Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zużka009

czy ktos przez dłuzszy czas pił wode z cytryną, jakie jest działanie, efekty

Polecane posty

Gość zużka009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jaa
w jakimś programie zalecano picie gorącej wody z cytryną ale zapomniałam na co :P piszcie bo jestem ciekawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pilam
i pije nadal, rano ciepłą wodę z cytryną i miodem, czasem dodaje plasterek świeżego imbiru. Czy przyspiesza przemiane materii? U mnie nie ważyłam i waże bez zmian 82-83 kg:(. Może oczyszcza z toksyn, ale jak to sprawdzic to nie wiem, bo pije i tak mało kawy, nie pale, jem zdrowe i jak najmniej przetworzone produkty:). Ale jednego jestem pewna, uodparnia! Ja naprawde nie pamiętam, kedy byłam ostatnio chora, nawet zwykłego kataru nie miałam:).Choc całą zimę w odpiętym płaszczu biegałam i bez czapki;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Też piję, dodaję do tego łyżeczkę octu jabłkowego. Ha i też mam grupę krwi A.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
sexihexi, jakie efekty ? podziel się z nami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alikanka
ja zaczelam od kilku dni - zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekcytrynek
mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zużka009
pije goracą wode z cytryna codziennie nacczo, jedyny efekt to szybka wizyta w toalecie w wyniku czego zaczyna mi sie robić plaski brzuch. Wczesniej moje wizyty w toalecie to raz na dwa dni, teraz niby sie to reguluje, ale czy na długo? to napewno nie odchudza bo przeciez czyscimy tylko jelita wiec dlatego ten brzuch nie jest taki rozdety jak balon.... ale dobre i to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klpojjj
podnoszeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogawka
dziewczyny, wy chyba nie myslicie, ze woda z cytryna spala tluszcz..nie jest tak, ale warto ja pic, bo oczyszcza na bierzaco organizm z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja codziennie jem cytryne bez niczego bardzo lubie i jakos nie schudlam przestanmy wierzyc w cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 A to ciekawe! Czyli gorąca woda czyści.... Piłam niegazowaną z cytryną oraz stosowałam dietę i zrzuciłam 5 kg. Zastosuję , chociaż gorąca woda niszczy witamine C , ale jeżeli reguluje trawienie - to dla mnie super.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasha-23
ja wlasnie zaczelam:) Wycisnelam 2 cytrynki do 1/3 butelki wody mineralnej i mam zamiar pic naczczo i w ciagu dnia tez:) Nie mam problemu z nadwaga ale mam pewna towarzyszke....a imie jej cellulitis:/ Jedna z przynyn powstawania cellulitu sa nagromadzone w organizmie toksyny wiec wieze ze ten specyfik moze troszke pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasha-23
ja wlasnie zaczelam:) Wycisnelam 2 cytrynki do 1/3 butelki wody mineralnej i mam zamiar pic naczczo i w ciagu dnia tez:) Nie mam problemu z nadwaga ale mam pewna towarzyszke....a imie jej cellulitis:/ Jedna z przynyn powstawania cellulitu sa nagromadzone w organizmie toksyny wiec wieze ze ten specyfik moze troszke pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khdrtvbfaaaaa
moi znajomi przeprowadzili cala kuracje i dostali uczulnia i odwapnienia organizmu.Potem sie leczyli przez miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
Tylko że sok z cytryny niszczy szkliwo więc lepiej pic przez słomkę i bezpośrednio po tej wodzie ani przed nie szorowac zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasha-23
timbim "Tylko że sok z cytryny niszczy szkliwo więc lepiej pic przez słomkę i bezpośrednio po tej wodzie ani przed nie szorowac zębów." Sluszna uwaga! Nie pomyslalam o tym! Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasiiiioooolll
Hej'Ja zaczełam taka diete- pierwszy dzien 1 cytryna, drugi 2 itd do dnia 6 gdzie muszę wypic sok z 6 cytryn. Potem w dół od 6 do 1 i koniec. Jestem na 3 dniu ale jakoś nic nie czuje, stosuję diete, nie pije kawy itd. Ciekawe kiedy to sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd..
