Odpowiedz na ten temat

Czy ktoś stosował Lida .....poradżcie ,poradzcie ?????????

• kasieńka23 2006.05.17 [00:08]
    Czesc Wam jestem Kaaska i pomyslałam ze skoro meizitang ma swoj topik to moze dobrym pomysłem bedzie załozenie o Lidzie ?????nie wiem czy wszystkim sie spodoba ale warto spróbowac .a was zapraszam do oceny .
    Jestem pewna ze bedzie sporo negatywnych wypowiedzi ale i tych pozytywnych a ja postaram sie aby ten topik nie zmarł smiercia naturalna .
    Lida ma swoich wrogow i zwolenników ,naczytałam sie mnóstwo na ten temat na topikach EKSPERYMENT MEIZITANG I Czy ktos stosował meizitang ......poradzcie ,poradzcie ???????dziewczyny nie macie zalu za zciagnieta nazwe ale wy jako starsza siostra z duzym doswiadczeniem a jako młodsza siostra bazujaca na waszych doswiadczeniach .bede sie uczyć .pozdrawiam wszystkie stałe forumowiczki szczuplejace z dnia na dzień (nie ma tu zadnego podlizywania )
    Tak jak pisałam jestem Kaska mam 23 lata i nadwage jak kazda z was ,z która walcze i jestem z zamiarem zakupu Lida (przeczytałam wszystko tutaj co mozliwe na ten temat)więc
    ten topik to moj pierwszy raz (fajnie brzmi co?????) a moze taki tytuł MOJ PIERWSZY RAZ Z LIDA......................WIEC tak jak pisałam chyba dojrzałam do odchudzania sie tym specyfikiem i bede opisywac swoje rezultaty ,spostrzezenie ,itd...............

• Gosia_GG 2006.05.17 [14:04]
    Przeciez ta subitramina czy jak to tam się nazywa, jest nawet w meridii, a z meizitangu robia mega truciznę! o rany!

Jest strasznie...
  • kasieńka23 2006.05.17 [15:53]
    dziekuje za przytoczenie artykułu jest o nim bardzo głosno ale
    po pierwsze L i M róznia sie składem
    po drugie producent na stronie M znalazłam taką nazwe Kunming Lingcao Biotechnology Co. Ltd
    poczatek taki sam czyli Kunming a to Kunming jest stolica prowincji Yunnan. Miasto zamieszkuje okolo 4 milionow mieszkancow.i mnóstwo tam fabryk ,przediebiorstw itd
    co łaczy M i L podobne działanie ,Chiny , i mnóstwo zwolenników i tyle samo przeciwników .
    I kazdy ma prawo wyboru wszyscy jestesmy swiadome ze preparaty nie sa do końca \"zdiagnozowane \"wiec wolny wybór

I to tak po krótce co chciałam dodać do tego artykułu

ale Ja chce pisac o Lidzie (oczywiscie pozdrawiam wszystkich zwolenników M)
    i chce ustalic jedno zapoznałam sie ze wszystkim dostepnymi informacjami na temat L(skutki uboczne ,itd...) i z pelna swiadomoscia podjełam decyzje o zakupie i chce sie na tym topiku dzielic wszystkimi spostrzezeniami dotyczacymi stosowania i obiecuje ze jesli eksperyment sie nie powiedzie przyznam sie do tego i zrezygnuje z brania L.

BO JEST TO MÓJ ŚWIADOMY WYBÓR ,NAWET JESLI UWAZACIE ZE GŁUPI I NIEROZSADNY

• lidjana 2006.05.17 [16:01]
    ja też jestem za lida, ale własnie słyszałam w wydarzeniach na polsacie o tym jaki straszny ten mezintang! ale wiem też że po prostu przeczytali to co napisane na onecie. sibutramina jest w meridii, którą brałam i czułam sie okropnie a do tego nie schudłam nawet 1 kg!
    czym różni sie meizintang od lidy?
  • spinkaaa 2006.05.17 [16:23]
    Brałam lidę dwa tygodnie. Total pragnienie , zimne dłonie , brak apetytu. Nie miałam żadnego kołatana , dobrze się czułam. Był tylko jeden problem. Nie mogłam się załatwić. Miałam nadzieję , że to minie , ale niestety. Musiałam odstawić. Przez te 2 tyg nie schudłam ani grama , za to po odstawieniu - przytyłam.
  • kasieńka23 2006.05.17 [22:14]
    mam nadzieje ze atak meizitangowy mamy za soba mnostwo osob sie napracowało aby przekazac nam te cenne informacje bardzo dbaja o nasze zdrowie to naprawde miłe i wzruszajace .

Moje drogie zakupiłam Lide czekam na przesyłke i jak tylko dostane poinformuje o rezultatach to bedzie EKSPERYMENT KASIEŃKA LUB MÓJ PIERWSZY RAZ Z LIDĄ ???

