Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amdara234

czy cel 40 kg to juz choroba....

Polecane posty

wiem ze problemem prawie wszystkich dziewczyn to nadwaga.kazda z was ma jakis cel.jedna chce schudnac 5 kg,inna 20 .jedna wazy 80kg,druga 50 i chce schudnac.jezeli waze 42 kg a chce wazyc 40 to juz choroba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne każdy ma na ten temat własny pogląd. Dla mnie na pewno normalne to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewrfref
oj od razu choroba?? może po prostu gIupota, niedojrzaIość emocjonaIna?? skoro zadajesz takie pytania, to myśIę że to raczej to?? wahanie na to by wskazywaIo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewrfref
to mowiIam ja - Jarząbek :-D tzn desperansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katai
to zalezy ile masz wzrostu!!!!!!!!! bo jesli masz 175 cm, to faktycznie waga 40 kg to przesada. ale jesli masz np. 160 cm to jest to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uwazam
ze kwestia wzrostu, jesli masz kolo 158? cm i chcesz zrzucic 2 kg bo wiesz ze do zupelnie dobrego samopoczucia brakuje ci 2 kg to pewnie ze chudnij. tu nie waga sie liczy a to jakie masz odczucia po spojrzeniu w lustro ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katai
40 kg to norma przy 160cm wzrostu? to ty moim zdaniem na pewnoe chora jestes! 40 kg to waga dobra dla dziecka a nie doroslej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katai
ja Cie nie obrazam, wiec ty tez z laski swojej tego nie rob. fakt - 40 kg to moze i waga dziecka. ale 160 cm to takze wzrost dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 1.63wzr i 30 lat.zawsze wazylam 54 kg.wszyscy uwazaja ze wygladalam super a teraz to same kosci.dzis rano sie zwazylam i jest 41.2.czuje sie dobrze,staram sie jesc zdrowo i nie stosuje juz drastycznych diet.po za tym cale zycie uprawiwam sport wyczynowy.jezdze konno i jak narazie mam sile.a wiec czy mam uwazac siebie za anorektyczke...dla mojej rodziny to zachorowalam jak zaczelam sie odchudzac bo ich zdaniem wygladalam normalnie.te osoby co mnie znaja mowia ze przesadzilam,z drugiej strony osoby,ktore poznaje teraz nigdy nie powiedzialy by ze jestem anorektyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×