Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxxklaudii

czy ktoś stosował -REDUFAT ???

Polecane posty

czy ktoś stosował -REDUFAT ??? sa efekty? czy te opinie na stronie producenta sa wyssane z palca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_katarzyna
Ja stosowalam, teraz tez stosuje. Na mnie dziala wysmienicie, Stosowalam rozne tabletki, ale po tych waga sama mi leci. Jak na razie 1 tydzien - 3 kg. A biore 2 tabletki dziennie przed obiadem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachnaa
ile to kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napoleonka__
podnosze- slyszalalam od mojej siostry, ze jej kolezanki siostra schudla na tych tabletkach 10kg po ciazy nie przechodzac na diete. JAK? bo redufat to tabletki ktore w jelicie cienkim pochlaniaja tluszcze i sa wydalane z organizmu razem wiecie z czym :P:) Moja mama je kiedys brala i tez schudla. Sa niedrogie- widzialam je w tesco za 19zl (60tabletek) chyba sie na nie skusze. Tabletki te nie wywoluja zadnych skutkow ubocznych a dzialanie maja rewelacyjne ! pochlaniaja nadwyzke tluszczu ! REwelka :P musze je miec :D czy ktoras z was jeszcze je stosowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiii w jakim czasie
zrzuciłaś te kilogramy i w jaki sposób tego dokonałaś? gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naplemente
dziewczyny, nie ma zdrowych tabletek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florentynkaaa
zastanawaim sie czy kupic redufat sa one tanie a na ine szkoda mi aksy bo nie wiem czy zadzialaja czy ktos texz go bral i mzoe sie podzilic opiniami ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Wam dziewczyny tabletki Therm Line 2-sa o wiele bardzij skuteczniejsze niz redufat-sama je wyprobowalam.:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzalazatruta
a jest jakas roznica? w trakcie czy przed. wydaje mi sie,ze to bez znaczenia. Zastanawia mnie tylko czy przed kazdym posilkiem w ciagu dnia mam jesc 2 tabletki czy tylko np. przed obiadem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynek
i jaki jest dokladnie sklad tego? bo na stronach pisza tylko ze chitosan. ale chyba cos tam jeszcze jest nie a lubie wiedziec co prawdopodobnie jutro kupie o ile w normalnych aptekach to tez jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość videooo
ja właśnie wczoraj kupiłam redufat i narazie .. no czekam na efekty ;] czy stosowałyście dietę przy stosowaniu Redufatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka89
dziewczyny ile tabletek bierzecie na dzien?? i jak je zazywacie?? pomaga wam tocos??ja wlasnie od wczoraj zaczelam je brac oczywiscie dotego jeszcze cwicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska109
hej dziewczyny :P od dzis stosuje redufat wraz z herbatka wpomagajaca odchudzanie i blasamem do ciala :p przy tym jestem na glodowce :P do kwietnia musze zrzucic 10 kg przy mojej wadze 75 kg :p o rezultatach poinformuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmargolka89
a jakich herbatek uzywasz?? ico zauwazylas juz jakiejs efekty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafenka89
witam , działaja te tabletki? ja je kupiłam i brałam kilka dni ale stwierdziłam że one chyba nie pomogą. przy ich stosowaniu stosowałyście głodówkę? muszę schudnąć 10 kilo ale nie wiem jak to zrobić... najgorszy problem z brzuchem po ciąży i z boczkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafenka89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska109
One nie dziala ja :) lepiej wole byc jaka jestem niz sie truc czyms co kompletnie nie pomaga :( szko0da kasy :) dziewczyny troche tuszy nie jest zlem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafenka89
no niby tak ale kilka kilo przydało by się zrzucic. zna ktos cos pomocnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolciak
Hej, jest tu ktos jeszcze? :) Ja biore rownoczesnie redufat i fosanic, redufat wiaze tluszcze a fosanic skrobie. Nie waze sie bo jak nie schudlam to sie zalamie :P Biore to juz ok 2 tyg i narazie nie widze po sobie zmian.. :( jak myslicie warto probowac dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dermana
Na wszystko trzeba czasu i także na efekty brania suplementów diety. Fosanic jest dobry i go polecam, bo nim nie ma efektu jo-jo. Mi on pomógł przy odchudzaniu, bo po nim czułam się syta ale ja także ćwiczyłam i jeździłam na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasjonatka79
Ja gdyby nie fosanic to w życiu nie przetrwałabym mojej diety, którą narzuciłam sobie od początku kwietnia. Uwielbiam słodycze, a jak wiadomo nie wpływaja one zbyt dobrze na nasze kształty. Fosanic sprawił, ze mój apetyt na czekoladowe ciasteczka zmalał i sa momenty że wypiję kawkę wogóle nie myśląc o batoniku czy czekoladce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinnamonne
Redufat jest skuteczny i niedrogi (16-18 zł za 60 tabletek). Ja kiedyś schudłam stosując go + ćwiczenie + dużo wody - słodycze :) 14 kg i trzymałam wagę 5 lat :) Nie jest to środek odchudzający, nie ma w ogóle takich środków, a wspomagający odchudzanie. Oczywiście, trzeba stosować odpowiednią dietę (mam na myśli nieobżeranie sie niezdrowymi produktami) i należy ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewex
Ja stosuję. Kupiłam na promocji w tesco pare opakowań po 5zł. Myślę, że działa.. Wcześniej stosowałam dietę Dukana przez 4 miesiące, schudłam 14,5kg. Dietę przerwałam w drugim etapie. Wróciłam do normalnego jedzenia, słodycze i tłuste rzeczy. Biorę redufat jedną tabletke przed posiłkie tak 2-4 razy dziennie od 3 miesięcy. Od rzucenia diety do tej pory przytyłam tylko 3kg. A normą jest,że jak się nie kontynuuje tej diety to już w pierwszych dniach się przybiera sporo na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blusia1
Czytając te komentarze dziwię się jak duża jest ludzka nieświadomość. Skoro tabletki te wiążą w sobie cząsteczki tłuszczy, to sprawą oczywistą jest, że razem z nimi pochłaniają witaminy rozpuszczalne w tłuszczach ( ADEK). A Wy piszecie, że stosowanie nie ma żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam pisownie co niektórych to mnie krew zalewa. Dlaczego? Zamiast poczytać ulotkę (bo tam jest napisane wszystko) albo zapytać się farmaceuty to pytacie się tutaj na forum. To, że ktoś np. bierze 2x2 nie znaczy że Wam też też to pomoże, wręcz odwrotnie, możecie sobie zaszkodzić. Nie lepiej zapytać się farmaceuty, skoro już wam się tak czytać ulotek nie chce? Wyraźnie jest napisane 2 do 4 tabletek na dobre przed jedzeniem się bierze. Więc proponuję proponuję wziąć dwie tabletki. Jeśli nie będzie efektów to spróbować wziąć trzy, jak dalej nie będzie efektów to 4. Jeśli dalej nie będzie efektów to proponuję udać się do lekarza pierwszego kontaktu i zrobić badania. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam a czy stosowal ktos nowosc na polskim rynku lek MYSIMBA oczywiscie na recepte bardzo szybko odchudza i odrzuca od palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
ja stosuję mysimba, jutro miną dwa tygodnie dzisiaj stanęłam na wagę i mam 3,5 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×