P.S czytałam dzisiaj zapytanie jednego pana ,ktory był ciekawy czy M wpływa na osłabienie seksualnosci ????
    i wiecie co nie wiem bo takich niusów nie czytałam wiec moje kochane dziewuszki napiszcie jak tam sprawy łozkowe po L

• kasieńka23 2006.05.17 [22:19]
    o kurczaczki 3 razy to samo no to ci peszek

• inka7282 2006.05.17 [22:25]
    witam, skończyłam brać Lidę dwa miesiące temu. wszystkie wrazenia opisywałałam na topiku "czy ktoś stosował meizitanc..."
    schudłam 2kg w trakcie kuracji i 2 kg pousmiech.gif nie obserwuje efektu jojo, chociaż jem w miarę normalnie ( tylko małymi porcjami).
    no i zyję, a to chyba najważniejszesmiech.gif w ciążę nie zaszłam, czyli antytabletki działająusmiech.gif , reszta tych spraw zupełnie normalnie. a wczoraj dowiedziałam się,że dolegliwości, które przypisywałam L. pochodzą od zwyrodnienia kęgosłupa.
    na dziś intryguje mnie tylko problem dawki, bo ja miałam 450 mg, a teraz czytam o jakiejś prawie połowę tańszej, ale 350 mg. zastanawiam się nad kupnem nast. opakowania, ale ta dawka mnie zaniepokoiła.
    ps. no i jak do tej pory nie obserwuje uzaleznienia po sib.smiech.gif pozdrawiam
  • kasieńka23 2006.05.17 [22:33]
    dzieki Inka za info
    słuchaj wszystkie co ogladałam maja 350 mg nie widziłam wiekszych i to te od poskiego importera tez 350 mg

• inka7282 2006.05.17 [22:44]
    acha, no i jednak z obserwacji moich i innych dziewczyn wynika,ze Lida jest jednak słabsza od M. niektóre brały i to i tousmiech.gif ale po Lidzie ewidentnie i słabsze efekty uboczne. mnie właściwie tylko suchość w ustach męczyłasmutas.gif
  • isa29 2006.05.17 [23:07]
    kasieńka ciesze się ze stworzyłaś taki topik mam nadzieje ze wiele osob,ktore biora L znajdzie tutaj wiele spostrzezeń ,
    co do afery z M fajnie to napisałas nawet nie wiedziałam ze inna firma to produkuje masz +
    trzymaj sie , i

• kasieńka23 2006.05.18 [10:49]
    a ja czekam na listonosza (nowy ,młody i taki chłopiecy)

• barbakan 2006.05.18 [11:09]
    tylko nie płakać kiedy w przyszłości urodzi sie dziecko kalekie...

Jak można stwierdzić, że po miesiącu nic się nie dzieje i w trakcie łykania? Przecież skutki uboczne moga wyjść nawet po roku albo i 5 latach! Od kiedy sztuczne medykamenty nie czynią szkód dla organizmu? Zastanówcie się dziewczyny bo to, że teraz rozgłośnione w mediach o tych środkach to niech sobbie gadają ale czy pomyslałyście o tym, że wszelkie badania prowadzone na lekach dają rzeczywisty obraz po kilkunastu latach obserwacji pacjenta. Bardzo bałabym się zażywać coś o czym nie mam pojęcia przecież w składzie może być wszystko!!!
  • Agnes84 2006.05.18 [11:14]
    Witam serdecznie wszystkich usmiech.gif
    Wkońcu topik o Lidii usmiech.gif
    Ja zaczynam od jutra brać L. Kupiłam z tego samego żródła co moje dwie znajome Pierwsza stosowała L 2 miesiące i ubyło jej 14kg a z koleji druga jeden miesiąc i wszystkie ciuszki przerabia na mniejsze usmiech.gif mam nadzieje że na mnie też podziała w takim stopniu bardzo na to licze bo musze zrzucić dość dużo oczko.gif
  • igraine 2006.05.18 [12:51]
    Przyłączam się do Was.Właśnie szukałam topiku o Lidzie.Dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę.Siedzę i wsłuch*ję się w siebie czy nic się nie dzieje.Jestem trochę przestraszona po tym co się naczytałam w internecie.Kupując właściwie nie wiedziałam co kupuję .Poleciła mi znajoma z informacją ,że ktoś schudł bardzo.I ,że preparat jest całkowicie naturalny ,bo ziołowy!!!! Zamówiłam .Przyniosła ,więc biorę i czekam na efekty.Mam baaaardzo niskie ciśnienie ,więc liczę na to,że zobaczę siebie szczuplejszą za 30 dni i to niekoniecznie w trumnie.

• kasieńka23 2006.05.18 [13:09]
    cześć wam dziewczyny dzięki za wsparcie bo wiadomo ze jak kazdy daje takie umoralniajace gadki + media zaczynamy se zastanawiać czy watro ale ja wszystko sprawdzilam co mozliwe
    po pierwsze L i M róznia sie składem
    po drugie producent na stronie M znalazłam taką nazwe Kunming Lingcao Biotechnology Co. Ltd a Lida ma innego producenta KUNMING DALI INDUSTRY & TRADE CO.,LTD
    poczatek taki sam czyli Kunming a to Kunming jest stolica prowincji Yunnan. Miasto zamieszkuje okolo 4 milionow mieszkancow.i mnóstwo tam fabryk ,przediebiorstw itd
    co łaczy M i L podobne działanie ,Chiny , i mnóstwo zwolenników i tyle samo przeciwników .
    ja czekam na paczusie i bede dzielic sie swoimi spostrzezeniami

