Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna?

Polecane posty

Gość Bożka___1

Czy ktos próbował odchudzać się stosując eliksiry dr Bardadyna? Ja właśnie zaczęłam dwa tygodnie temu pić eliskir odchudzający i oczom nie wierzę. Schudłam w przeciągu 2,5 tygodni 3,5 kg - a w dodatku nie mam napadów wilczego głodu, eliksir jest pyszny no i.....no właśnie to wszystko wygląda jak bajka... Szukam drugiego dna..To zbyt piękne zeby było prawdziwe. Czy ktoś ma jakąs praktyczną wiedze na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telkom
a co to takiego? na czym polega? i gdzie sie to kupuje? napisz cos wiecej, ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertygirl
Bozka, przeciez te eliksiry sa ohydne!!!! Ktory z nich sobie przyrzadzasz, ze mowisz, ze jest pyszny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AUTORKI........
odezwij sie!!!! opowiedz nam wszystko tzn jaki dokladnie koktail i ile razy w ciagu dnia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Przepraszam, ale obowiązki domowe przed świętami mnie " wcięly"...ale juz piszę... Otóż któregoś dnia przeglądałam strony internetowe i znalazłam forum na jakis tam temat i w nim właśnie dziewczyna pisała ze schudła 12 kg w 3 tygodnie stosując odzywianie strukturalne i pijąc eliksir młodości . Oczywiście rozpętala się tam burza , wszyscy ja zaczeli pytac o co chodzi i Ona podała tam przepis na ten eliksir oraz namiary na odżywianie strukturalne. Ze zwyklej ciekawości zaczelam szukac na necie informacji na ten temat.Przeczytalam o odżywianiu strukturalnym,o książce Kody mlodości i wtedy przypomnialo mi się ze tą ksiązkę mam w domu kupiłam ją na wakacjach zafascynowana opiniami internautów. No i zobaczyłam ze to co tam pan doktor pisze jest calkiem sensowne i ze mnie odpowiada. Zaczęłam pić eliksir jaki jest w ksiązce i jaki podala dziewczyna, jego nie ma na stronie internetowej tam sa inne jakich jeszcze nie próbowalam ale ten jest bardzo smaczny < przynajmniej mnie i mojej córce bardzo smakuje> Dobra już podaję przepis: Sok wycisnięty z jednej pomarańczy Jedno obrane jabłko bez gniazd nasiennych Pół banana 2 suszone śliwki 2 łyzeczki sezamu 2 łyżeczki ziaren słonecznika 3-4 kostki lodu < to juz moja inwencja i pomysl> ale wtedy koktajl jest naprawde pyszny bo zimny To wszystko trzeba bardzo dokladnie zmiksować Wypić nie później niż o 18 zamiast kolacji Po pierwszym koktajlu nie chcialo mi się jesć aż do obiadu następnego dnia...W ogóle nie byłam głodna. Tajemnica chyba tkwi w tych ziarnach, one się wolno wchłaniają i stąd uczucie sytości. A jak spojrzycie na skład koktajlu to czyż on moze nie być smaczny? Efekt jest taki ze schudłam 3,5 kg właściwie zupełnie mimochodem a zaręczam wam ze próbowalam juz ze stu diet z różnym skutkiem. Wszystko jest tak rewelacyjne ze ja realista życiowa szukam jakiegoś drugiego dna..to po prostu niemożliwe . moja córka schudla 3 kg...i z chęcią biega na ten koktajl < oczywiście nie jemy wtedy kolacji , ale nie mamy nawet ochoty >Nie chce nam się słodyczy a zawsze byłysmy łakomczuchy...po prostu jest cudnie. W ksiązce jest lista produktow jakie powinny sie znajdowac w diecie powinno ich być 2/3 dziennej racji a ze piję koktajl to juz mi zostaje tylko 1/3 resztę jem po " swojemu".. Mam nadzieję ze trochę wyjasniłam szukam osób ktore dłuzej to stosują moz emają jakieś uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie wszyscy spokój
A co jesz na śniadanie i obiad ? Ile się je posiłków w ciągu dnia ? rozumiem, ze koktail pijesz tylko na kolacje? cwiczysz? BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ INTERESUJE MNIE TO BARDZO ;) TU sa tez fajne przepisy : http://www.drbardadyn.pl/eliksiry-mlodosci.php I JESZCZE JEDNO - czy jednego dnia moge wypic koktail taki a drugiego inny czy w tej diecie jest zasada, ze trwasz przY jednym? no i czy to jest dieta do konca zycia z tymi koktailami czy tymczasowa? musze sie zaopatrczyc w ta ksiazke ale prosze o odzew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertygirl
