Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziunia19

Czy po każdych tabletkach antykoncepcyjnych się tyje,,,,,,,,

Polecane posty

Gość dziunia19

a jak tak to powiedz cie po jakich wy przy6tylyście i czy to prawda ze jak zaczyna sie je stosować to rośnie biust.....tzn powiększa się ile w tym wszystkim prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tyle w tym prawdy ile opinii... ja przytylam, ale wazylam 43 kg a teraz waze 47,48 kg. dalej jestem chuda. biust mi nie urosl. i juz. kazdy ma inny organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llekarz
no jasne, bo wszystkie zawieraja estrogeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po tabsach (Novynette) przytyłam 5kg w ciągu miesiąca - porażka i od razu rzuciłam to swinstwo.. podobno Yasmin nie powoduje tycia ale jak jest naprawdę to nie wiem..pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja stosowalam Yasmin, Leios, Desmin20 i Desmin30 - po zadnym nie przytylam i piersi mi sie ( na szczescie) juz nie powiekszyly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bralam novynette i przytylam 7kg:P musze zaznaczyc ze to nie po tabletkach ale po nich mialam ogromny apetyt szczegolnie na chleb z serem i majonezem:P gdybym sie kontrolowala to napewno bym nie przytyla:)P.S ale biust tez mialam calkiem spory 80C:D pewnie od tego przytycia:Ppozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore yasmin i chudne. Ale ze mnie to przypadek kliniczny do oddzielnego rozpatrywania :P bo psychotropy biorę. Ale po yasmin podobno rzadko kto tyje. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaaaaaaa
ja po jeaninne przytyłam 10 kg. Ale to chyba nie od samego leku nagle przybylo tlyko po prostu mialam ogromny apettyt i pochlanialam jedzenie nawet noca co mi sie nigdy nie zdarzalo.. zapychałam se czymkolwiek ale po kilku dniach juz wyposazylam sie w dietetyczne calkiem rzeczy kilogramami jadlam marchewki ale i tak nie opanowalam tego apetytu (a miałam wage prawidlowa juz nawet niedowage przed braniem tabletek) biust urósł z B do DD, ale tylko na czas brania tabletek :P (i to ze tak urósł wcale nie bylo takie fajne..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sthghd
po cilest się nie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaaaaaaa
miało być 6 kg. wlasnie zaczelam z nimi walke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore od roku
Cilest,nic nie przytyłam,biust mi troszke urósł;)Niezbyt duzo ale jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupinka
Ja mam okropne doswiadczenia z tabletkami .Na poczatku brałam novynette i przytyłam okło 7kg przstałąm brac i troche schudłam ale za namową chłopaka znów zaczełam brac tym razem yasmin efekt przytyłam znówi jestem załamana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też brałam
NOVYNETTE przez 1,5 roku i nic nie przytyłam, a biust po prostu miałam jakby cały czas obrzmiały (coś jak przed okresem, taki jędrny) więc to mogło sprawiać wrażenie powiększonych piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×