
    zapraszam serdecznie, razem bedzie razniej.
    powiem wam ze ja chyba sie uzalezniam od tej herbaty, mam ochote pic ja caly czas i ciągle po nią siegam , wczoraj wypilam baaardzo duzo.
    Zaktualizowałam swoją stopke , Moze tez zrobicie sobie swoje stopki , waga początkowa cel i bedziemy wpisywac postępy.
    Macie ochote zebysmy wpisywai tutaj tez swoje menu ?
    u mnie wczoraj :
    -kawa z mlekiem
    - dwie kanapki, jedna z wedlina drobiowa i pomidorem, druga z serkirm smietankowym,
    - makaron z pesto i łososiem wędzonym
    - sałatka z kawalkiem piersi z kurczaka
    -sałatka z białym serem
    do sałatek dodaje olej i przyprawy
    - w miedzy czasie pare gryzów banana
    to chyba wszystko
    waga po IX dniu :58,7
  • PUERHKA 2017.01.21 [08:29]
    hej dziewczyny,
    zapraszam serdecznie, razem bedzie razniej.
    powiem wam ze ja chyba sie uzalezniam od tej herbaty, mam ochote pic ja caly czas i ciągle po nią siegam , wczoraj wypilam baaardzo duzo.
    Zaktualizowałam swoją stopke , Moze tez zrobicie sobie swoje stopki , waga początkowa cel i bedziemy wpisywac postępy.
    Macie ochote zebysmy wpisywai tutaj tez swoje menu ?
    u mnie wczoraj :
    -kawa z mlekiem
    - dwie kanapki, jedna z wedlina drobiowa i pomidorem, druga z serkirm smietankowym,
    - makaron z pesto i łososiem wędzonym
    - sałatka z kawalkiem piersi z kurczaka
    -sałatka z białym serem
    do sałatek dodaje olej i przyprawy
    - w miedzy czasie pare gryzów banana
    to chyba wszystko
    waga po IX dniu :58,7
  • gość Aga 2017.01.21 [14:58]
    Witam. A jaką herbatę pijesz ekspresową czy liściastą? Pozdrawiam
  • PUERHKA 2017.01.21 [15:09]
    Hej Aga,pije ekspresowa usmiech.gif
    Pozdrawiam usmiech.gif
  • gość 2017.01.21 [16:18]
    Super ci to idzie puerha no ja tak ze kupiłam dziś expresowa czerwona i pokrzywe na noc do picia jem lzejsze posiłki cwicze 20 minut dziennie i zobaczymy
    Waga początkowa 75 kg
    Jutro się zwaze rano i dam znac
  • PUERHKA 2017.01.21 [18:19]
    Ja nie ćwiczę usmiech.gif ale mam trochę ruchu bo mam małe dziecko, zbieram się do robienia brzuszków bo tak na prawdę najbardziej mi na wyglądzie brzucha zależy .ile udało ci się wypić dzisiaj herbaty ?usmiech.gif
  • gość 2017.01.21 [19:25]
    rano zielona potem 2 czerwone i teraz pije z pokrzywy ale tez duzo wody niegazowanej. Czuje sie lzejsza . Ja tez mam dziecko ale juz nie takie male i dlatego malo przy nim roboty
  • Basia 45 2017.01.22 [08:30]
    Witam koleżanki! Zaczynam od dzisiaj .
    Waga startowa 67
    Cel: 60
  • gość 2017.01.22 [10:04]
    Dziś weszłam na wagę 1 kg mniej i choć wiem że to woda to się Nie poddaje . Rano herbata zielona i czerwona
  • gość 2017.01.22 [13:30]
    Czuję się dobrze jedząc lekkie posiłki i zdrowe mimo że mi żołądek ściska daje radę usmiech.gif wiem że warto bo do lata chce schudnąć 10 kg
  • PUERHKA 2017.01.23 [09:48]
    witajcie,
    powiem szczerze ze u mnie dzisiaj spadek formy, kiepska noc( dziecko ząbkuje) boli glowa i w dodatku brak spadku wagi.ale to raczej moja wina bo weekend jedzeniowo byl kiepski.
    A moze to tez sprawdka zblizającego sie okresu , zobaczymy.
    dzis poniedzialek i walczymy dalej. Ja juz po sniadaniu i walcze z herbatką . A jak tam u was dziewczyny ?
    pozdrawiam
  • PUERHKA 2017.01.23 [19:30]
    Halo halo jesteście dziewczyny? usmiech.gif
  • Kalinka WWA 2017.01.23 [21:46]
    Hej a próbowałyście zielonej kawy? U mnie dała mega efekt, wiadomo bez diety i ćwiczeń nawet nie ma co się zabierać za odchudzanie, ale ta kawcia skutecznie pomaga.
  • PUERHKA 2017.01.24 [09:05]
    hej,
    u mnie wyjasniła sie przyczyna złego samopoczucia i "stojącej w miejscu wagi ".
    musze wam powiedziec ze choc schudlam niewiele bo w czasie ostatnich ok. 2 miesiecy 3 kg to roznica jest na prawde widoczna. W niedziele załozylam dopasowaną sukienke i efekt był wow ... na prawde jestem zadowolona. Mysle ze gdyby udało mi sie schodnąc do 58 to byłoby juz super a 57 ( wg mnie mało osiągalny cel ) ale byloby cudownie i niczego bym sie nie czepiała.
    A jak Wam dziewczyny idzie ?
  • PUERHKA 2017.01.25 [10:26]
    Hejka, widze ze zostałam sama...
    szkoda.
    nie wpisuje menu bo nie ma dla kogo
    z dnia na dzien widze rożnice i motywuje mnie to jeszcze bardziej,
    jutro zrobie wazenie i zobaczymy jak to wygląda usmiech.gif
    Zycze sobie miłego dnia
  • gość 2017.01.25 [15:23]
    Nie jesteś sama , pisz bo motywuje mnie do ostatecznej mojej decyzji , aby w końcu zabrać się za siebie. Dobrze Ci idzie! Od jutra dołączam.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...