Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lubię placki

Czy warto się odchudzać?

Polecane posty

Gość Lubię placki

Zacznę od tego, że oprócz jedzenia słodyczy nawyki żywieniowe mam całkiem niezłe. Nie pochłaniam ogromnych ilości jedzenia, dosyć szybko się najadam, piję tylko wodę i gorzką herbatę, chleb tylko ciemny, kolacje raczej jem lekkie (przeważnie płatki), nie jem też tłusto bo po prostu nie lubię. Do tego regularny sport. W ciągu miesiąca schudłam ok 4 kg, w sumie tylko nie jedząc słodyczy a dokładniej zastępując je słodkimi jogurtami, serkami itp. I teraz moje pytanie, czy warto się odchudzać? czy warto raz na zawsze zrezygnować ze słodyczy tylko po to, żeby ładnie wyglądać? Czy wygląd rekompensuje te wszystko? Przyznam szczerze, że o wiele lepiej się czułam wiedząc, że mogę w każdej chwili zjeść batonika czy czekoladę i nie martwiąc się tym, że przytyję, że mogę wyjść na miasto i kupić słodką bułkę nie myśląc, że odłoży mi się to w tłuszcz.. I teraz pomyśleć, że do końca życia trzeba będzie kontrolować każdą kostkę czekolady...Czy warto? Czy lepiej cieszyć się życiem, bez żadnych ograniczeń...Proszę o odpowiedz PS: Wagę mam w normie, słodyczy zawsze jadłam dużo, tylko w ciągu 2 lat przytyłam kilka kg bo nie miałam w ogóle ruchu. Teraz wróciłam do aktywności fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem na diecie, tylko zmieniam swoje nawyki żywieniowe. Wcześniej też pochłaniałam dużo słodyczy, ale powiem Ci szczerze,że teraz to nawet o nich nie myślę. zaadko mam ochotę na coś słodkiego . Czy warto? Wiesz inaczej na odchudzanie patrzy laska co ma schudnąc 5-10 kg a inaczje ta ,która 40 ... Ta druga pewnie nie będzie jadła słodyczy(zwłaszcza jeśli przed schudnięciem jadła je ciągle) Myśle tez, ż nie ma co głupiec. Od czasu do czasu, batonik,czekolada itp to nic złego. Przy odchudzaniu dni nagrody są czynnikiem moilizującym ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto! Ja odchudzałam się w Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania Białystok i uważam, że od tamtej pory naprawdę zmieniło się moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gania82
Moim zdaniem jeżeli ktoś ma nadwagę to warto się odchudzać ale jeżeli ktoś waży odpowiednio to dieta nie potrzebna tylko jakieś małe zmiany w żywieniu by po prostu lepiej się czuć;) ja sama miałam nadwagę 35kg zapuściłam się sama na własne życzenia ale również sama poradziłam sobie z tym problemem;) bo zaczęłam od diety czyli wyeliminowałam pieczywo jem tylko rano a nie tak jak wcześniej w przeciągu całego dnia to zjadłam pół bochenka do tego fast foody definitywnie koniec z nimi sama sobie robię pizze na spodzie z kalafiora czy brokuła i bardzo smaczna;) suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl dużo również się ruszam bo chodzę na aqa aerobik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelakaa
Wszystko w sumie zależy od tego jak się czujesz w swoim ciele :) Ja osobiście muszę przyznać, że firma mrrollo pokazuje od kilku lat najwyższy poziom cateringu dietetycznościowego :) I dlatego nie narzekam na moją figurę ani trochę :) Polecam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Foreverslim pomógł pozbyć się sporej nadwagi.Dzięki dobrze skomponowanemu składowi tych tabletek w trakcie brania nie ma napadów głodu ,nie miałam chęci sięgania po słodycze.Mam nadzieję że już więcej nie przytyję ale jakby coś takiego się zdarzyło to bez wahania sięgnę po te tabletki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Foreverslim pomógł pozbyć się sporej nadwagi.Dzięki dobrze skomponowanemu składowi tych tabletek w trakcie brania nie ma napadów głodu ,nie miałam chęci sięgania po słodycze.Mam nadzieję że już więcej nie przytyję ale jakby coś takiego się zdarzyło to bez wahania sięgnę po te tabletki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinnczi
Jezeli masz duzo nadprogramowych kilogramow- pewnie ze tak. Jezeli nie masz i jestes szczupla/ly i wystartowana/ny - nie bardzo. Ja osobiscie troszeczke chetnie bym schudla wiec od kilku tyg korzystam z cateringu dietetycznego z mrrollo + cwicze, biegam, chodze na basen i jezdze na rowerze. Takie polaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dokładnie tak jak z dietą nie na każdego dana dieta działa.Slimunox ma tą przewagę że jest preparatem zarejestrowanym i przebadanym.A niestety trzeba powiedzieć szczerze żę ogromna większość preparatów sprzedawanych w Polsce to preparaty nie przebadane i nigdzie nie zgłaszane czyli sprzedawane nielegalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze warto, ale tylko z dobra dieta. Najlepsza jaka mialam byla z mrrollo takze moge polecic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po 2 miesiącach schudłam 9 kg dzięki tej diecie i ćwiczeniach .Ćwiczenia opracowane są przez dietetyków,jeśli będzie się systematycznym można osiągnąć dobre efekty,także polecam :) Link do strony :http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli czujemy się źle w swoim ciele,do tego naprawdę mamy nadwagę i mamy złe wyniki badań,to moim zdaniem powinniśmy ja zmieniłam swoje życie dzięki Dietific w Krakowie ta poradnia umożliwił mi powrót do dawnej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozna nigdzie poczytać podyskutować bo wszędzie te reklamy, cholery idzie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście!! Tylko pamiętaj, że bardzo ważna jest dieta. Ja oprócz codziennych ćwiczeń zamawiam catering dietetyczny z mrrollo, który został dopasowany do mojego stylu życia ;) Jedzono mają rewelacyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×