Delizia-> piszesz :Wady: *mozna mieć problemy po kilku pierwszych razach (cytryna może sobie nie dac rady ze wszystkim... ;/ napisz jakie problemy u ciebie wystapily. bede wdzieczna. pytam bo ja tez zastosowalam kuracje od 1 - 6 cytryn. i w trzecim dniu przy trzech cytrynach bez wody dostalam dosc spory wysyp na twarzy, taka drobna kaszka + skora sie luszczyla. Odstawilam zaraz ale do kilku dni to mialam jeszcze teraz jest torche lepiej. jak myslisz czy mimo tego moglabym do niej powrocic tylko ze np bede ostrozniejsza i np wycisne w 1 dniu pol cytryny a nie jedna i tak bede zwiekszac. A chce to dalej kontynuowac bo zauwazylam, ze cellulit sie zmniejszyl w ciagu tych 3 dni picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ci dopiero
Ja w życiu nie wiedziałem, że to oczyszcza organizm. Rzuciłem cole light od wczoraj i pije wode gazowaną z cytryną... i bardzo mi smakuje... a widze, że to pomaga jeszcze na oczyszczanie to juz lajcik :D ogolnie lepiej sie czuje po wodzie niz po coli light... Jak wam sie znudzi to mozna jeszcze z limonką ;-) Pozdrawiam was dziewuchy Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
uczula nie cytryna ale olejek ze skórki, więc ostrożnie z cytryną, zwłaszcza przed opalaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledupa
ja też piję dużo wody z cytryną i musze powiedzieć że dużo spadłam z wagi,a wcale sie nie ograniczałam!tylko nie jem wieczorem.Dziewczyny to naprawde działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmm
Ja oczywiście piję wodę. Z cytrynką od niedawna. Ostatnio, od ponad roku trochę ćwiczę dla zdrowia, lepszego poczucia oraz ładniejszych kształtów (troszkę mięśni nie zaszkodzi ;p), więc i więcej piję. W Fitness Clubie zwykła woda mineralna niegazowana, ale w domu od kilku dni stoi i czeka na mnie dzbanek z wodą mineralną w której pływa kilka grubszych plastrów z większej cytryny :]. Nie mam zielonego pojęcia czy to pomaga na cerę, metabolizm czy na spalanie tkanki tłuszczowej [do tego ostatniego podchodzę BARDZO sceptycznie :P]. Za to na pewno świetnie smakuje, a jeszcze lepiej gasi pragnienie :). POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SebaWWL
Trochę odgrzebuję temat,wiem... Właśnie pije taką wodę przegotowaną z cytryną i miodem. Pije bo nie mam co pić lepszego jak stwierdziłem... Właściwie to mam nie dowagę nie potrzebuje sie odchudzać. Dla mnie To napój,a jeść moge naprawde wszystko,a wybredny jestem.Nie ma to jak pierś kurczaka,ryż,warzywa,curry.Tam jest wszystko co buduje i jest mi potrzebne. Piszę głównei dlatego że pan powyżej twierdził iż "rzucił" Colę light,poszedł w stronę wody gazowanej i cytryny. KONIECZNIE KAŻDY/A Z WAS POWINIEN ZWRÓCIĆ UWAGĘ na to że taka Cola zawiera ASPARTAM (słodzik).Taki słodzik to wielka trucizna.Pweien jej składnik odkłada się na całe życie w ciele,zalega, następnie przyczynia się do raka. Bardzo polecam każdemu przejrzeć na ten temat materiały na You Tube.Jesteśmy atakowani tymi słodzikami ze wsząd,sód jest wszędzie,parówki itp,i masa składników.Robi się to wiadomo że dla zysku,i to totalnego,ponieważ przyśpiesza naszą wizytę w aptece po kolejną chemię.Więc odżywiajmy się świadomie.Woda z gazem też nei jest za rewelacyjna ale definitywnie jescze ujdzie.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baramara