• kasieńka23 2006.05.18 [13:32]
    znalazłam ciekawy post na topiku osoby \"pani mecenas \" i pozwoliłam sobie go skopiować
    ODCHUDZANIE ŚRODKIEM \\\\\\\"LIDA\\\\\\\" !!!
    Witam serdecznie na forum !!. Czytam te wszystkie posty -żale-narzekanie i inne także pozytywne wypowiedzi. Oczywiście w necie informacji dot. Lidy w zielono-jasno-ciemnych kapsułkach jest niewiele.Sporo natomiast reklam -ofert etc....
    Wszyscy na forum generalnie STRASZĄ ŻE ZARAZ POUMIERAMY OD LIDY i nie należy tego bagatelizować rzecz jasna ale chciałam przejść do sedna sprawy.
    Stosuję te tabletki od 4 tygodni.Faktycznie na opakowaniu literki są TYLKO CHIŃSKIE więc za dużo się nie dowiemy natomiast na pewno szukając inf. o tym produkcie dowiemy się ,że zaiwera zajemniczą substancje o nazwie SIBUTRAMINA !!! Komenatarze dotyczące zakazu stosowania tej substanjci w ANGLII I NIEMCZECH pewnie są sprawdzone jednak z 2 strony jest to środek stosowany w medycynie nie od dziś i służy leczeniu otyłości więc dlatego W WIĘKSZOŚCI KRAJÓW JEST DOSTĘPNY bo znaczenie ma DAWKA LEKU oraz DZIAŁANIE JAKIE POWODUJE !!! SIBUTRAMINA została w 1999 roku ZAREJESTROWANA W POLSCE i problem pewnie dotyczy BADAŃ ORAZ TESTÓW dotyczących nie tyle subitraminy ale samej LIDY !!! Co do samej SIBUTRAMINY o której tak niektórzy piszą ,że jest zabijająca wypowiadali się LEKARZE na Europejskim Kongresie Otyłości w Mediolanie przedstawiając WYNIKI BADAŃ oraz REZULTATY OSÓB PRZEBADANYCH jak równieć DZIAŁANIE I WPŁYW NA FUKNCJONOWANIE ORGANIZMU. Tak więc wypowiedziano że SIBUTRAMINA powod
    uje przyspieszone bicie serca ; podniesienie ciśnienia kri ; skluchość w gardle i zaparcia. Faktycznie w/w objawy sama zauwyżyłam u siebie lecz nie wszystkie PRZYSPIESZONE BICIE SERCA poczułam czytają Wasze komentarze wynikające z OBSERWACJI ORGANIZMU!! Zapominacie chyba jednak o tym ,że KAŻDA DIETA bez względu na jej rodzaj is posób żywienia STANOWI ZAGROŻENIE DLA ZDROWIA -poza dietą MAŁA MICHA MAŁA ŁYCHA+SPORT !!! Wśród miliardów diet o których czytamy-słyszymy-stosujemy większość źle wpływa na organizm. Jak poczytamy o diecie ATKINSA( w polskim brzmieniu także dieta Kwaśniewskiego) to dowiemy się że ZARAZ UMRZEMY NA ZAWAŁ SERCA bo spożywanie nadmiernej ilości tłuszczu powoduje odkładanie się go wszędzie !!!. Jak znowu zanalizujemy diety tzw. NISKOKALORYCZNE to nie trudno się domyśleć albo dowiedzieć ,że jak coś ma MAŁO TŁUSZCZU to zaiwera 1000 RAZY TYLE WĘGLOWODANÓW- a te to dopiero są niezdrowe !!! Organizm zanim spali więc tłuszcz musi spalić WĘGLOWODANY a pozbawiając
    oragnizmy niebędnych TŁUSZCZÓW raczej nie ratujemy naszego organizmu ale znowu mu szkodzimy. Kolejne diety innych rodzajów -ROZDZIELNE- węglowodan +tłuszcz albo białko+tłuszcz także są związane z eliminacją jakiejś grupy produktów. Dlaczego więć nie HUCZĄ FORA INTERNETOWE z powdu łamliwości kości ; awitaminozą; anemią; obniżomym ciśnieniem ITD??? DLATEGO że większość DIET po porstu przyszła do nas w jakims czasie BYŁO HUCZNO o niepożądanych efektach a potem przyszła inna dieta a o tamtej juz zapomniano i tak jest ZAWSZE !!! Jak wiele jest diet ubogich w wapń który powoduje braki w KOŚCIACH nie mówiąc już nic o PROBLEMACH Z ZĘBAMI etc... Jak pójdziemy do dentysty to być może UMRZEMY NA FOTELU BO dentysya podał zbyt wysoką dawkę znieczulenia podczas zabiegów chirurgii szczękowej etc....
    Wracając do LIDY na PEWNO MACIE RACJĘ PISZĄC WSZYSTKO TO CO CZYTAM O OBJAWACH i innych zaobserwowanych symptomach . Jednak nie możecie UOGÓLNIAĆ bo najbardziej istotne jest jak reaguje KONKRETNY ORGANIZM !!! Ja objawów wymienionych prze niektórych forumowiczów nie mam- a akcja z NOCNYMI KOSZAMRAMI to już w ogóle dla mnie szok totalny !!! Co do probelmwó z wypróżnianiem NIE JEST TO ŻADNA NOWOŚĆ bo zaburzenie to występuje prawie w 80% diet.Co do zawrotów głowy -senności- mdłości i zimnych rąk jest identycznie. Kiedyś wielkie BOOM spwoodowała DIET ATKINSA która przyszła do nas z ZACHODU - od razu SZPITALE HUCZAŁY a LEKARZE RWALI SOBIE WŁOSY Z GŁOWY czytając co ten DOKTOR ATKINS WYMYŚLIŁ ZA DURNOTĘ !!! Moja koleżanka przed pół roku przed ślubem odchudzała się ATKINSEM i schudał 30 kilogramów -nie miała zaburzeń - Jak ja zaczęłam odchudzać się Atkinsem to NIE DOŚĆ ŻE PRZEZ TYDZIEŃ NIE BYŁAM W TOALECIE BO ZABURZENIA WYPRÓZNIANIA było powalające to jeszcze na dodatek non stop miała
