Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olunia34

Czy hydrominum pomaga w odchudzaniu ? Jesli tak to czy jest efekt jojo

Polecane posty

Gość Olunia34

Czy jest po tym efekt jojo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest na odchudzanie , to działą tylko moczopędnie czyli cos tam stracisz na wadze ale to bedzie woda, tak samo działa pokrzywa i mniszek do zaparzania z apteki, tez dzialaja moczopędnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 51
Ja największego rozczarowania do tej pory doznałam po stosowaniu Liporedium.. Ten syf nie dość, że w miesiąc nic mi nie pomógł schudnąć, to jeszcze mnie brzuch po nim bolał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie .Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam ,co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jani45
Ja osobiście stosowałam African Mango http://szczupla-kobieta.pl przekonał mnie swoimi pozytywnymi opiniami ;) a teraz również i ja dołączam do tych zadowolonych klientów;) efekt niesamowity;) ale nie tylko suplement bo również trzeba dać coś od siebie czyli trzymajmy się godzin i ruszmy tyłek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia 35
Ja największy efekt jojo miałam po Liporedium. Brałam go przez 6 tygodni z dietą niskowęglowodanową. Schudłam 2,5 kg, ale po miesiącu od odstawienia tego suplementu nie dość, że zrzucone kilogramy wróciły, to bbyłam 1,5 kg cięższa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianna21
To fakt, że suplement o którym piszesz - liporedium nie należy do najskuteczniejszych. Mi na odchudzaniu z nim udało się zrzucić zaledwie 2,5 kg a brałam go przez dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×