Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana26

Czy są tu jakieś grube nastolatki ??

Polecane posty

Gość Załamana26

Cześć wam. JEstem gruba maam 14 lat ważę 67 kg i mam 159 cm .!! Masakra czuję się z Tym źle chcę jak najszybciej nie być taka jak jestem teraz ... :( Chciałabym mieć płaski brzuch to takie moje jedno marzenie .. źle się czuję z tym że jestem gruba wszyscy się śmieją obagdują ja tak nie chce :( POMOCy .! ;( ;(:( :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etoota
ja mam tak samo mam 16 lat ,waga 64 kg ,wzrost 165 :(( też sie z tym żle czuje ale jak schudnąć to nie wiem :{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana26
JA tym bardziej :( Wszyscy mi mowią żeby się nie głodować ograniczyć się do 1200 cal . no i stosuję się do tego i nic :( po prostu czuje się fatalnie z moim wyglądem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etoota
wazne jest to ile wcześniej jadłaś ,czemu tyłaś to podstawa odchudzania..może zastanów sie bedzie ci łatwiej ja jestm na diecie 500 do 900 kcal ale niepolecam bo to ostre jest ja schudłam teraz 2 kg w 3 dni ,kiedyś odchudzałam się na tym i schudłam 8 w miesiąc ,jeszcze rok temu wazyłam 75 kg :[[ może ci pomoge :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana26
w tym jest problem że ja od zawsze byłam gruba... :( ale to już mi tak doskwiera że nie mam chęci do życia .. niby to tak ja też się ograniczam z cal i się staram ćwiczę i wg. a efektu nie ma . a jeśli już schudnę to nie chce mieć efektu jo-jo bo bym zwariowała całkowicie .. chociaż nie wiem czy to realne że kiedyś będę miała płaski brzuch... buu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etoota
a od kiedy sie odchudzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana26
DOkładnie to nie wiem jakiś tydzień może Ciut Więcejj :( Alee czuję się do dupy :( za przeproszeniem ... Wszyscy mnie denerwują swoimi chamskimi docinkami ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etoota
a to sie nie przejmuj bo zanim waga spadnie to może troche minąć albo jeszcze ogranicz jedzenie,być może żle liczysz te kalorie :[ Mi też docinali ..przejmuje sie tym ..może już nie tak bardzo bo jednak jakoś tam wyglądam ale jak byłam bardzoo cieżka to nieraz ryczałam jak bóbr :[[ a kto ci docina? rodzice ,koleżanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana26
tO tak przede wszystkim chłopacy ... no i nawet koleżankki w domku jest w miarę ok na szczęście :( alee masakra ja nie chcę tak wyglądać ;( noo normalnie po prostu nic tylko płakać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etoota
wiem że jest ci cieżko no ale ja ci nie pogoge nie wiem jak sama jestem ,,ciemnotą'' jeśli chodzi o odchudzanie może poprostu powinnas dać sobie czas na odchudzanie ;] zdrowo jesc warzywa,owoce,nie jeść jasnego pieczywa ,sosów ,i mniej pyrek jeść ,bo widze że boisz sie jojo daj sobie na to pół roku :] ci chłopacy to tylko dzieci ...nie przejmuj sie frajerami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana26
na początku nie przejmowałam sie ale tak sie dluzej nie da.. w ogóle to dziękuję Ci za jakiekolwiek rady i za pocieszenie :) Mało kto pewnie by mi pomógł dziekuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana26
Czy jesTeśmy Tylko dwie czy jak ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana26
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana26
Ej .. normalnie jupiii mój brzuch jest mniejszy o 6 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
No to gratuluje. Pamiętaj jednak,że żeby efekt się utrzymał to muszą być trwałe zmiany. To naprawdę nie jest trudno, trzeba tylko naprawdę chcieć. Zdrowa dieta i duża dawka ruchu to klucz do sukcesu. W wakacje zawsze możesz zamiast plaży wybrać obóz sportowy( np z ok-tours) . Życzę ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byłam w twoim wieku
tez się zaczełam odchudzać, zaczęło się niewinne było ok, potem stało si.ę to moja obsesją, raz góra raz dół bywało że ważyłam 49 kg przy 166 a czasem 59 kg, dlaczego to pisze, dlatego aby utrzymać efekt, nie popadać w skrajności należy zmienić nawyki żywieniowe- jeść powoli, mniejsze porcje, dobrze gryźć, nie jeść słodyczy, zakodować ruch przynajmniej 3 razy w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z cynamonem
tez przez to przechodzilam:( mialam 12-15 lat i wazylam wiele wiecej niz ty. no ale tez bylam wyzsza. szczegolnie chlopcy mi docinali ale kolezanki tez, szczegolnie na wfie. ale tak jak ktos napisal u gory, to tylko dzieci! no i w wieku 15 lat przeszlam na diete, 1200cals, duzo ruchu, zajelo mi to ok 8m-cy ale schudlam 20kg. 16 lat, 3 gim, radykalna zmiana. chlopcy przestali mi doscinac zupelnie, mimo ze spodziewalam sie ze beda nadal. za to olezanki staly sie wredne bo wiele z nich zaczelo albo tyc albo o prostu wazylam mniej niz one, haha:) poszlam do liceum i bylam ladna i szczupla, a wiele innych osob nadal borykalo sie z nadwaga. teraz mam 22 lata i nadal trzymam diete i jestem szczupla ale nadal pamieam jakie to przykre bylo byc nastolatka z nadwaga, a dzieci potrafia byc bardzo okrutne. ale pamietaj ze wiele osob przechodzi cos takiego bedac nastolatkiem. i mozna z tego wyjsc. zacisnij zeby, daj sobie rok na odchudzanie. i dasz rade. jesli chcesz moge ci pomoc i poradzic bo po 8 latach dietyi utrzymywania wagi nauczylam sie co i jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdad
dziewczyny ja odradzam diety, przede wszystkim te niskokaloryczne. mozna szybko schudnac ale na bardzo krotko i przy tym ile meczarni jest. nie wiem jak to sie stalo ale w gimnazjum przytylam i to ostro. wygladalam jak spuchnieta i tez bawilam sie w te durne dietki przez to tylko moja frustracja rosla. w koncu postawilam na odchudanie dlugoterminowe. jadlam wszystko, nawet slodycze, ale w normalnych granicach, tak zeby sie nie napychac. na poczatku jadlam do 18, pozniej zeszlam do 16. sportow nigdy nie lubilam, wiec chodzilam na dlugie spacery. dalam na luz i 1,5 roku schudlam 15 kg. od tego czasu minelo 6 lat. waga ciagle ta sama, jem normalnie tylko uwazam zeby sie nie najadac do granic mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem młoda iiiii
jestem gruba Moja największa waga 106 kg obecnie 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie załamuj się;) jeśli jesteś nastolatką to pewnie twoja waga się zmieni. pamiętam jak ja miałam naście lat też byłam dość pulchna a potem samoczynnie schudłam. ale jeśli bardzo przeszkadza ci Twoja waga to może dobrze by było pomyśleć o jakiejś diecie?? Tylko pamiętaj, że jesteś młoda i nie odchudzaj się na własną rękę. o tym jak się odchudzać w nastoletnim wieku możesz przeczytać tutaj http://vimed.pl/kliniki/klinika-skutecznego-odchudzania-i-modelowania-sylwetki/odchudzanie-dla-dzieci-i-mlodziezy/ nie łam się i głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana26 Miałam taką samą sytuację, tylko ze ja słuchałam rad typu "wyrosniesz z tego" itp, jestem młodą dziewczynką więc to prawda ze rosniesz, wiec radze Ci zrobić coś takiego, jesc jeden dzien normalnie,obliczyc ile zjadasz kcal, np wyjdzie Ci powiedzmy 2500kcal, wiec zejdz sobie do 1700kcal, zaraz beda sie pewnie wymadrzac ze nie powinnas itd, zjadą mnie ze radze Ci podejmować takie kroki, bo jestes młodą osobą, do tego np. chodz na spacery jesli nie lubisz cwiczyc :) np. godzinke codzien, codzien zrob 20brzuszków, tylko codzien! bede tu zaglądała, zycze Ci powodzenia i nie poddawaj się :*** całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbgh
spokooo, moja siostra ma identyczne wymiary i jest baardzo pozytywnie odbierana wsrod znajomych jak i kolegow Duzo osob zachwyca sie jej kragłosciami, chłopaki lubią ja poklepywac po tyłku i prawią mnostwo komplementow, ma bardzo duzo takich szczerych osob przy sobie i ogromne powodzenie,fakt ma ciałko i wyruznia sie z posrod chudzielcow Mezczyzni ja wprost uwielbiaja, jeszcz nigdy nie usłyszala slłowa krytyki od najblizszych szczerych osob, tylko od chudych lafirynd Ja zazdroszcze siostrze takiego powodzenia, kazdy chce klepnąc u szczypnąć ;-) Ale ty masz dopiero 14 lat, dojrzewaszi twoje cialo jeszcze sie zmieni i to duzo, tak ok 20 twoje cialo baardziej proporcjonalne sie zrobi, zapewne teraz masz duzo nieproporcji bo sie rozwijasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesć,mam 15 lat i waze prawie 100 kg. nienawidze swojego ciala,lecz powoli je akceptuje. roznie sie od innych dziewczyn,ale znajmi i przyjaciele akceptuja mnie taka jaka jastem,co wiecej powiem ze nigdy nie uslyszalam niczego obrazliwego na swoj temat,wszyscy mowia zejestem bardzo kontaktowa i zabawna ,jestem osoba bardzo lubiana. mialam takai okres ze nienawidilam siebie,siedzialam i plakalam pattrzac jak wygladam. kazda 15 latka chce byc ladna miec fajne ciuchy,spotkac chlopaka ,lecz duzo osob patrzy na wyglad.. DZIEWCZYNY ,chce wam tylko powiedziec ze trzeba zaakceptowac chociaz malutki kawalek siebie,kazdda z nas ma w sobie rzecz ktora lubi... barDzo duzo zalezy tez od ludzi w srod ktorych zyjemy. ja mam wspanialych znajomych i Jestem zywym przykladem na to ze mozna czuc sie ,,dobrze '' w swoim cele chociaz w malutkim stopniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odchudzaj się tak bo ci cycki nie urosną a to jest większa tragedia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xj
Pewnie za niedługo do was dołączę.. wpieprzam jak dzika.. tylko patrzeć, aż z niedowagi wyjdzie nadwaga :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się przejmować jesteśie jeszcze młode długa droga przed wami moze jszcze się uda schódnąć a po 2 grube dziewczyy też potrzebne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem gruba mam 161 cm wzrostu i 57\58 kg . Mam 16 lat .Mażę żeby mieć te 5 kg mniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*57 \58 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj - to Ty chyba grubej nie widziałaś osoby... właśnie przez takie podejście robia się anorektyczki i inne jakieś zrywy psychiczne. Jak osoba o takiej wadze przy takim wzroście może mówić że jest GRUBA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×