Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mała ja taka

Czosnek

Polecane posty

Gość Mała ja taka

Witajcie Wszyscy!!! Macie jakiś sposób na pozbycie się zapachu czosnku po jego zjedzeniu? Bardzo go lubię, tylko ten zapach :( Jeśli możecie, pomóżcie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemsiem
Podobno dziala zucie natki pietruszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gozdzikowa
gozdziki pomagaja. Serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolki
szczotka pasta kubek ciepła woda tak się zaczyna wielka przygoda myje zęby bo wiem dobrze o tym kto ich nie myje ten ma kłopoty żeby zdrowe zęby mieć trzeba tylko chcieć ref: szczotko szczotko hej szczoteczko o o o zatańcz ze mną tańcz w kółeczko o o o w parowa w lewo w lewo w prawo o o o po jedzeniu pędzi żwawo o o o w prawo w lewo w lewo prawo o o o po jedzeniu pędź żwawo o o o oto bardzo ważna rzecz żeby zdrowe zęby mieć wniosek => myj zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolik
no co ty .... cebula to... Mam fryzurę na cebulę Przestraszyłam panią Ulę Pewnie zaraz wszystkim powie Co ja dzisiaj mam na głowie Nie kucyki, Nie warkocze Chociaż może są urocze To fryzura całkiem nowa Taka właśnie cebulowa Niech się ze mnie śmieją! Co mi tam! Będę ją nosiła Mówię Wam! Przestraszyłam Ciocię w szkole I tę dużą, rudą Olę Lecz fryzura cebulowa To jest przecież moda nowa Więc fryzurę na cebulę Pielęgnować będę czule I napewno się ucieszę Gdy ktoś też się tak uczesze Niech się ze mnie śmieją! Co mi tam! Będę ją nosiła Mówię Wam! wniosek => mam fryzure na cebule a jeżeli chodzi o czosnek to mówie Ci MYJ ZęBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza jest natka zielonej pietruszki:)..i umycie dwa razy zębów(chociąz zapach czosnku wydostaje się przez pory skóry i czuć go nawet dzień po zjedzeniu..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapach czosnku mozesz zneutralizowac mlekiem kolezanka sprawdzala i ja tez dziala no oczywiscie mycie zabkow tez konieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała ja taka
Dzięki za konstruktywne rady. Jutro sadzę pietruszkę w doniczce, może pomoże. No i z tym mlekiem będę bliżej. A samo mycie ząbków kilka razy dziennie nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprocz cebuli wszystkie rady sa sluszne, ja jeszcze dorzuce jedna...........zucie skorki cytrynowej..........powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę slimcea pierwszy miesiąc i osoby które się jeszcze zastanawiają, nie macie nad czym, super działający suplement już po pierwszym miesiącu ubyło mi 51 kilogramów aż mi oczka skaczą jak pomyślę co będzie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×