Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta 10 dni detoks, usunięcie toksyn

Polecane posty

Gość gość

Cześć, poszukuję diety max 10 dniowej do usunięcia toksyn z organizmu. Czy któraś z was jakąś stosowała i mogłaby polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta dr Dąbrowskiej, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdź i zamknij swoje grube cielsko w piekarniku to mąż cie tak przypiecze, że tymi toksynami się upocisz jak dzika świnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś w ogóle pisał o byciu grubym? dieta ta jest przeznaczona do innych celów,więc zamknij pierdo*loną japę hejterko sprzed komputera, bo ewidentnie widać ,że musisz wyładować swoją frustrację w sieci ze swojego żałosnego życia ,które cię nie satysfakcjonuje i jedyną twoją rozrywką jest dopierd*lanie innym, no bo tak najprościej i najlepiej jak nikt cie nie widzi , taka przecież bohaterska jesteś ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwała się KULTURystka, hehehe :D Weź się szmaciaro schowaj i nic nie żryj wtedy się kuźwa oczyścisz. Wy wszystkie tutaj takie niby oczyszczanie a się podniecacie jak 0.5kg schodzi w dół, paszteciary zasrane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda123
Hej, po pierwsze dieta oczyszczająca to max 7 dni, ja polecałabym jednak zrobić sobie tzw 3 dniówki raz na jakiś czas. Zrezygnować z rzeczy gazowanych, cukru, soli, tłuszczu, i jedzenia wyszokoprzetworzonego. ok 2 litry wody dziennie i jako dodatek polecam kapusłki iqgreen oczyszczają organizm z toksyn i są świetnym uzupełnieniem nawet codziennej diety. Polecam też wyposażyć się w siemie lniane :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozyczki bez bik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim żałosnym trzeba być Nobleso żeby przesiadywać na wątku o dietach skoro wcale Cie to nie interesuje. Pewnie sama jesteś otyła i nieszczęśliwa, ale nie umiesz się zabrać za odchudzanie i swoją frustrację wyładowujesz nie tylko w lodówce, ale również w internecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noblesa widać, że jesteś niezrównoważona psychicznie po tym jakie posty dodajesz: http://kafeteria.pl/profil/Noblesa. Gratulacje ! Najlepszy hit: " co lepsze: mieć wywalone na facetów i dbać o siebie czy uganiać się za nimi...". To tylko świadczy o Twoim poziomie... bardzo niskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozglaszam.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajewska
tam ktoś wyżej napisał o tabletkach iqgreen - są zawaliste, dobrze że wspomniałaś o nich. wydaje mi się, że gdyby nie one w życiu bym nie zrzuciła tych nadprogramowych 8 kilo przed latem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GospodyniDomowa
Z suplementami trzeba uważać, a eksperymentowanie w tym zakresie samemu, może się skończyć rozregulowaniem metabolizmu, a nawet uszkodzeniami nerek czy wątroby: http://www.polskatimes.pl/artykul/3693990,jak-szybko-schudnac-i-miec-plaski-brzuch,id,t.html warto najpierw poczytać o tym, a potem stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajewska
Może i przydaje się uważać ale jak jest to jakieś podejrzane, a iqgreen? Sama natura więc nie opcji na szkodliwość, co innego specyfiki apteczne z "super" ulepszaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sołtka
nie wiem tabletki mnie nie przekonują....kiedys probowałam tej zupy kapuścianej ale ciężko było, poza tym po 3 dniach nie mogłam już na nią patrzeć! w każdym razie teraz wynalazłam te soki curratio i jestem bardzo zadowolona. smaczne, bogate w składniki no i czuje sie po nich bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivina
no wlasnie tez widzialam te soki i szczerze mowiąc mocno mnie zainteresował! podobno są smaczne i w ogole pol litra soku jest robione z 1,5 warzyw i owocow...to mozliwe? czyli ze są pozywne...wydaje mi sie to bardzo przemyslanym sposobem na detoks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachnas
no wlasnei też mnie to zaskoczyło! moim zdaniem to curratio jest warte ceny i w ogole to myślę ze w ten sposób można się nie męczyć podczas detoksu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolka
tak są smaczne i nie czuje się głodu bo soki te przyrzadzane są z dużej ilości warzyw i owoców! w sumie to chyba warto i wygodnie jest zainwestować w taki detoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szummi
no smaczne muszą być patrząc na to z ilu warzyw i owoców są robione. moze nie są najtańczym rozwiązaniem ale za to skutecznym i smacznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×