Mam kody mlodosci i tam nie ma takiego przepisu...ide sprawdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie wszyscy spokój
znalazlam ta liste dozwolonych produktow... czy w tej ksiazce podana jest konkretna dieta czy samemu mozna dobierac sniadania i obiady? a moze zamiast nich pije sie tylko koktaile? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertygirl
Faktycznie, jest to eliksir oczyszczajacy organizm z toksyn. Ten pewnie jest dobry, ale moja mama byla na wczasach barnadyna i pila inne i sa podobno obrzydliwe. Ja polecam moj koktajlik, ktory jest pyszny i ma mnostwo witamin. Dwa pomarancze miksujemy z rozmrozonymi wisniami. Jest bardzo syty, pyszny, no i wisnie to skarbnica witamin+bardzo niski index glikemiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertygirl
Nie ma konkretnej diety. Masz podane produkty oznaczone gwiazdkami(im wiecej gwiazdek tym cenniejszy produkt) i przepisy na koktajle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie wszyscy spokój
A jest jakies ograniczenie kaloryczne? I ile posilkow sie zjada w ciagu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertygirl
Nie ma zadnego ograniczenia kalorycznego, bo Barnadyn nie opracowal konkretnej diety, tylko pisze co jesc i jak zyc, aby wygladac mlodo i obnizyc swoj wiek biologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Niestety zaczęłam tą dietę stosowac dopiero od 2 tygodni stąd tez moje pytania. Nie na wszystkie potrafię odpowiedzieć. Ale ..jesli chodzi o mnie to JA nie ćwiczę , nie mam na to czasu ale mam szybkie tempo dnia tzn wciąż gdzieś tam biegnę. Wiem ze ten program jakoś na mnie zaskoczył, chudnę o dziwo bez jakis okropnych wyrzeczeń i tak to odbieram. Nie wiem czy musze ciągle pic te koktajle ale tego zamierzxam się dowiedzieć choć na zdrowy rozum pewnie jak przestanę pić i wróce do objadania waga wróci. Na śniadanie jem normalnie to co rodzina : najczęsciej jakąs kanapkę z wędliną lub serem , obiad trochę podporządkowuję pod produkty z listy doktora czyli np. jak mam wybór schab czy pierś z kurczaka wybieram pierś...robię sobie tez kasze gryczaną ktora uwielbiam. Na razie pije tak jak w ksiązce ten pierwszy koktajl i On jest naprawdę smaczny spróbuj qwertygirl !!!! Ten jest dobry...a inne nie wiem być może ale myslę ze dopasuję sobie coś co mi bedzie smakowac nie bede się meczyc a tren mi bardzo smakuje..czuje się po nim lekko...Zresztą wiecie co..wrzuciłam wczoraj hasło Dr Bardadyn w wyszukiwarkę i znalazłam mase opini kobiet które po tym schudły dośc dużo..poprawiła im się cera włosy... Więc poki co trzymam się tego kurczowo az osiągnę moją wage tj 60 kg..Jest dobre zdowe smaczne...a jesli nawet jakiś koktajl bedzie trochę gorszy no cóż...zxa łakomstwo trzeba płacić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertygirl
Polecialam dzisiaj do sklepu, kupilam wszystkie skladniki i przyrzadzilam sobie koktajl z jedna modyfikacja- zamiast 2 suszonych sliwek dodalam 2 suszone morele(sliwek nie bylo). Koktajl jest slodki, chyba az za bardzo. Chyba jest w nim za malo plynu jak na cale jablko i pol banana. Nastepnym razem dodam troche zimnej wody i lodu, aby byl zimniejszy i mial bardziej plynna konsystencje. Sprobuje dodac tez wisni, bo uwielbiam ich smak. A Ty Bozka wprowadzilas jakies modyfikacje? Czasami tak jest, ze dodamy inny skladnik i juz lepiej cos smakuje. Zastanawiam sie jeszcze, kiedy pijesz taki koktajl? Jak na wieczor to ma chyba duzo kcal... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