    m PRZYSPIESZONE BICIE SERCA OD ILOŚCI SPOŻYTEGO CHOLESTEROLU a na dodatek schudłam niewiele. Nie myślcie więc ,że jak jakaś dieta wpływa super na 1 osobe to tak samo zadziała na inną osobe. Pozatym stosowanie każdej diety jest ingerencją w nasz organizm albo przynajmniej DAJE ORGANIZMOWI ZNAĆ ŻE COŚ SIĘ W NIM ZMIENI - i organizm od razu zareaguje - bez względu na to czy będzie do dieta MAŁA MICHA MAŁA ŁYCHA czy tez dieta związana z LIDĄ !!! Nie doszukujcie się zatem WSZLKIEGO ZŁA CAŁEGO ODCHUDZANIA TYLKO W LUDZIE bo prawdopodobnie większośc objawów pojawi się przy innych dietach a tylko dakltego żę MAŁO BĘDZIE O NICH NA FORUM TO WAS TO NIE RUSZY I BĘDZIECIE DALEJ SIĘ TYM ODCHUDZAĆ ! Myślę ,że Forum ZADZIAŁAŁO SILNIE NA WASZĄ PODŚWIADOMOŚĆ. Ktoś zaczął używać Lidę to postanowił szukać w necie informacji o niej . Przeczytał że objawia się SUCHOŚCIĄ W GARDLE i PRZYSPIESZONYM BICIEM SERCA więc od razu PANIKA NA MAXA więc trzeba odstawić LEK- ale tak po porstu działa składnik j
    akim jest SIBUTRAMINA !!! I na pewno większość osób która Lidę będzie stosowała to takie objawy zauważy -IDENTYCZNIE JAK LUDZIE WYPOWIADALI SIĘ O ATKINSIE I PROBLEMIE Z KILUTYGODNIOWYMI problemami z WYPRÓŻNIANIEM.- a to dopiero PODSYCIŁO TEMAT że pewnie ATKINS SPOWODUJE RAKA JELIT bo skoro nie można się wypróżniać to JELITA ŹLE PRACUJĄ i od nowotworu tylko KROK DO ŚMIERCI !!! To jest po porstu BŁĘDNE KOŁO !!! Oczywiście ZGADZAM SIĘ W 100% że NIE MOŻNA BAGATELIZOWAĆ DOLEGLIWOŚCI KTÓRE SĄ ZWIĄZANE ze stosowaniem LIDY i na pewnio BRAK JASNYCH I DOSTĘPNYCH DANYCH dotyczących wzbudza jakąś niepewność stąd WIELE TRAFNYCH UWAG W WASZYCH WYPOWIEDZIACH DOTYCZĄCYh potrzeby KONSULTACJI Z LEKARZEM,ale nie oszukujmy się !!! JAk pójdziecie do lekarza z każdą inną dietą to lekarz TEŻw wielu przypadkach WAM ZABORNI jej stosowania bo każda dieta jest równoważna z POTRZEBĄ POZBAWIENIA NASZYCH posiłków OKREŚLONYCH SKŁADNIKÓW a to oznacza POZBAWIENIE ORGANIZMU jakiegoś PIERWIASTKA DZIĘKI KTÓR
    EMU WŁAŚCIWIE FUNKCJONOWAŁ .To jest po porstu BŁEDNE KOŁO !!! Na forum są wypowiedzi dotyczące NIEPOŻĄDANEGO działania LIDY i są też WYPOWIEDZI osób które ZAKOŃCZYŁY KURACJE-SCHUDŁY i odstawiły już tabletki uzyskując pożądaną wagę i nadal są szczupłe- bez problemów zdrowotnych .Myślę ,że zawsze znajdą się zdania ZA i PRZECIW bez względu na RODZAJ DIETY. Myślę ,że dodatkowo sytuacje gorzy podsycja CHIŃSKA PORAŻAJĄCA ILOŚCIĄ zawartość tekstu na opakowaniach której nikt nie może rozczytać- a nawet jakby to i tak pewnie znalazłby tam same ZALETY !! Na pewo ważne jest to ,że TEMAT ZOSTAL PODJĘTY i że jest zauważony porblem TAJMNICZOŚCI TEGO PREPARATU I DAWKI w niej zawartej. Chciałam jeszcze nadmienić troszkę o INNYCH preparatch które NA FORUM w wypowiedziach dotyczących LIDY także się pojawiły. Otóż można przeczytać ,że niektóre osoby stosując LIDĘ odchudzały się i sCHUDŁY mało pomimo nawet że wspomagały kuracje pijąc herbatkę czerwoną PU-EHR i zieloną itd... A czy macie śwaid
    omość ,że nadmiar picia herbaty PU-EHR ( którą zaleca się np. przy odchudzaniu w ilościach do 8 szklanek dziennie) powoduje WUSUSZANIE ŚLUZÓWKI?? a wysuszenie śluzówki nosa i gardła to dopiero jest JAZDA !!! I Uważam że WYSUSZENIE ŚLUZÓWKI to dopiero jest PROBLEM ale jakoś nikt o tym nie huczy na forum !! A fakt mówiący o tym ,że ZIELONA HERBATA tak dobrze znana i uznawana za HERBATKĘ ŻYCIA powoduje OBNIŻENIE TEMPERATURY KRWI i w efekcie problemy z krążeniem oraz drętwienie kończyn rąk i nóg z efektem WYZIĘBIENIA co w efekcie powoduje bardzo często i bolesne skurcze mięsni !! I jest to tak samo groźne jak przyspieszone bicie serca które wynosi jedynie ok 4-5 uderzeń na minutę a jest przy LIDZIE obserwowanlne !! Ilość zatem skutków ubocznych które można zauważyć przy LIDZIE jest taka sama jak przy innych preparatach czy dietach. Na pewno fakt ZAKAZU SPRZEDAŻY SIBUTRAMINY w Anglii i Niemczech PODNOSI ATMOSFERE,ale póki co znamy same fakty a nie wiemy jakie były podstawy tak
    ich posunięć. Sugerujemy się jedynie WYPOWIEDZIAMI FORUMOWICZÓW ale nie chce nam się tłumaczyć tekstów anglojęzycznych o SIBUTRAMINIE które są publikowane i jakoś NIE PISZĄ TAM ŻEBY MIAŁO TO ZABIJAĆ. Tymbardziej wydało mi się BARDZO LEKKOMYŚLNE umieszacznie linku dotyczącego IZBY CELNEJ W OPOLU która skonfiskowała OGROMNA ILOŚĆ LIDY która przekroczyła POLSKĄ granicę ZAZNACZAJĄC JEDNOCZEŚNIE ,że zawiera SIBUTRAMINĘ którą leczy się otyłość . Skoro więc LECZY SIĘ NIĄ OTYŁOŚĆ to czemu zatrzymali ją na GRANICY?? Wynika z artykułu że dlatego żę MA UBOCZNE EFEKTY-a przecież taki argumnet jest po porstu ŻENUJĄCY !!! To że LIDA nie przeszła przez GRANICE prawdopodohbnie wyniknęło z faktu ,że CELNICY SPRAWIDZLI towar i jak zobaczyli PUDEŁKA Z CHIŃSKIMI NAZWAMI a do tego jeszcze PRODUKTU NIE MA ZBYT POWSZECHNIE DOSTEPNEGO W POLSCE i ILOŚĆ TOWARU przeowożengo przez granice była NIEDOPUSZCZALNA no to sprawidzili towar i wykrywając SUBITRAMINĘ nastraszyli że niby NATRAFILI NA PRZEMYT NIE
    LEGALNEGO TOWARU - kosmos totalny !!! JESTEM RZECZ JASNA zainteresowana tematem IZBY CELNEJ Z OPOLA która NIE PRZEPUŚCIŁA DO POLSKI CZĘŚCI PRZESYŁEK LIDY ale tylko dlatego jestem ciekawa bo a tej sprawie PROKURATURA
