Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiulek797

czym usunac wode z organizmu przy diecie?

Polecane posty

witam.jestem na diecie od 2 tyg.troche podpatrzylam u kolezanki z diety urozmaiconej z naturhause.tam dietetyczka przepisala jej ziola moczopedne.ale u nich sa bardzo drogie ok 100 ty(drenanat).tez bym chciala pozbyc sie zbednej wody,bo na pewno ja mam.czy wiecie jaka herbatke,ziola kupic?doradzcie cos:) . biore pigulki antykoncepcyjne czy ziola maja na nie jakis wplyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkio
najlepszy sposob na pozbycie sie wody to domowy rowerek 1 h dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjuuuu
Bardzo wiele ziół ma działanie moczopędne. Te zioła z naturhouse to musi być niezłe naciągactwo. Nawet zwykła woda pomoże Ci usunąc nadmiar wody z organizmu- jeśli za mało pijesz to organizm ją magazynuje, jeśli bedziesz dużo piła- nadmiar wysikasz. A z bardziej dostęnych ziół- mniszek lekarski, perz, skrzyp polny. Wpisz w google, multum tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khfxc
hydronimum albo aqa femin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khfxc
oba fobre kupisz w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khfxc
pokrzywa yez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, ja również skusiłam się i wypróbowałam produkt Hydrodren i jestem pod dużym wrażeniem efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość id9e
A ja odchudzałam się wraz z suplementem African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo to dzięki niemu zahamowałam swój apetyt i nie podjadałam już między posiłkami a wiecie że to największy problem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Numerem jeden na rynku jest oczywiście Hydrodren od Noble Health. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×