Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klofggf

CZY WAŻNIEJSZE SĄ WYMIARY CZY WAGA?CO WSKAZUJE BARDZIEJ CZY SIE TYJE CZY CHUDNIE

Polecane posty

Gość klofggf

JAK MYSLICIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiam na 60kg
wymiary,moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klofggf
pytam bo wymiary mam identyczne jak wtedy jak wazylam 60 kilo a teraz waga od dwóch miesiecy pokazuje mi 54 kilo a wymiary wcale nie zmienily sie prawie..najwyzej o 3 cm biust spadł i o 1cm udo.i tyle.wiec chyba waga wskazuje ze schudlam mimo ze wymiary nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klofggf
nawet 0d 3 miesiecy waga wskazuje 54 więc to nie woda zeszla bo za 3 miesiace tłuszcz tez zeszedl a wymiary nie spadaja.co jkest grasne nie mam pojęcia..od razu mówie ze malo sie ruszam i nie cwicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja co za czubki...
IQ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYMIARY
co z tego ze bede wazyc 60 kilo jak bede spasła i bedzie zlewał mi sie brzuch na kolana...a moja olezanka ktora tez bedzie wazyc 60 kilo bedzie gora miesni i bedzie szczupla i wysportowana :) wiec wymiary na bank...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEPRAWDAAAAA
no na bank waga kazdy lekarz pyta o wage a nie wymiary swiec waga to wyznacznik!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kloffg cos tam
i to jest efekt wlasnie diety bez ruchu; stracilas miesnie a nie tluszcz - teraz stopniowo zaczniesz sie zamieniac w gore sadla, bo bez miesni nie ma prawidlowego metabolizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klofggf
jakbynmj stracila miesnie to bym byla chuda jak szkielet wiec co mi z sadla by bylo bez mięsni.. jakos przez te 3 miesiace nie utylam mimo ze pozwalam sobie na słodycze i jem chleb itd. wiec jak mozesz pisac ze zamienie sie w góre sadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje, ze z medycznego punktu widzenia waga...ale z estetycznego wymiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×