Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agggaaaa

czy ktos stosowal herbalife?? dziala?

Polecane posty

Gość agggaaaa
naprawde nikt nie stosowal?? kolezanka moja stosuje i juz 9kg schudla te sie zastanawiam ale potrzebuje jeszcze jakis opinii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasty2000
Działa cudnie...pustoszy kieszeń i efekt jo-jo jak w ban ku...1000 cal dziennie to ze zwykłym cocktailem schudniesz-bez drenażu kieszeni...pzdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stosowałam herbalife
Mogę pokazać swoje zdjęcia przed i po odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloo
Daga 1986, wymyslilas/wyprobowalas juz jakies fajne przepisy na koktajle? czy robisz tak jak to pisze na opakowaniu? wlasnie rozwazam jakies male urozmaicenia, tylko nie wymyslilam jeszcze jakie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua25
ja zaczęłam stosować herbalife,ale kupiłam na allegro i mam wątpliwości, czy nie jest wyżej wspomnianą odżywką białkową :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela666
taak blonnik jest wskazany raczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo juz mam wszystko biore pije łykam:) zakupiłam rowniez zupki Allevo, za tydz w poniedziałek dam info ile na wadze, dzis jest 74 ja pije hektolitry wody, uwielbiam ustroniknke z jodem lub nowa z magnezem tez jest ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate2013
<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ;) zamówiłam sobie herbalife dwa koktajle i blonnik mam do zrzucenia 10 kg. Zamierzam też jeździć na rowerku treningowym. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka4564
Witam, polecam preparat naturalny na odchudzanie: zixiutang bee pollen (można w internecie znaleźć sporo informacji na jego temat). Zainteresowanych zapraszam: ryana7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megi12345678910 podaję moje wymiary: talia 82 cm, biodra 100 cm, udo 55 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdorka
jak tam dxiewczyny dzisiejszy dzień? ile pączków zaliczylyscie.jak wasza waga.moja stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staffcia
paczków zero, 2 faworki :) waga w doł =74,5 ale idzie to jak krew z nosa... przez ost 3 tyg -2 kg... ale zawsze minus a nie plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staffcia
aha, dzisiaj się ważę i mierzę :) zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdorka
Dziewczyny co taks cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edittt1991
to ja sie pochwale bo w sumie nawet jest czym :D po rownym miesiacu -8kg i co najwazniejsze bardzo duzo z tego to tluszcz :) teraz mam jesc nasiona itd, no zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRZEBA UWAZAC
jeżeli ktoś "źle stosuje" herbalife to nic dziwnego, że nie chudnie, nadmierna ilość spożywania powoduje nawet wzrost wagi. Koktajl należy spożywać raz dziennie (max dwie łyżki) !!!!!!!!! w takiej dawce zawiera on wszelkie witaminy i minerały które powinniśmy spożyć w ciągu dnia. Nie tylko powoduje to, że organizm działa PRAWIDŁOWO i zaczyna się chudnąć do normalnej wagi ale także przyśpiesza metabolizm i dodaje energii. Zawsze jesienią i zimą byłam bardzo ospała pomimo 12-sto godzinnego snu, ale nic dziwnego ponieważ nawet trzymając się zdrowej i zbilansowanej diety nie jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi wszystkich potrzebnych składników w odpowiednich dawkach. I to jest właśnie działanie herbalife. Od samego jego picia się nie schudnie, ma on na celu usprawnić nasz organizm. Pijąc go za dużo to tak jakbyśmy ładowali w siebie zbyt duża ilość witamin i minerałów co przy dłuższym takim stosowaniu po prostu powoduje tycie:) tak jak wszystkie nutridrinki dla osób choryh/ po operacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staffcia
hej, przestałam pisać, bo nie mogłam znaleźć tego tematu za chiny... co u mnie? pomiary z maja... czyli po 5mch na herbalife -14kg -84cm w obwodach czerwiec lipiec sierpień wakacyjna przerwa... waga nie wzrosła. zostały 2 opk herbalife, to sobie jeszcze zrzucę 6kg , taki mam plan. Pozdrawiam - NOWA JA :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka1233
