Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość male pulpeciątko

czy możliwe jest schudnięcie 10kg w 7dni???na głodówce??? plis odp.

Polecane posty

Gość male pulpeciątko

cześć... mam do Was pytanie...czy jeśli będę duuużo ćwiczyćnawet do 3godz. dziennie i przez 7dni nic nie jadla...tylko samą wodę, ewent. kawę, to czy może mi się udać schudnąć 10kg? czy jest choć cien szansy...wiem jojo moze byc ale mi tak bardzo zalezy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans natomiast
mozesz wyladowac w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaviiiiiii
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male pulpeciątko
dodam ze mam 160cm i 80kg, a waga na glodzie mi szybko leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmm
Srednio chudnie sie pol kilograma na dzien,wiec moze jak sie bardzo postarasz to z 5 Ci poleci,o ile sie nie przekrecisz przez te 10 dni.Tez jestem male pulpeciatko i biadole wciaz ,ale zero motywacji u mnie .Ide po czekolade na depresje.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male pulpeciątko
ale nawet niema wedlug was cienia szansy???? zalezy mi bardo jak dzien bylam na glodowce i waga z rana pokazywala mi 82 to a dugi dzien bylo 76 wiec wydaje mi sie ze jakas szansa istnieje...wedlug mnie/.////..... proszę dajcie nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmm
Ja mam 1,53 i waze 55 kg i tylkiem to juz Beyonce dorownuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male pulpeciątko
do mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm przeciez masz fajną wagę.... nikt mi nie moze powiedziec czy mi sie uda...jestem zdeterminowana... silownia nawet 3g dziennie a co tam mogre nawet mdlec... no i stosuje takie leki hamujace apetyt a w dodatku odchudzajace/.... oby mi sie udalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans natomiast
Do głodowki trzeba sie przygotowac, a nie tak z marszu, bo to niezdrowo.A pewnie musisz po tych 7 dniach byc piekna, a nie nieprzytomna i z szara twarzą. A o 10kg zapomnij od razu.Jedz bardzo malo , czesto i nie wieczorem Ciesz sie , jak ci 3 spadnie, reszte wsadz w gorset i jakos bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taka mozliwosc
jest taka możliwość ;) musiałabyś tylko stracic 70.000 tysięcy kalori w ciągu 7 dni czyli 10.000 tysiecy kalori :)) 1kg tluszczu = ok 7.000kal powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha czyli musiałaby całą dobę ćwiczyć:) nic nie jedząć:) hahhaha dobre dobre kochana weź to wolniej czegoś na co się pracowało latami nie da się zrzucić w tydzień nawet przytać 10 kg w 7 dni się za bardzo nie da o co tu mówic i schudnięciu powoli i z głową zabierz się na dietę a zobaczysz efektem poza tym nie dasz rady cwiczyc 3 godziny dziennie i nic nie jeść a dlaczego tak nagle musisz zrzucić 10 kg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonka-1978
Spruboj tego: dwie szklanki ryżu ugotuj i jak ziarenka będa juz miękkie to wkrój tam dwa moze trzy jabłka i gotój jeszcze kilka minut. Ta porcja starczy ci na cały dzień.....( i nic innego) mozna ponoc stracic na tym 1kg dziennie i wcale nie trzeba sie głodzic, a z treningiem nie przesadzaj 30min dziennie naprawde wystarczy... Aha do ryżu mozesz dodać cynamon jak lubisz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male pulpeciątko
no może ugotuję ten ryż z jabłuszkiem...aż smak mi naleciał... kurcze,. nie wzielam sie za siebie...wczesnieja teraz cala dobe mam cwiczyc:(:(:(:(:(:( musze schudnac naprawde musze... mam wazne spotkanie, jak tego nie zrobie to sie zalame...chociaz 7kg, ale kurcze....bede sie zle czuc, tak to jest jak sie czlowiek zaniedba....;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/ zalamac sie mozna!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaik masz wazne spotkanie
to musisz byc przytomna, miec refleks a nie chciec odgryzc reke temu komus z glodu. Oczywiscie nie jedz duzo ,do 2 kg moze ci ubyc. ale raczej pomysl o odpoiwednim wyszczuplajacym ciuchu, maseczka, manicure,fryzura i dobry humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male pulpeciątko
ale się usmailam:D do tej pory sie chichoczę:D... "udgryzc komus reke z glodu" hahaha!!!!:D:D:D:D dobre:):):):D no moze i racja:):):):) zainwestuje w fajne ciuszki:):D i fryzurke a moze uda mi sie z 4 kg ubyc...albo 3 i napewno bde szczesliwa:) dzięki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male pulpeciątko
co po co???? jaśniej proszę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×