Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy schudnę jedząc sam kapuśniak?

Polecane posty

Gość gość

gotowany na mięsie? Np. udko albo piersi z kurczaka? Gdzieś podsłyszałam, że to działa, a że uwielbiam kapuśniak i mam około10 kg do zrzucenia to mogłabym spróbować. tylko czy to działa? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudniesz...tylko czy zupka Ci się nie znudzi? Musisz też pomyśleć o dodatkowych witaminach ;-) Pomyśl o wprowadzeniu zupki do dziennego menu np. Śniadanie- owsianka II śniadanie- owoc Obiad-kapusniak Kolacja- twarożek Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że się nie znudzi bo go uwielbiam... Z tym, że lubię taki dość słony i nie wiem czy to nie przeszkadza? Owsianki nie lubię, wręcz nie znoszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny głupi pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie chodziło ci o dietę kapuścianą, to nie jest to samo smakujący ci kapuśniak. Każda zupa jest lepsza (i odchudza) od tłustego kotleta, hamburgera, czy paczki ciastek;) Odchudzone zupy powinno się gotować na łyżce masła, oliwy, albo kurczaku, ale ze wsi. W kościach fermowych kurczaków zbierają się chemiczne badziewia (hormony, antybiotyki), które dodaje kurczak. Każda potrawa, jedzona codziennie po kilku dniach się nudzi. Proponuję zacząć odchudzanie o ograniczenia tłuszczu, cukru w jedzeniu, słodkich napoi i ruszenia tyłka, nie masz dużo do zrzucenia. A na jeden posiłek możesz jeść kapuśniak, jak tak lubisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podałam tylko przykładowe menu, jeżeli nie jadasz owsianki to może być kromka zytniego z czymś co lubisz, jajecznica itp, itd Kiedyś byłam na diecie kapuscianej i gotowała kapusniaku na rosolkach i chudlam, ale na dłuższą metę wolałam zrobić sobie dietę MZ i włączyć do niej kapusniak ( wtedy gotowałam go na piersi z kurczaka i mięsko miałam na kolację lub do jakiejś fajnej dietetycznej sałatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę temat, jem od 3 dni i 2 kg w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysikujesz wodę;) to nie tluszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często nie jest przyczyną dieta. Bez soli mało cukru złe tłuszcze itd... to powoduje że tyjemy. Jedzenie jednostajnie czegoś powoduje wyjałowienie organizmu. Ważne jest dobre trawienie i nie jedzenie syfu! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no schudniesz schudniesz ale z efektem jojo tak jak ja i teraz jak zaczelam ostro trenowac i biore iqgreen z zielona kawa to dopiero waga spada prawidlowo.. i wiesz co ci powiem.. najwazniejsze to musisz zmienic w swojej glowie a potem na talerzu.. ale nie na chwile tylko po to zeby schudnac ale na zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdrianaAna
Sam kapuśniak nie jest dobrym pomysłem. Po pierwsze musisz jeść zdrowo, unikać tłuszczy i dużych ilości węglowodanów. Po drugie, jeść mniej więcej co 3 godziny, 5 posiłków dziennie. Obiad najbardziej obfity. Po trzecie, jeśli już przyjdzie CI jadać na mieście - wybieraj fajne lokale ze zdrowym jedzeniem typu salad story, gdzie masz duży wybór potraw przygotowywanych ze świeżych z zdrowych składników. Rób cardio po min. 40 min dziennie, min 4 razy w tygodniu. Zobaczysz niebawem efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudniesz i zaraz przytyjesz... już nie wspominając że nie dostarczysz swojemu orgazmowi przez x dni potrzebnych do właściwego funkcjonowania wartości odżywczych... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzirek
Ciągle jeść kapuśniak to chyba raczej Ci się znudzi:P Do schudnięcia potrzebna jest dieta + ćwiczenia. Posiłki możesz sobie urozmaicać. Ja jak byłam na diecie i zdarzało mi się coś jeść na mieście to właśnie wybierałam tak jak pisała AdrianaAna Salad Story, nie dość że zdrowo i możesz wybrać co chcesz to jeszcze mają wagę, więc możesz odmierzać porcje. Ćwiczenia to siłka, siłka, siłka... :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×