Staffcia gratulacje!!! ja właśnie zaczęłam od września. Czuję się dobrze, chciałabym oczywiście jaknajszybciej schudnąć, ale wiem, że na to potrzeba czasu.Pamiętasz ile Ci zeszło po pierwszym tygodniu? miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staffcia
tinka, mam dokładne notatki i pomiary... średnio 2,5 - 3,5kg /mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtinka1233
u mnie dziś piąty dzień, czuję się ok, czasami mam wątpliwości czy to aby nie ściema z tym Herbalife. Czy zdarzało Ci się podjadać między posiłkami i czy miałaś kryzysy gdzie np. zjadłaś coś słodkiego? Ja rzuciłam palenie i to po tym sięgałam co chwilę po słodkie (wcześniej takiego problemu nie miałam) stąd nazbierało mi się kilogramów do tego ćwiczyć się nie chce... Postanowiłam sprobować tej kuracji i zdecydowałam, że wypróbuję te specyfiki przez dwa miesiące a potem zobaczę jakie będą efekty. Mam do zrzucenia około 15kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka1233
Staffcia a napisz proszę ćwiczyłaś intensywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staffcia
ktos tu pisał o pustoszeniu kieszeni (fakt) i efekcie jojo (brednie)... przez 3 mce odpuściłam zupełnie, bo wakacje (czerwiec - sierpień). jadłam normalnie, piłam piwo, frytki się zdarzały... Przez 3 mce przytyłam 1kg. Generalnie jak ktoś ma złudzenia, ze w miesiąc schudnie 10 kg, a potem może wpierdzielać bez oporów jak leci, to musi iść do cudotwórcy albo pod skalpel :) Kończyłam maj z wagą 66,8 kg, po wakacjach zaczynam z herbalife z wagą 68kg... mam jeszcze 2 koktajle, wiec je zjem i mam nadzieje, że ok 6kg jeszcze pęknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka1233
dziś prócz koktajlu zjadłam na śniadanie: serek wiejski z 4 brzoskwiniami plus 1kromka z masłem; następnie sałatkę mix sałat plus gotowany burak plus kiełki i prażony słonecznik plus 2kromki z serem kozim a na obiad pomidorową z ryżem (białym) plus gotowaną nóżkę z kurczaka. Właśnie jestem po obiedzie i czuję się objedzona a wręcz sobie pomyślałam czy jest możliwe, żeby schudnąć w momencie gdy człowiek się czuje tak najedzony.... za 3 godziny jeszcze jeden koktajl... no ok nie wolno pomijać posiłków więc go zjem. Zastanawiam się może czegoś za dużo zjadłam? Ale porcje nie były ogromne. Staffcia, czy jadłaś chleb? Ja wczoraj zrezygnowałam z chleba, ale wtedy z kolei szybko przychodził głód... jutro będzie tydzień jak stosuję Herbalife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staffcia
tak, zrezygnowałam z chleba , słodyczy, bananów, gotowanej marchwii, ziemniaków. resztę jadłam, uważając też na łaczenie tłuszczów z weglowodanami o niskim IG... I tak patrze na ten watek - miał chyba 12 stron, zostały dwie... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość justyna
Witam wszystkich serdecznie. Zaczęłam stosować Herbalife i w okresie 2,5 miesiąca schudłam 10 kilogramów. To działa, jednak jeszcze lepszy efekt jest jak połączy się to ze sportem.Od jutra zaczynam treningi i życzę wam wytrwałości w dążeniu do celu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
herbalajf bardzo dobrze odchudza portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula3329
Czesc! Czy nie macie po tych koktajlach zanych problemow zdrowotnych ? Pytam, poniewaz sama mam podejrzenie jelita drazliwego. Podejrzenie, bo nikt nie jest w stanie tego stwierdzic na 100 %. No i do tego bardzo slaby metabolizm.... Zastanawiam sie czy sama sobie nie zaszkodze jeszcze bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronkowogdl
jak można wydawać na to kasę! masakra 230 zł + koszt wysyłki na 20 dni. 8 kg w 2,5 miesiąca - tyle czlowiek by schudnął jędząc normalnie(!!) bez słodyczy, białego chleba, makaronów i ziemniaków. Dobre białko to jest w serach białych, jajkach itp a nie w proszku. Toż to jakbyście jedli 2 zupki chinskie dziennie. Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×