Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzydziestka 3

czy uda sie schudnac 30 kg w 6 miesiecy?

Polecane posty

Gość trzydziestka 3

napiszcie czy to realne? mam taki plan od nowego roku ze musze zmienic moje zycie i siebie musze schudnac 30kg..czy uda mi sie w 6 miesiecy? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdudu777e7e
nie spróbuj chociaż 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..nkzsdnhj/.
I nie bedzie to glodowka ,bo nie lubie chodzic glodna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka 3
wiec moze sprubojemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..nkzsdnhj/.
OK , chetnie sprobuje z Toba ,ja zaczne od czwartku tak juz na powaznie , bo w srode jeszcze mam impreze noworoczna ( a ze w sylwestra pracuje i w nowy rok bede spac dlatego ,chce tez jeszcze przywitac nowy rok a od czwartku zmieniam sowje zycie , a mam duzo do zmiany nie tylko wage .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..nkzsdnhj/.
Oczywiscie w sylwestra ma nocke dlatego 1 stycznia bede odsypiac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka 3
to SUPER!!!!! wiec zaczynamy RAZEM :) ja juz na samą mysl ciesze sie jak dziecko...:P to moja ostatnia szansa albo teraz albo nigdy!! moja nagrodą beda wakacja na Krecie w czerwcu wiec do tego czasu musze schudnac 30kg....jak sie uda wiecej to jeszcze lepiej :) wiem ze nie bedzie latwo ale chce i musze dla zdrowia zapuscilam sie strasznie...jesli nic ze soba nie zrobie bedzie tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka 3
ja zaczynam od 1 stycznia tak postanowilam tydzien temu ,dam rade..nie poddam sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka 3
Ruda eufori@- GRATULACJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttaaaaa kka jedna 31 latka
trzydziecha - trzymaj sie! tylko sie nie poddawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..nkzsdnhj/.
To mamy podobny cel .Ja tez mam ostatnia szanse ,biore sie za swoje zycie albo teraz albo nigdy , mam 36 lat . Ja tez planuje urlop w czerwcu ,niestety jestem dosc otyla i o plazy moge zapomniec w przyszlym roku ale jesli schudne chociaz 40 kg to bede szczesliwa , waze 110kg .Z kim jedziesz na Krete ? Mi sie marzy urlop nad polskim morzem bo nie bylam juz ze 20 lat nad morzem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..nkzsdnhj/.
A napiszesz ile masz lat i ile warzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..nkzsdnhj/.
ups wazysz mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka 3
Jade z przyjaciolmi i moja rodzinka ,w tym roku bylismy w Hiszpanii i do teraz pomimo wspanialych wspomnien nie moge patrzec na zdjecia jak ja wygladam,tragedia!!! niewiem o co w tym wszystkim chodzi ale mi sie wciaz wydaje ze moja waga jest wciaz taka sama jak 10 lat temu :( czyli 30kg mniej niz teraz... tylko po zdjeciach widze ze tak nie jest...ciuchy tez kupuje co raz to rozmiar wieksze... dopiero teraz to do mnie dociera co ja ze soba zrobilam...:( zal... dziekuje za slowa wsparcia...to strasznie pomaga !!! bo przeciez jedzenie to nalog jak kazdy inny...latwo mozna sie w tym zatracic ja waze 112 kg wzrost 179 jesli schudne 30kg bede najszczesliwsz osoba na ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka 3
wiek 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..nkzsdnhj/.
ok , to mamy podobne cele ,ja narazie uciekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka 3
macie racje najwazniejsze zeby sie nie poddac oprocz diety bede odwiedzac basen 3 razy w tyg i zastanawiam sie nad silownia ,tylko niewiem czy juz teraz czy jak schudne pierwsze 10 kg ,mam problemy z sercem wiec boja sie tak na gleboka wode rzucac z moimi kilosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajutka
ja tez zaczynam,,,z tym ze ja z dieta vitalli..mam 36 lat i 97 kg wagi...koniec-musze byc taka jak kiedys...nie moge osierocic swojego dziecka-bo grozi mi zawal lub wylew..pozdrawiam kobiety i zycze duzo siły w dazeniudo celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttaaaaa kka jedna 31 latka
trzydziecha - nie poddawaj sie. licze na Ciebie. basen swietna sprawa - sama chodze. zobaczysz jak wyrtwasz 3 razy w tyg to po m-cu zobaczysz zmiany w swoim ciele. ramiona, nogi, talia... wszystko razem wzieta sie poprawi. TYLKO nie poddawaj sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka 3
dziekuje kochana ...nie poddam sie napewno,wiem ze to moja ostatnia szansa i nie zmarnuje tego :) kajutka -moze zostaniesz z nami? bedzie razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajutka
zostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajutka
zostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silownia to najlepsza opcja. No moze poza basenem, bo tego akurat nie probowalam, wiec nie wiem, natomiast w porownaniu z wszelkimi fitnessami i aerobikami, to jest najefektywniejsze. Ja po silowni chudne blyskawicznie. I najlepiej zaczac odrazu a nie czekac, az sie schudnie iles tam, poniewaz cialo od razu sie formuje. Nawet przy porblemach z ukladem krazenia mozna z silowni spokojnie korzystac. Zycze Wam powodzenia i trzymam kciuki, na pewno sie uda, tylko trzeba przetrzymac najwiekszy kryzys, ktory pojawia sie po jakichs 3 tyg. No i przy duzej nadwadze kilogramy znikaja bardzo szybko, wiec to mobilizuje- wiem to sama po sobie. Zatem jeszcze raz- powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka 3
super!!! jestes juz na diecie czy zaczynasz od nowego roku? ja zaczynam od 1 stycznia ...ukladam sobie wszystko w glowie bo wiem ze duzo robi nasze nastawienie psychiczne... wierze ze mi sie uda...ostatnio duzo czytam o ludziach ktorym udalo sie schudnac bardzo duzo i wage utrzymuja to mnie bardzo motywuje jesli sie poddam ...to znaczy ze nie jestem nic warta i przegralam walke ze soba,a tego naprawde nie chce dla tego trzymajcie kciuki ...musi sie nam udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka 3
wiec mnie namowilas :) zapisuje sie od stycznia :) ciuchy sportowe juz leza zakupione i czekaja az je wykorzystam :) jesli chodzi o basen to zawsze mowie ze to jedyny sport przy ktorym sie nie poce :) i ktory uwielbiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie umiem plywac, dlatego na basen nie chodze, ale moze w koncu sie zmobilizuje i zapisze na kurs nauki plywania, bo wiele osob mowi, ze dla figury to jedna z najlepszych opcji. Natomiast co do pocenia...to ja po silowni wychodze cala mokra, doslownie, ale ja to uwielbiam. 3 razy w tyg, po 2h. Godzinka na bierzni i godzinka cwiczen. Naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka 3
szkoda ze nie mam takiej kompanki do cwiczen...przydalaby mi sie mobilizacja :) ale moze brata namowie i razem sie zapiszemy :) ale jesli mialabym wybierac zdecydowanie wole basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. też bardzo chciałabym schudnąć. na początek jakieś 20 kilo. mam nadzieje, że z nowym rokiem jakoś to pójdzie. mam 27 lat i waże 90kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,dołączam do was. 36 lat i 97 kilo, do zwalenia 30 kilosow. w nowym roku chcę zmienić siebie i wewnętrznie i zewnetrznie, chcę być zdrowa i dlugo żyć,i nauczyć się w końcu szacunku do siebie. jesteśmy warte wszystkiego co najlepsze dziewczyny, walczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×