  • kasieńka23 2006.05.18 [13:36]
    cd
    WYPRÓŻNIANIEM.- a to dopiero PODSYCIŁO TEMAT że pewnie ATKINS SPOWODUJE RAKA JELIT bo skoro nie można się wypróżniać to JELITA ŹLE PRACUJĄ i od nowotworu tylko KROK DO ŚMIERCI !!! To jest po porstu BŁĘDNE KOŁO !!! Oczywiście ZGADZAM SIĘ W 100% że NIE MOŻNA BAGATELIZOWAĆ DOLEGLIWOŚCI KTÓRE SĄ ZWIĄZANE ze stosowaniem LIDY i na pewnio BRAK JASNYCH I DOSTĘPNYCH DANYCH dotyczących wzbudza jakąś niepewność stąd WIELE TRAFNYCH UWAG W WASZYCH WYPOWIEDZIACH DOTYCZĄCYh potrzeby KONSULTACJI Z LEKARZEM,ale nie oszukujmy się !!! JAk pójdziecie do lekarza z każdą inną dietą to lekarz TEŻw wielu przypadkach WAM ZABORNI jej stosowania bo każda dieta jest równoważna z POTRZEBĄ POZBAWIENIA NASZYCH posiłków OKREŚLONYCH SKŁADNIKÓW a to oznacza POZBAWIENIE ORGANIZMU jakiegoś PIERWIASTKA DZIĘKI KTÓR
    EMU WŁAŚCIWIE FUNKCJONOWAŁ .To jest po porstu BŁEDNE KOŁO !!! Na forum są wypowiedzi dotyczące NIEPOŻĄDANEGO działania LIDY i są też WYPOWIEDZI osób które ZAKOŃCZYŁY KURACJE-SCHUDŁY i odstawiły już tabletki uzyskując pożądaną wagę i nadal są szczupłe- bez problemów zdrowotnych .Myślę ,że zawsze znajdą się zdania ZA i PRZECIW bez względu na RODZAJ DIETY. Myślę ,że dodatkowo sytuacje gorzy podsycja CHIŃSKA PORAŻAJĄCA ILOŚCIĄ zawartość tekstu na opakowaniach której nikt nie może rozczytać- a nawet jakby to i tak pewnie znalazłby tam same ZALETY !! Na pewo ważne jest to ,że TEMAT ZOSTAL PODJĘTY i że jest zauważony porblem TAJMNICZOŚCI TEGO PREPARATU I DAWKI w niej zawartej. Chciałam jeszcze nadmienić troszkę o INNYCH preparatch które NA FORUM w wypowiedziach dotyczących LIDY także się pojawiły. Otóż można przeczytać ,że niektóre osoby stosując LIDĘ odchudzały się i sCHUDŁY mało pomimo nawet że wspomagały kuracje pijąc herbatkę czerwoną PU-EHR i zieloną itd... A czy macie śwaid
    omość ,że nadmiar picia herbaty PU-EHR ( którą zaleca się np. przy odchudzaniu w ilościach do 8 szklanek dziennie) powoduje WUSUSZANIE ŚLUZÓWKI?? a wysuszenie śluzówki nosa i gardła to dopiero jest JAZDA !!! I Uważam że WYSUSZENIE ŚLUZÓWKI to dopiero jest PROBLEM ale jakoś nikt o tym nie huczy na forum !! A fakt mówiący o tym ,że ZIELONA HERBATA tak dobrze znana i uznawana za HERBATKĘ ŻYCIA powoduje OBNIŻENIE TEMPERATURY KRWI i w efekcie problemy z krążeniem oraz drętwienie kończyn rąk i nóg z efektem WYZIĘBIENIA co w efekcie powoduje bardzo często i bolesne skurcze mięsni !! I jest to tak samo groźne jak przyspieszone bicie serca które wynosi jedynie ok 4-5 uderzeń na minutę a jest przy LIDZIE obserwowanlne !! Ilość zatem skutków ubocznych które można zauważyć przy LIDZIE jest taka sama jak przy innych preparatach czy dietach. Na pewno fakt ZAKAZU SPRZEDAŻY SIBUTRAMINY w Anglii i Niemczech PODNOSI ATMOSFERE,ale póki co znamy same fakty a nie wiemy jakie były podstawy tak
    ich posunięć. Sugerujemy się jedynie WYPOWIEDZIAMI FORUMOWICZÓW ale nie chce nam się tłumaczyć tekstów anglojęzycznych o SIBUTRAMINIE które są publikowane i jakoś NIE PISZĄ TAM ŻEBY MIAŁO TO ZABIJAĆ. Tymbardziej wydało mi się BARDZO LEKKOMYŚLNE umieszacznie linku dotyczącego IZBY CELNEJ W OPOLU która skonfiskowała OGROMNA ILOŚĆ LIDY która przekroczyła POLSKĄ granicę ZAZNACZAJĄC JEDNOCZEŚNIE ,że zawiera SIBUTRAMINĘ którą leczy się otyłość . Skoro więc LECZY SIĘ NIĄ OTYŁOŚĆ to czemu zatrzymali ją na GRANICY?? Wynika z artykułu że dlatego żę MA UBOCZNE EFEKTY-a przecież taki argumnet jest po porstu ŻENUJĄCY !!! To że LIDA nie przeszła przez GRANICE prawdopodohbnie wyniknęło z faktu ,że CELNICY SPRAWIDZLI towar i jak zobaczyli PUDEŁKA Z CHIŃSKIMI NAZWAMI a do tego jeszcze PRODUKTU NIE MA ZBYT POWSZECHNIE DOSTEPNEGO W POLSCE i ILOŚĆ TOWARU przeowożengo przez granice była NIEDOPUSZCZALNA no to sprawidzili towar i wykrywając SUBITRAMINĘ nastraszyli że niby NATRAFILI NA PRZEMYT NIE
    LEGALNEGO TOWARU - kosmos totalny !!! JESTEM RZECZ JASNA zainteresowana tematem IZBY CELNEJ Z OPOLA która NIE PRZEPUŚCIŁA DO POLSKI CZĘŚCI PRZESYŁEK LIDY ale tylko dlatego jestem ciekawa bo a tej sprawie PROKURATURA PROWADZIŁA ŚLEDZTWO i istotne były raczej DOKŁADNE WYNIKI ŚLEDZTWA a nie podanie na stronie internetowej że SIBUTRAMINA jest zabroniona bo leczy się nią otyłość i ma działąnia niepożądane. !! Niedługo się okaże że TRANSPORT KWIATÓW CHOĆBY takich jak KONWALIA nie będzie wpuszczony do POLSKI bo ostatnio nawet w 1 PROGRAMIE POLSKIEGO RADIA mówiono że KWIAT KONWALI JEŚLI BĘDZIE SPOŻYTY W NADMIARZE spowoduje ZGON CZŁOWIEKA !! Przykładów zatem można MNOŻYĆ I MNOŻYĆ.
    Ja używam Lidy i na razie jest wszystko dobrze- DZIĘKUJE FORUMOWICZOM za zamieszczenie swych opinii bo na pewno uczuli to bardziej na OBSERWACJI WŁĄSNYCH REKACJI ORGANIZMY i przede wszystkim może ILOŚC WYPOWIEDZI NAKŁONI LABORATORIA do tego aby WKOŃCU ZBADAĆ LEK i postawić DIAGNOZĘ !!