Cytryna dobra na wszystko! Poniżej informacja o mrożonych cytrynach. Zadziwiające mrożone cytryny. Wielu zawodowców w restauracjach i miejscach żywienia zbiorowego używa lub konsumuje całą cytrynę i nic nie jest wyrzucane. Jak zużywać całą cytrynę bez wyrzucania czegokolwiek? To proste. Włóż całą umytą cytrynę do zamrażalnika swojej lodówki. Kiedy jest ona już zamrożona, weź tarkę i utrzyj na niej całą cytrynę (nie obieraj skórki) i posyp tą utartą masę na swoje jedzenie (sałatkę, lody, zupę, dania rybne, mięsne, sosy, whisky, wino-lista dań jest niekończąca się). Całe jedzenie zyska niespodziewanie cudowny smak, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłaś. Wcześniej myślałaś tylko o soku z cytryny i witaminie C. Nigdy więcej. Teraz kiedy poznałaś ten sekret cytryny możesz jej nawet używać do gorących kubków (zupki błyskawiczne). Co jest główną zaletą w jedzeniu całej cytryny inna niż zapobieganie wyrzucaniu jej niezużytej części i dodawaniu smaku swoim posiłkom? Cóż jak widzisz skórka cytryny zawiera 5 do 10 razy więcej witamin niż sok z cytryny. I tak właśnie to wyrzucałaś. Ale od teraz wykonując tą prostą procedurę z mrożeniem całej cytryny, ucieraniem jej i dodawaniem tego do swojego jedzenia czy picia możesz spożywać wszystkie odżywcze składniki i być zdrowsza. Dobre jest także to,że skórka z cytryny to zdrowe i odmładzające pożywienie zwalczające także wszystkie toksyczne elementy w twoim ciele. Tak więc włóż swoją umytą cytrynę do zamrażalnika i dodawaj do jedzenia codziennie. To klucz,aby twoje jedzenie było smaczniejsze, a ty żebyś żyła dłużej i była zdrowsza. Taki jest sekret cytryny. Lepiej późno niż wcale. Cytryna (Citrus) jest cudownym produktem zwalczającym komórki rakowe. Jest 10000 razy silniejsza niż chemoterapia. Dlaczego o tym nie wiedzieliśmy? ...bo wielkie firmy farmaceutyczne i laboratoria są zainteresowane wytwarzaniem sztucznych produktów co przynosi im wielkie zyski. Teraz możesz pomóc przyjaciołom poprzez poinformowanie ich o korzystnym wpływie cytryny i jej soku na zapobieganiu chorobom. To wybornie smakuje, jest miłe i nie ma skutków ubocznych jak chemoterapia. Jak wielu ludzi umarło ponieważ jest to pilnie strzeżona tajemnica w celu nie narażenia na niebezpieczeństwo milionowych zysków wielkich korporacji. Jak wiesz jest wiele gatunków drzew cytrusowych rodzących cytryny i lemonki. Możesz je zjadać na wiele sposobów, sok, miąższ, skórkę, robić drinki i ma to wszystko wiele zalet z których najważniejsze to jakie wywiera na torbiele i nowotwory. To drzewo to udowodniony dostarczyciel lekarstwa na raka. Jest także znane jako zwalczający drobnoustroje, zakażenia bakteriami oraz grzybami. Jest skutecznym środkiem przeciwko ludzkim pasożytom i robakom. Reguluje też ciśnienie krwi kiedy jest ono za wysokie oraz działa jako środek przeciw depresjom, stresom czy zaburzeniom nerwowym. Źródło tych informacji jest fascynujace: to wyszło od jednego z największych producentów leków, który po 20 latach badań laboratoryjnych prowadzonych od 1970 roku udowodnił i ujawnił, że cytryna zabija komórki nowotworowe w przypadku 12 rodzajów nowotworów jak; nowotwory jelita, piersi, prostaty, płuc i trzustki.Owoce drzewa cytynowego działają 10000 razy lepiej niż Adriamycyna-lek używany przy chemoterapii, powodujący tylko zwolnienie wzrostu komórek nowotworowych. Co jest jeszcze bardziej zdumiewające, ten typ terapii, cytryna zwalcza tylko złośliwe komórki rakowe i nie powoduje żadnych skutków ubocznych dla normalnych komórek organizmu. Tak więc umyj dobrze cytrynę, zamroź ją i utrzyj na tarce. Twoje całe ciało podziękuje ci za to i będzie cię kochać. Całe życie się uczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ani
fajnie to napisales !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czin
cytryny sa bardzo zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władek 54 szczecin
ja pilem i zachorowalem na rakapiersi wiec niepolecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czin
no ale cos w tym jest moja ciotka zchorowala i sie przkrecila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×