Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fifity kol

czy jest tu na forum jakis psycholog lub psychiatra

Polecane posty

Gość fifity kol

jesli tak to bardzo prosze o rozmowe bo moja depresja hyba doprowadzimnie do .....................................................????czegos złego juz dłuzej tak po prostu nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość com się stalo
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abedabe
Napisz co sie stalo.pomozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość com się stalo
dawaj, ja sie znam na depresjach, bo tez mialam .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość com się stalo
albo wpisz w google "forum psychologiczne" i znajdziesz foruma od tych spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość com się stalo
poszedł albo poszła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifity kol
WOGÓLE TO HYBA WPADŁAM W DEPREHE GŁOWNIE Z POWODU M,OJEGO WYGLĄDFU I NIEHODZI MI TU TYLKO O WAGE MAMA POWIEDzIAŁ MI ZE TA UPRAGNIONA OPERACJE PLAST NOSA ZROBIE DOPIERO W NASTEPNE WAKACJE A JA TAKA MIAŁAM NADZIEJE ZE SIE UDA ALE JAK ZWYKLE OKAZAŁO IE ZE JA MOGE TYLKO ŻYĆ MARZENIAMI BO I TAK ONE NIGDY SIE NIE SPEŁNIAJAPRZYNAJMNIEJ MI NIEWIEM JAK JA WYTRZYMAM TEN ROK PRZEPRASZAM ZE TAK SIE ROZPISAŁAM PEWNIE WAS NIE OBCHODZĄ PROBLEMY I ROZTERKI ŻYCIOWE GŁUPIEJ NASTOLATKI MNIE TESH JUZ TO CZACZYNA CORAZ MNIEJ OBCHODZIC JUZ NAWET NIE MAM ZŁUDZEN BO I PO CO I TAK ZAWSZE NIC MI SIE NIE UDAJE WŁAŚNIE JAK TO PISZE TO MAM ŁZY W OCZACH ............ BO PO CO CAŁY ROK ROZMYSLAŁAM O TEJ OPERACJI I WOGÓLE A TERAZ JAK ZWYKLE NA PLANACH SIE SKONCZYŁO NAPRAWDE JEST MI BARDZO SMUTNO ALE NIE MÓWIE O TYM MAMIE BO BIEHCE JESZCZE JEJ ZASMUCAĆ ALE JUZ JESTEM TAK ZAŁAMANA ZE BEZ POWODU WYBUCHAM PŁACZEM NAPRAWDE MI CIĘŻKO CO BYSCIE NA MOIM MIEJSCU ZROBIŁY WIEM ZE TEN POST POWSTAŁ W I NNYM CELU DLATEGO PRZEPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość com się stalo
dobra nawet jesli to moga byc jaj odpowiem: operacje plastyczne prawodpodobnie powtarza się co jakiś czas, więc trzeba zaplanowac wydatek nie na jeden a na kilka razy czy czujesz się wystarczająco pocieszona? innymi slowy mowiąc - jedna operacja moze nie wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifity kol
SAME WIDZICIE ZE MOJA SYTUACJA JEST BEZNADZIEJNA A NOS JEST MOIM WIELKIM KOMPLEKSEM I NIE JESTEM NA TYLE SILNA ZEBY WSZYSTKO OLAC I BYC ZNOWU DZIECKIEM SŁONCA :(I CIESZYC SIE Z BYLE POWODU KIEDY MOJA GŁOWE ZAPRZATA BARDZO WEILE PROBLEMÓW KTÓRYH SAMA NIE UMIEM ROZWIAZAC ALE JUZ NAWET HYBA NIE MAM SIŁY IH ROZWIĄZYWAĆ NAJLEPIEJ SKONCZYC TO WSZYSTKO I MIEC SPOKÓJ I WOLNOSC I ZYC LUB NIE ZYC JUZ BEZTYH PRZYTŁACZAJĄCYH SPRAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifity kol
ALE OPERACJA NOSA TO JEDEN ZABIEG NA CAŁE ZYCIE JEGO SIE NIE POWTARZA ALE KOGO TO OBCHODZI JA MIMO SWOIH PROBLEMÓW MUSZE BYC WESOŁA I SCESLIWA :(ALE NIE MAM KU TEMU POWODÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwertgfrea
wiecie no... ona naprawdę moze mieć szpetny ten nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaalllllloooooo
Jak masz dziecino już tyle problemów, to ten problem z nosem nie zrobił Ci chyba tak wielkiej róznicy. Może rozwiązywanie problemów zacznij od nauki pisania. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifity kol
tak myslałam ze nikt mi nie pomoze oprócz 1 osoby no w sumie pewnie nie pokonczyłyscie niewiem jakih szkół i ni ejestescie lekarzami badz psyhologami i tylko cłowieczek na poziomie szkółki średniej mógł napoisać naucz si episać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifity kol
tylko ::com sie stało ;;jest z was najinteligentniejsza pipszone garkotłuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna znaleźć
psychologa na gg, wpisz w wyszukiwarke gg psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaalllllloooooo
a jednak naucz się pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaalllllloooooo
bo nawet garnkotłukiem nie zostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l77
Takie problemy z akceptacją siebie sa zwiazane z wiekiem w jakim jestes ,nawet psycholog ci nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda, problemy a akceptacja swojeog wygladu moga miec podlowze w powaznej chorobie psychicznej, pomoc fachowego psychologa jest jak najbardziej wskazana. dobrze, ze wiesz, ze masz problem i prosisz o pomoc, to juz cos. Radze udac sie do psychologa nawet w przychodni publicznej i porozmawiac, aby jakos Cie pokierowal albo dal namiary na psychiatre. Nie lekcewaz tego i nie przjemuj sie glupikimi tekstami, choroba taka dotyka ludzi bez wzgledu na wiek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifity kol
allooooo moze zostane garkotłukiem ale myslacym a nie jak ty pusta przstrzen w twojej głowie jest widze niestety nie umiesz rozmawiać z ludzmi albo ci to nie wyhodzi ::nawet prosty człowiek moze choc troszke okazac skruchy i postarac sie zrozumiec a ty traktujesz wszystkich z góryzastanów sie i jak nie pomagasz to nie wpierdalaj mi sie tu z ta ortografia albo napisz sobie na czole słownik ortograficzny i juz nic tu nie pisz bo hyba nie wart on ie uwarzasz przeciez najwazniejsza jest ORTOGRAFIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l77
Pamiętaj psychiatra czy psycholog to też są różni ludzie czasem nie pomogą a zaszkodzą -nosy mamy różne trzeba sie pogodzic że masz taki nos i tyle a operacja też może się nie udać-np.kichol Jacksona. powodzenia i za rok ten problem nie bedzie istotny dla ciebie .czego ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifity kol
MISK_A DZIEKUJE CI Z CAŁEGO SERCA A DO PSYHOLOGA NAPEWNO NIE PÓJDE :((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifity kol
177 DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaalllllloooooo
no to jeszcze do edukacji dołożymy dobre wychowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumaczka
No to już wiemy,że nos to nie jedyny Twój problem.Może nie myśl tyle,bo chyba Ci szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
Psychologów to tu jak na lekarstwo, za to sami psychopaci :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×