• igraine 2006.05.18 [17:36]
    Polecam temat z forum DIETY " KTO NAPRAWDĘ PRZEBADAŁ MEIZITANG I LIDĘ? POPROSZĘ DOWODY NA TO". Szczególnie wypowiedzi Micgelangelo.

• igraine 2006.05.18 [17:38]
    Przyznam ,że trochę mnie uspokoił.W każdym bądź razie jest już 17:37 ,a ja ciągle żyję.Ufffffff.

• jokoko 2006.05.18 [17:50]
    Witam.
    Tym co sie dzieje teraz w pracie, w necie i na topicu io M jestem przerażona, tzn. ciągle straszą, przytaczają nonstop ten sam artykuł, ale w sumie nic konkretnego.
    Zgadzam się z tym co przytoczyła kasieńka23 i już to mówiłam wcześniej mam wszystkie objawy bez stosowania L/M będąc na diecie. Poprostu za mało składników pokarmowych dostarczam organizmowi.
    Tak na prawdę nie wiem o co chodzi tym którzy nas \"chronią\". Ale jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi zawsze o pieniądze. Dobrą reklamę ktoś stosuje, gra na naszym strach. Powiem szczerze, że to się komuś trochę udało, ponieważnajpierw zamówiłam L, potem trafiłam na te topici i jak dzisiaj zobaczyłam w skrzynce awizo do odebrania przesyłki to mi natychmiast ciśnienie poszło w górę tak że boję się iść odebrać tą przesyłkę. Ale pójdę i jutro spróbuję. Oby moja psychika nie zapanowała nade mną. Tego się obawiam, że wezmę i zaraz wszystko będę miała negatywne.