qwertygirl !!! Ja zmodyfikowalam tylko do połowy jabłka i te kostki lodu stąd jest rzadki , ze śliwki nie rezygnuj , ona chyba przyspiesza trawienie a to sie bardzo wolno trawi . Koktajl wypity o 18 jest OK poniewaz nie chce CI się jeść az do rana a mnie to nawet rano nie aaa i nie dodawaj wiśni , boje się ze jak aż tak pozmieniasz nie ebdzie mial efektu no i koniecznie sezam i słonecznik . Zaraz 18 piję swoją dawkę i to mnie ustrzeze przed łakomstwem świątecznym Wiesz to naprawde dziala ...zreszta sama zobaczysz..:) Po pierwszym koktajlu włąsnie takim trochę gęstszym z całego jabłka nie chcialo mi sie w gole jesć cały następny dzien. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jak fajnie ,że tu trafilam .Ja tez jestem zainteresowana \"teoretycznie\" tymi wskazowkami dr Bardadyna Ksiązkę mam ,zaczne chyba od jutra :) nie mam tylko sezamu :( Pozdrawiam ,piszcie o swoich doswiadczeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Witaj marysiu :) No to jest nas juz trzy..:) włączając moja córkę to cztery. A sezam kup koniecznie. Bez sezamu koktajl nie ma sensu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) tak zaraz poszukam ksiażki i musze zaczac stosowac się do wskazówek,bo wydają się sensowne i właściwie nic nie ryzykujemy stosując je.Problem z tym sezamem......... dopiero po Swiętach zakupię,ale to przeciez tylko 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertygirl
Bozka, Ty wrzucasz do blendera zamrozone kostki lodu czy czekasz az sie rozmroza? Ja chyba tez bede dodawala tylko pol jablka. Szczerze mowiac nie lubie takiej gestej konsysytencji. Przez najblizsze dwa dni bede jadla baaardzo niezdrowe jedzenie(glownie salatke i sernik), a potem planuje pare dni pic tylko te koktajle+rozne soki swiezo wyciskane. Mam nadzieje ze oczyszcze sie z toksyn i zaczne zdrowa dietke:) Wiecie moze skad wytrzasnac kielki pszenicy? Potrzebne sa do eliksiry na odmlodzona skore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertygirl
Maryska, sezam powinien byc w dziale bakalii lub tam gdzie sa kasze, platki owsiane itp. Ja mam sezam firmy Bakalland Country i kupilam go w Kauflandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozka__1
qwertygirl wyłącznie zamrożone kostki lodu. Ale zaręczam jak wypijesz dzisiaj koktajl jutro " niezdrowego " zjesz połowe tego co zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertygirl
Ale czy pijac koktajl nie czujesz rozdrobnionych kawalkow lodu?? Przez te dwa dni ograniczac sie nie bede. To bedzie takie pozagnanie z jedzeniem:) Ale po Swietach zaciskam pasa i dietka! A co z tymi kielkami? Wiecie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
Nie czuję grudek lodu ale Ja mam dobry mikser , mam Termomix a on ma moc silnika odrzutowego więc wszystko miksuje na miazgę. A kiełków na razie nie przerabiam , na tym koktajlu trzeba byc ok 2-3 tygodnie. WIęc Ja mam jeszcze tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
hej dziewczyny ...Chcialam tylko donieść uprzejmie ze jest dobrze...święta w toku...a Ja jakos o wiele mniej konsumuję...nie mam ochoty na te wystawności < ktore nota bene sama zrobiłam..>..A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) A ja niestety opycham sie ,a to wszystko przez ten sezam a dokladnie jego brak........ jutro go zakupię ,ale ja mam w książce awokado /na odchudzanie/ i jego tez nie mam buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ,juz wiem ,ten sklad ktory podajesz Bożka ,to jesteliksir oczyszczajacy ...tak na poczatek. Mam tez termomiź wiec ...do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka__1
marysiu od tego trzeba zacząc i to 3 tygodnie więc masz czas jeszcze zeby martwic się o nastepne skladniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja mam taki plan : rano i wieczor jakis eliksirek a na obiadek jakieś warzywko + nbiałko ? Co Ty na to ,bo ja mam dużo do \"zrzutki \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertygirl
Dziewczyny, umieram z przezarcia!:(:(:( Zjadlam dzisiaj na sniadanie salatke, potem ukochany sernik i myslalam, ze zdetonuje...Kiedys mialam wieksze mozliwosci i potrafilam wiecej zjesc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja dzisiaj wypiłam już koktajl oczyszczajacy /na śniadanie/ ,ale niestety na koktajlu nie skonczylam :( Nie mogę przecież w Swięta katowac swojej psychiki ;0 Jutro to zupelnie coś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×