Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy batony wysokobiałkowe są dobre na odchudzanie?

Polecane posty

Gość gość

Chciałem spytać czy batony wysokobiałkowe są dobre na odchudzanie . Widziałem takie batony na oziway ale czy są wskazane dla osoby odchudzającej się . Mam 174 cm wzrostu i ważę 87 kg . To niby nie tak dużo ale mam sporą otyłość brzuszną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś szczupłej budowy czy krępej bo to też jest ważne . Mój kolega je takie batony ale on nie odchudza się , jest kulturystą amatorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk35
Z supli najlepiej, jak wrzucisz spalacz i to jakiś sprawdzony - ja maksymalne efekty osiągnąłem na Thermo speed hardcore - zszedłem do 8% bf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi znajomy polecił batoniki kurenakurena.pl. Super opcja, bo dostaniesz kompleksowo zestaw naturalnych składników o niskiej kaloryczności, które będą dostarczać składników odżywczych. Dzięki temu w końcu możesz dostarczyć odpowiednią dawkę kalorii i zadbać o zdrowie i dobrą sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2017 o 13:31, Gość gość napisał:

Czy batony wysokobiałkowe są dobre na odchudzanie?

Niekoniecznie. Ponieważ większość nawet, jeśli niskokaloryczna, to nie zapewnia takiej ilości składników odżywczych, jak odpowiednio dobrana dieta naturalna. Trzeba mieć na uwadze również różnice przyswajalności składników odżywczych zależne od ich źródła (naturalnego) oraz że witaminy syntetyczne - którymi często wzbogacane są produkty dietetyczne - są o wiele gorzej przyswajane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×