• jokoko 2006.05.18 [17:53]
    Jeszcze jedno, w wielarskim sklepie jak jestem przeziębiona też pani mi daje jakieś chinskie kuleczki mówiąc rewelacja. Tyle się tego nałykałam, a nie wiem czy to zdrowe.
    W czoraj w Lidlu kupiłam snacky RICE SNACK opakowanie ma chińskie napisy. Tak nawiasem mówiąc Snaci te są ochydne .

• jokoko 2006.05.18 [18:53]
    Właśnie odebrałam L i sobie ją oglądam. Myślę wziąść czy nie. Nie powiem pudełko robi wrażenie. Dobrze że znam chiński hehehe.
    Dokupiłam sobie od razu witaminki , magnez i potas.
  • Agnes1984 2006.05.18 [21:09]
    jutro start zaczynam z samego rana odchudzanko z Lidą już sie doczekać nie moge usmiech.gif moje nadzieje to żeby zadziałało i chociaż 2kg na tydzień ubyło usmiech.gif bede zdawać relacje czy jeszcze żyje hehe oczko.gif pozdrawiam

• igraine 2006.05.18 [21:26]
    Dzisiaj był mój pierwszy dzień.Na początku lekki zawrót głowy ,ale chyba nic poza tym.Nic oprócz ogromnego strachu ,że coś mi się stanie.Wieczorem lekkie osłabienie.Nie mialam siły nawet włóczyć się po sklepie.Ale żadnego przyspieszonego bicia serca,żadnej suchości w ustach czy drżenia rąk.Pamiętam jak kiedyś wzięłam mazindol(co prawda było to ze 12 lat temu) to wręcz wbilo mnie w fotel na cały dzień.Nie bylam w stanie się ruszyć przez większość dnia.Potem organizm się przyzwyczaił i po kilku dniach doszedł do calkowitej równowagi.Tutaj nie było takich sensacji.Zjadłam porządne śniadanie ,potem tabletka i już nic .Zadnej ochoty na jedzenie. W sklepie żadnego ślinotoku.Pierwszy raz taki mały rachunek(hehehe).Tylko potrzebne rzeczy dla rodziny.Zastanawiam się czy zmuszać się do pozostałych posilków jeżeli nie czuję głodu,czy nie.Oczywiście posiłków rozsądnych.

• kasieńka23 2006.05.18 [23:45]
    cześć wam dziewczynki cieszę sie ze ten topik wam się podoba zagladajcie piszcie fajnie przynajmniej nie bede samotna
    co do L przeciez jestem rozsadna (pomijajac branie tego cuda ,ktorego nikt do końca nie przebadał ),ale jesli bedzie cos nie tak to odstawie ,nie bede sie faszerować na siłe ,jutro pewnie dostanę paczkę ....i bede patrzec jak wmórowana z duszą na ramieniu a po bokach aniołek i diabełek hi,hihihihihihi
    zreszto jesli chodzi o polopirynę to na onecie znalazłam
    Polopiryna zabila na swiecie ok. 10 mln ludzi.
    Najczestsza przyczyna smierci byly wylewy domozgowe,na drugim miejscu krwotoki do narzadow klatki piersiowej i brzucha, na trzecim ostra niewydolnosc nerek.
    a dostepna bez recepty
    słuchajcie a moze ta nagonka to powod spadku sprzedazy meridii kosztuje ok 400 zł ???
    a inne leki
    Leki sprzedawane bez recepty, mimo że w dawkach zalecanych przez lekarzy są bezpieczne, mogą być przyczyną groźnych komplikacji, a nawet zgonu. W USA wyliczono, że wskutek nadużywania leków przeciwzapalnych co roku do szpitali trafia 103 tys. osób, a umiera ponad 16 tys. (więcej niż na AIDS). Pacjenci często biorą kilka leków naraz, nie wiedząc, że w ich skład wchodzi ta sama substancja. Ibuprofen występuje w dziesięciu produktach sprzedawanych bez recepty, aspiryna - w ponad 30, podobnie paracetamol.
    Niesteroidowe leki przeciwzapalne (aspiryna, ibuprofen, naproksen) - uszkadzają błonę śluzową żołądka (sprzyjają wrzodom), zmniejszają krzepliwość krwi (skłonność do krwawień)
    Paracetamol - w dużych jednorazowych dawkach prowadzi do ostrej niewydolności wątroby
    Cymetydyna (cimegast) - w dużych jednorazowych dawkach zakłóca działanie mózgu - powoduje delirium, halucynacje i śpiączkę
    Środki zmniejszające kwaśność soku żołądkowego (preparaty alkalizujące, blokery receptora H2, takie jak ranitydyna czy famotydyna) - zażywane stale zwiększają podatność na infekcje układu pokarmowego
    Kwas askorbinowy (witamina C) - megadawki sprzyjają powstawaniu kamieni nerkowych zbudowanych z soli kwasu szczawiowego, przyjmowane przewlekle prawdopodobnie przyczyniają się też do rozwoju miażdżycy (JAS)

