Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karuzelaaaa

CZY POWINNAM SIE MARTWIĆ NISKĄ WAGĄ JESLI WYMIARY MAM NORMALNE?POMOZCIE..

Polecane posty

Gość karuzelaaaa

Waże tylko 54 kilo na 170 cm wzrostu i mam juz 26 lat Moje wymiary są takie dokladnie mierzone nadgarstek 14,5cm biust 95 cm talia 73 cm na głodzie a po jedzeniu 76 cm biodra 94 cm mierzone na koncu tylka i poczatku kosci ud (najszersze miejsce) udo 52 najszersze srodek 47 a kolano 36 ramie 29 kolo pachy a srodek 26 Lekarz mowi ze nie zajde w ciąze jesli nie utyje bo mam za niskąwage jak na me lata. Dziewczyny co mam robic ..nijak nie moge utyć więcej a marzy mi sie 60 kilo..nawet teraz jem pizze i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhem
hmm mam 25 lat, 170 wzrostu/55 kg i wymiary 91/69/95 i jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby mi lekarz powiedzial, ze mam nieprawidlowa wage. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UIKUJKI
POWINNAS SIE MARTWIC TYLKO Z POWODU DZIECKA BO FAKTYCZNIE MASZ ZA NISKĄWAGE I MOZESZ MIEC PROBLEMY Z ZAJSCIEM W CIĄZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczek i co
Zeby cie pocieszyc to ci powiem ja to dopiero jestem szkapa biust 90 pas 76 biodra 93 wez sie juz nie przejmuj i nastepnym razem jak ci ktos dokuczy to pokarz srodkowy palec ja mam 20 lat i też sie przejmuje często tymi wyzwiskami ze jestem szkielet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no lekarze mają racje
masz znaczną niedowage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhem
Ej kurde, to czemu mi lekarz mowi, ze wszystko jest prawidlowo? Hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no lekarze mają racje
bo twój lekarz jest jakiś niekompetentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawidlowa waga w twoim wieku
i wzroscie to od 53.47 kg do 71.96 kg, wiec jeszcze sie lapiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdsfhk
szkielety? jessu ja ważę 65 i mam 176 wzrostu a moje wymiary to: biust: 90 talia:65 biodra 96 ale ja narzekam, ze jestem gruba chciałabym ważyc 57 to ja przy takiej duzej wadze mam takie wy,iary jak wy i wyższym wzroście to jak schudne do waszej wagi to jakie będą moję wymiary? myślicie, ze jestem poprostu drobna? sama niewiem, dziwne, należe raczej to takich fest bab!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdsfhk
to Ty karuzellaaa jesteś chyba szerokiej kości w takim razie, bo ja mam mniejsze wymiary jestem trochę wyższa a ważę o zgrozo 10 kg więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdsfhk
nadgarstek 15 cm a kolano 35, dziwne, rzeczywiście masz niską wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdsfhk
poprostu masz szerwsze kości ale może niezbyt gęste, lekkie, słabe, niewiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz lepiej dalej udawac
faceta sromko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ty
Sory, ale masz problemy z psychiką a nie wymiarami. Jesteś tłusta z opisu! 94 to nie jest mało! Talia 74 nie kwalifikuje się na miano talii! Udo 52 też nie wygląda chudo, tym bardziej ramię 29. Jestem Twojego wzrostu, ważę kg więcej i mam niższe wymiary a wcale nie wyglądam chudo. Puknij się w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelaaa
Kochane dziewczyny juz tłumacze wszystko ja nie mam problemow z psychiką tylko chyba lekarze któzry mi wmawiaja ze w ciąze nie zajde jak nie utyje dla nich wazna jest waga anie wymiary wazą mnie anie mierzą mam strasznie drobne kosci a nie szerokie naprawde uwierzcie mi ze jestem drobnej kosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelaaa
do tych co mnie wyzywają zrozmcie moje drogie ,że ja mam za dużo lat jak na to by z wami wchodzić w konwersacje. i zrozumcie ,że mój wiek raczej zmusza do tego by mieć większąwage bo staram sie o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdsfhk
karuzelllaa życzę Ci powodzenia w staraniu się o dzidzię i rzeczywiście przytyj troszkę, znajdz w necie dietą na przytycie albo codziennie odwiedzaj mc donalda :-) uda sie zobaczysz...ty trzymaj za mnie kciuki, żebym schudła do mojej wagi, bo się wscieknę. pozdrawiam Cię serdecznie! odpowiedziami powyżej sie nie przejmuj to banda niedouczonych pustaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelaaa
xdsfhk kochana dzięki wielkie bede trzymac kciuki ale po co chcesz chudnąć ? czy to ci potrzebne ? załoze sie ze wygladaz teraz kobieco i seksownie tak jak jak bym chciala wyglądać..ech ..nie chudnij za dużo ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj zdjecie i nie pitol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak wyglądała Nicole Richcie zanim wpadła? ważyła ok 40kg i zaszła w ciążę, więc nie gadaj, ze ci lekarz przy takich warunkach jakie masz mówi, że jesteś za chuda. ja bym cię SZCZUPŁĄ nie określiła (talia 74cm.. bosshh gdzie ta talia??) odczuwasz jakąś satysfakcję (moze sexualną?) z zakładania takich topików i odpisywaniu samej sobie (co drugi post przeważnie jest popierający twoje stanowisko, co drugi negujący, wszystkie popierające są pomarańczowe..)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelaaa
no samanto dobra moze i mam talie grubszą ale nie widac tego i mam wcięcia po bokach a nie klockowatą figure jak myslisz. więc jesli nawet talia jest grubsza to zrozumiec chyba mozesz ze reszta jest za chuda .nie musi byc wszystko za chude ..niech bedzie na twoim ze talia jest grubsza ale to jedyna rzecz chyba grubsza u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelaaa
samanto twoje komentarze ze odpisuje sama sobie nie robiawrażenia już na mnie bo ja wiem jak jest. więc mysl co chcesz .troche mnie to nawet bawi co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelaaa
xdsfhk teraz doczytalam ze masz mniejsze wymiary niż ja i jestes wyzsza a mimo to chcesz schudnąć..kochana ale z czego..?nie chudnij bo od razu spadnie ci biust pierwszy a tego nie chcesz chyba stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast pitolić 3 po 3
jaka to jesteś chuda idź się napchać obiadem z trzech dań. A nie powiedział Ci lekarz, że żeby zajść w ciążę trzeba uprawiać seks a nie zakładać durne tematy na kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to działa
Odczepcie sie od laski Ona naprawde ma zbyt niską wage Jestem dietetyczką i ma niedowagi aż 6 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj zdjecie i nie pitol
i znow sama sobie odpowiedziała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie :) mnie TO bawi droga autorko :D a polecam nie przytycie, bo przytyć to ja próbuję i jak na razie 1kg na plus :) tylko podtuczenie się ;) tekst z 19.41 bosssski :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to działa
Ale to nie autorka bo to ja napisałam :( Cholera zabawne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_A_M_A_N_T_A tez sie z tego smieje. codziennie praktycznie widze te same tematy i zawsze jest ten sam schemat. a takie pitolenie ze sie nie zajdzie w ciąze jest w tym przypadku smieszne. bo autorka do chudych z pewnoscią nie nalezy. a stosunkowo niska waga w stosunku do wymiarów moze swiadczyc o duzej ilosci tłuszczu w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalla
Daj spokój laska, jestem szczuplejsza od ciebie o jakies 3-4 cm w biodrach i w pasie. Mam 40 lat. I nie zaszkodziłoby zrzucić jeszcze ze 2 kilo. W każdym razie chuda to ja nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×