Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia_1207

Dieta 1000 kcal EatZone

Polecane posty

Gość asia_1207

Witajcie Mam na imie Asia mam 29 lat , 3 letnie dziecko. Startuje z wagi 70 kg a na mecie znajdę się za - 12 kg. Mam 166 cm wzrostu. Dzis dzien pierwszy diety 1000 kcal. Diete zamawiam przez internet za namową koleżanki - firmy EatZone. Może ktoś z Was odchudzał się z nimi i podzieli się informacjami. Lub ogólnie może pochwalić się swoimi wynikami na diecie 1000 kcal. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Przy Twojej wadze taka ilość kalorii to głodówka. Głodówka to najgorsze co może być. Na głodówce spalasz mięśnie i wodę z organizmu a nadal będziesz otłuszczona mimo spadku wagi bo mięśnie ważą 4 razy więcej niż tłuszcz przy mniejszej objętości. Organizm przechodzi w stan magazynowania bo myśli że nadeszły kr***e czasy i jeszcze więcej tłuszczu odkłada. Później jak już zaczniesz jeść normalnie bo nie da się całe życie głodzić to będziesz miała efekt jojo z kilkoma dodatkowymi kilogramami. Mięśnie spalają kalorie a skoro Ty spaliłaś mięśnie to przez mniejsze spalanie będziesz coraz więcej odkładać. Więc jaki w tym sens. Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;) Zdecydowałam się po tym jak zobaczyłam że tabletki zostały przetestowane przez głównego inspektora sanitarnego i dopuszczone do obrotu w Polsce co potwierdza ich bezpieczeństwo a to jest najważniejsze i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie testy co stawia ich w złym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata1392
tabletki to świństwo, nie ma sie co truć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelka33
asia_1207 - gdzieś już pisałam na tym forum, w innym wątku, że jestem na diecie od eat zone i rzeczywiście jest to dobre jedzenie i sprawdzona firma,l nikt Ci bubla nie wciska. A te wszystkie posty reklamujące tabletki na niby odchudzanie to jedenn wielki *****, trzeba zacząć ćwiczyć i przejśc na diete, a nie katować wątrobę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynna8
Zdrowa dieta owszem pomaga, no i systematyczna aktywność również. Sama odchudzam się od dwóch miesięcy i stosuję dietę, którą ułożył mi dietetyk. Na razie udało mi się zrzucić 6,5 kilograma, ale mam zamiar jeszcze trochę zrzucić. Moja nadwaga jest jeszcze spora (16kilo), więc biorę się do działania. Zapiszę się może na jakieś zajęcia dla odchudzających się do klubu fitness, albo wesprę się takimi kapsułkami wspomagającymi odchudzanie http://wsad.it/gosc/slimette . Myślę, że to wszystko da mi dobre rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika3461
@Klaudynna8a jaką konkretnie te diete stosujesZ>? i jaką masz zawartość węglowodanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweelka876
Wpis już trochę leciwy, jednak w wyszukiwarce jako pierwszy wyskakuje. Co do samej diety EatZone to sama stosuję ją od jakiegoś czasu. Dieta jest przygotowana prze dietetyka więc nie ma obaw, że będzie coś nie tak. Zresztą sama dałam menu do analizy dietetyczce. W odpowiedzi otrzymałam, że dieta jest jak najbardziej dobrze zbilansowana, nie brakuje żadnych składników i makro elementów, witamin itp. Najważniejsze jest 5 posiłków, które mają zachowane odpowiednie proporcje do pory dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asicca
Zamawiam sobie EatZone już jakiś spory nawet czas i przyznam, że po wielu wypróbowanych, a nie sprawdzonych - niesmacznych! cateringach przy tym zostałam na dłużej i będę wierna jeszcze długo na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie taka dieta musowo od stycznia. W moim biurze kilka dziewczyn sobie zamawia taki gotowy catering i to idealne rozwiązane.Ja jestem wegetarianką ale wiem że w Eatzone można bez problemu i taką dietę zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUllka
Zamawiam sobie ja od połowy jesieni mniej więcej. EatZone jest jest super! Każdemu polecam, zdrowe, lekkie posiłki, na cały dzień do pracy do zabrania bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emm_ilka
https://eatzone.pl/ super catering dietetyczny. Próbowałam kilku w wwie i żaden nie był tak dobry, a posiłki tak urozmaicone, więc mi się nie znudzi chyba nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no z eatzone mozna wybrać sobie super catering polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina85
Jestem na diecie Optimal z EatZone juz kolejny miesiąc, super sprawa, przestałam zajadać się fast foodami, jem zdrowo, do racy nauczyłam się zabierać jedzenie, jest po prostu prościej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OllaOlkka
Hello. Mają w EatZone opcję diety bez glutenu, zamawiam ją na próbę jak na razie ale bardzo mi odpowiada. Świetna sprawa ogólnie taki catering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika_1985
Własnie nawet w wwie cięzko znaleźć odpowiednią dietę dla bezglutenowców. Fajnie że eatzone ma taka opcję. Spróbuję na pewno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annka_833
Widzicie róznice jeśli zamawiacie taką dietę? Jakie sa plusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natallka
Pewnie że jest róznic między zamawianiem takiej diety z EatZOne niz pilnowaniem na co dzień zasad zdrowego odżywiania samodzielnie przede wszystkim czas zaoszczędzony, który mozna wykorzystać na inne aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_praga
Cześć dziewczyny, a powiedzcie mi ile juz jesteście na diecie z EatZOne i czy warto sobie zamówić dietę optimal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eatzone dieta optima. Jedzenie ogolnie smaczne. Uwagi: mało urozmaicone dodatki warzywne. Malo ryb. baardzo duzo nabialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedna uwaga.. nie do konca trzymaja sie ustalen co do wartosci kallori w zestawie dziennym. dzisiaj przekroczenie o ponad 130 kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×