zycze wszystkim zdrowego rozsadku bo robia taki szum umoralnaijacy a tak naprawde za rogiem w kiosku mozna kupić coś co spowoduje spustoszenie organzimu i smierc
    a przeczytałam wszystkie topiki o L i M i nikt nie napisał ze ktos z tad zmarł biorac L/M bo gdyby tak było media by szalały
    co do amfy wiele osob w trakcie brania robiły wyniki i były czyste bo co komu by szkodziło napisać dziewczyny biore jest ok chudne zrobiłam badanie i okazało sie ze jest amfa ,kazda z nas by sie zastanawiało co dalej prawda ??? no bo tu jeszcze wchodzi w gre uzaleznienie ,a czy był na forum ktos kto napisał nie moge przestać ,nie !!!!! dziewczyny robiły ze strachu badania czy ktos napisał były złe ??????????
    obiecuje ze w trakcie brania zrobie test na amfe i badania podstawowe i napisze co i jak
    trzymajcie sie dziewczynki cieplutko do jutra
    papapapapapapapapapapa

• jokoko 2006.05.19 [07:16]
    Witam z samego rana.
    Jestem po pierwszej L. Nieśpię od 5, jestem lekko poddenerwowana, czyję jak mój organizm \"chodzi\" w środku, ale to wszystko z wrażenia. Ale piewrsza tabletka już poszła, co będzie to będzie zobaczymy. Chyba psychika powoli mi wraca bo tak jakoś się do siebie uśmiacham.

Moje wymiary z dziesiejszego ranka to : wzrost 170; waga 97 kg;biust 119 cm;pas 113cm;biodra 119cm;uda 65cm.
    Piękne wymiary co jak umodelki biust i biodra takie same.
    Pozdriawiam, życzę miłego dnia. Trzymajcie kciuki.

• igraine 2006.05.19 [07:55]
    jojoko to o której wzięłaś tę pierwszą tabletkę ,że nie śpisz od piątej???

• apatia 2006.05.19 [08:16]
    witam!
    ja wziełam dziś 1 tabse jakieś pół h temu.
    co to będzie, co to będzie smiech.gif
    Mój maż odebrał paczkę i pyta: czy to czasem nie to świństwo po którym sie umiera? nawet on, w sumie nie zaiteresowany sprawa słyszał o tej sensacyjnej wiadomości! ja na to , że to TO świństwo ale ja nie umrę i że to propaganda. kręcił nosem i zabronił brać ale dzis mu zakomunikowałam, że wezmę!
    to moja ostatnia szansa i on o tym wie. jeśli bede sie zle czuła to wezmę tyle ile dam rade (kieds zamówiłam sobie całe pudło teramal pro i po pierwszej myślałam, ze zejde z tego swiata-sprzedałam reszte tablet, wiem kiedy powiedzieć stop). chodzi mi o to, żeby żołądek sie skurczył i żeby odbic sie od dna bo właśnie je osiągnełam.u mnie nadwaga nie wpływa tylko na wygląd ale ja sie strasznie dołuje psychicznie. kiedy osiągnę 80 kg to chodze i płacze.mam 170 cm wzrostu. dzis sie zmierze dokładnie. ale jesli chodzi o to gdzie go mierzyć w najwiekszym wcieciu czy na wys. pępka?
    pozdrawiam
    p.s. jeszcze nic nie czuje. uwielbiam zacząc dzień kawką ale wole z niej dziś zrezygnować.

• igraine 2006.05.19 [08:33]
    Witaj apatia! Widzę ,że jest więcej postrzeleńców na świecie. I nie tylko ja mam takie problemy.Mam nadzieję ,że zjadłaś śniadanie? Ja wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę i oprócz śniadania już nic mi nie przeszło przez usta.Jeżeli faktycznie te tabletki potrafią jeszcze zapobiec spowolnieniu przemiany materii to efekt powinien być spektakularny.Pozdrawiam i pisz jak się czujesz!

• apatia 2006.05.19 [08:47]
    o jejku, czyje sie nienajlepiej! mdli mnie strasznie i wszystko podchodzi mi do gardła choc zjadłam tylko banana. w tv Nigelle gotuje a ja musiałam przełaczyć bo nie mogę patrzec na żarcie chociaż kiedys oglądałam wszystkie programy kulinarne i slina mi ciekła. nie wiem jak dzis mężowi ugotuje obiad, na sama myśl chce mi sie rzygać, za przeproszeniem! Oby te objawy ustopiły! ogólnie jestem pobudzona.( a te mdłości to jak czytam małe literki w kompie, bo teraz patrzyłam na tv przez chwile i juz lepiej)
    będe pisala czy sie polepszyło.
    a Ty igraine miałaś mdlości? i czy drugi dzień już sie inaczej odczuwa niż pierwszy?
    dobrze, że tej kawy nie wypiłam.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...