Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odchudzaczkaaaaa

Czy 81 cm w pasie to dużo?

Polecane posty

Gość odchudzaczkaaaaa

przy wzroście 164cm i wadze 52kg...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no troszke
dużo a ile masz w talii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczkaaaaa
szczerze mówiąc nie wiem.;P dziś (w miejscu pracy) mierzono nam tzw. obwód brzucha (jakaś kampania walki z nadciśnieniem z powodu otyłości itd.) i, gdy usłyszałam 81, to się trochę przeraziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczkaaaaa
szczerze mówiąc nie wiem.;P dziś (w miejscu pracy) mierzono nam tzw. obwód brzucha (jakaś kampania walki z nadciśnieniem z powodu otyłości itd.) i, gdy usłyszałam 81, to się trochę przeraziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczkaaaaa
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiika
Wiesz, niemożliwe mi się wydaje, żeby mieć taki obwód brzucha przy tej wadze, może coś źle zmierzyli? a jaki nosisz rozmiar ubrań i w którym miejscu mierzyli ten obwód? Zmierz się najlepiej sama tylko nie przez ubranie, bo wiadomo, że będzie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba ze jestes typem
jabłka - w miare szczupła tylko duzy, wystajacy brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi Ci o bidora czy
talię?? Niby idealne wymiary to 90/60/90 latwo porównac;-) ja mam np 92/70/102 i to wcale nie jest tragedia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwas
dla zdrowia ważny jest wskaźnik WHR (Waist to hip ratio) -czyli stosunek obwodu talii do bioder. "Optymalna wartość wskaźnika WHR powinna wynosić ≤0,8 wśród pań i ≤0,94 wśród panów (sylwetka w kształcie gruszki, otyłość pośladkowo-udowa). Takie proporcje zapewniają mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia choroby wieńcowej, udaru mózgu i cukrzycy. Wartość WHR powyżej wspomnianej normy (sylwetka w kształcie jabłka, otyłość brzuszna) jest niekorzystnym czynnikiem prognostycznym. Dodatkowo pod uwagę bierze się samą wartość obwodu talii, która nie powinna przekraczać 88 cm dla kobiet i 102 cm dla mężczyzn. Należy pamiętać, że sposób obliczania i interpretacja wskaźnika WHR nie dotyczy osób poniżej 18 roku życia oraz kobiet w ciąży i połogu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale talia a pas to dwie rozne sprawy. 81 w pasie w rozumieniu medycznym, czyli na poziomie mniej wiecej pepka to moim zdaniem nie jest duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczkaaaaa
mierzyli mniej więcej w miejscu pępka, z tego co pamiętam. noszę rozmiar 34/36. choć czasem zdarza się, że zakładam 38, ale to chyba różnice w numeracji. albo S. zmierzę się dziś, to Wam dokładnie napiszę. może rzeczywiście coś źle zmierzono. sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdallenka
ja ważę 55 przy 1,65cm wzrostu. Ostatnio mierzyłam obwód w talii, tak sporo nad pempkiem i wyszło mi 88cm. W życiu bym nie pomyślała że tak dużo. Wiem że ideał to 60... ciekawe wiec ile mam ważyć żeby tyle mieć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyno ja waze 70 kg
przy Twoim wzroscie, a wiec mam nadwage, i duzo ciensza talie. Wiec podejrzewam, ze zadnej talii w ogole nie masz, masz rowno tylek i plecy, bez wciecia... jesli Ci nie odstaje brzuch, to gruba nie jestes, ale talie masz WIELKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przy 170cm wzrostu i wadze ok 55-56kg mam w talii 67cm a na wys. pępka 72cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfuuu...tłuścioszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az sie postanowilam zmierzyc
:P talia - 74 cm pas (ok. pępka) - 83 cm przy 177 cm wzrostu i 67 kg wagi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczkaaaaa
ale ja nie mam 81 cm w talii. i mam normalne wcięcie itd. dlatego się dziwię. nie mam wcale jednakowego obwodu brzucha, talii, tyłka, czy czego tam chcecie. gdybym byłą niezwykle tłusta, nie zakładałabym tego tematu, żeby dowiedzieć się paru szczegółów na temat odpowiednich wymiarów, ponieważ wiedziałabym, że muszę schudnąć. basta, idę po centymetr. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczkaaaaa
oto i wyrok: w miejscy bioder: 87cm. na wysokości pępka: 7cm (a nie tak, jak podawałam po poprzednich pomiarach 81) talia: 72cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczkaaaaa
*na wysokości bioder: 78cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczkaaaaa
cholera, jeszcze raz, bo namieszałam! z miejscu bioder: 87 cm. na wysokości pępka: 78cm. talia: 72cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talia to jest to samo co pas
gdzie wy te pępki macie do cholery? Ja mam właśnie na wyskości pasa czy tam talii, czyli w najwęższym miejscu na tułowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w talii
62,5 cm i sie odchudzam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talia to to samo
co pas ???:D to kup sobie spodnie siegajace do pępka i powiedz ale z obwodem talii skoro tak sie upierasz, że to jedno i to samo...ciekawe czy wejdziesz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U wiekszosci osób
pępek znajduje sie kilka cm ponizej najwęzszego miejsca tułowia wiec wiadomo, że na pepku talia sie nie znajduje:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzieeee talia
to najwęższe miejsce w tułowiu...jedni bedą ją mieli ciut nizej inni wyzej ale zawsze jest to miejsce NAJWĘŻSZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitman
81 cm w pasie to nie ani mało ani dużo to tak średnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×