Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bulwaiaiak

Dieta 1000 kcal ile mozna na niej schudnąć w ciegu ok 3 mies?

Polecane posty

Gość bulwaiaiak

ciekawa jestem czy dieta 1000 kcal jest warta, ile mozna na niej schudnac? w miesiac? a ile po 3 miesiacach tak mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylam jeszcze nastolatka, to sie odchudzalam ta dieta i niestety dla mnie to nie bylo wystarczajaco duzo kalorii. Dla mnie lepiej sprawdza sie 1500: wolniej, zdrowiej i na stale. A do tego staram sie wyjezdzic na rowerze przynajmniej 300kcal, wiec prawie na to samo wychodzi. Przy 1500 mam duzo energii, a przy 1000 to ciezko mi bylo sie ruszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulwaiaiak
no to bosko!! a co jadlas??? mniej wiecej i czy duzo cwiczylas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaakjam
Ty nie pytaj ile można schudnąć, ty pytaj jak bardzo można sobie rozwalić metabolizm, jakich niedoborów się można nabawić i jakie piękne będzie potem jojo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenangel007
Ja jestem na tej diecie jakies 7 dni i 6 kilo mniej tyle ze w niedziele sobie pozwolilam na mc donalds a potem wyrzuty sumienia no i potem nic juz nie jadlam dopiero na drugi dzien rano.A co do efektow jojo to nie wiem czy bedzie jezeli juz nie bardzo czuje głód nawet ja przychodzi pora jedzenia. Jak osiagne swoj cel to mam zamiar stopniowo przejsc na diete max 1500 kcal i bedzie dobrze. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci:) [url=http://straznik.dieta.pl/]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=81724afd02bd855ce.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudel
ja już jestem 1,5 miesiąca na tej diecie od ostatniego postu który napisałam schudlam na tej diecie 7,5kg jeszcze 2,5 i osiągne cel czasem pozwalam sobie podjesc i nawet słodycze jem i dieta działa oczywiscie wszystko z rozsadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 21
Jak nie chcecie mieć jo jo po diecie 1000 kcal przyzwyczajcie organizm do większej ilości kalorii. W pierwszym tyg. po diecie jedzcie 1100 kcal, w drugim 1200, w trzecim 1300 itd. do 1600 (jeśli jesteście niskie) lub do 1800 (jeśli jesteście wysokie). To gwarantuje bezpieczeństwo, że nigdy więcej nie utyjecie :) Grubas jest jak ćpun- pozostajesz nim do końca życia (komórki tłuszczowe nie znikają, tylko kurczą się dzięki diecie- nie chcesz chyba by zmagazynowały tłuszcz znowu? ) Zapomnijcie na zawsze o normalnej diecie 2000-2500 kcal...albo żarcie albo figura /albo ćpanie albo życie/... A co do pytania to na diecie 1000 kcal można schudnąć od 1 do nawet 5 kg w 1. tydzień, w kolejnych tygodniach trochę wolniej, ale w 3 mies. średnio 10-18 kg powinnyście zrzucić :) Pozdrawiam, wybaczcie za motyw o ćpunie, ale to bardzo podobne do jedzenia. W pewnym sensie i jedno i drugie niszczy życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość als
mam nie całe 160 cm i ważę 66 kg. chciałam bym na wakacje mieć plaski brzuszek, bo na nim mam najwięcej tłuszczu. ja schudnac w 2 miesiace ok. 10-15 kg szczególnie zwracajac uwage na brzuszek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość als
a mam duzo nauki i nie mam za bardzo czasu zeby systematycznie cwiczyc. moja wymażona waga to 50kg. lecz wiem ze to raczej nie mozliwe wiec bede zadowolona jak z 55kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość als
aha. a czy te herbaki daja jakies rezultaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvina28
Dodam, że 1kg to 7000kcal, więc chudnie się kg tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil@
hej ja byłam na zdrowej diecie ok 1000 kal dziennie i przez 9 dni schudłam 7 kilo z 75 kilo do 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil@
hej ja byłam na zdrowej diecie ok 1000 kal dziennie i przez 9 dni schudłam 7 kilo z 75 do 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kihfdx
nie wierze ze 7 kilo w takim zcasie na 1000 baju baju baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierkaja
a ile mozna w 2 miesiace schudnac na 1000 kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1918iii
jakie wykopalisko, o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolmmmh
ona wchodzi na kazdy topik sie i wymadrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka00
Witajcie, zamierzam też zacząć ta dietę, ale moja praca nie pozwala mi na 5 posiłków, gora 3 posiłki dziennie ważę 68 kg a przy wzroście 168 cm chce ważyć 60kg czy w miesiąc jest szansa zzucic 8kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak dobrze ze ktoś pojawił się tutaj ;d Zalezy agentka00 ile ważysz teraz i ile masz wzrostu?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam nie zauwazyłam ze juz napisałas. Jest szansa bo ja kiedys schudłam 10kg w lekko ponad miesiac a wazyłam troche wiecej niz Ty i wzzrostu tez tyle mam ;) Próbuj ile się uda tyle się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka00
Będę próbowała zaczynam od dzis trzymajcie kciuki by było 8 kg mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz zaczęłam 2 dni temu ;) bede trzymała kciuki a zamierzasz udzielac sie tutaj na forum w trakcie swojej dietki czy tylko zapytałas i znikasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DietaCud
Witam:) Ponownie jestem na diecie 1000kcal, ponieważ wcześniej schudłam na niej najadając się do syta 15kg w 3 miesiące. Niestety moje zamiłowanie do kuchni i jedzenia spowodował, że znów trzeba się za siebie zabrać. Dodam, że pracuję jako dietetyk, a dietetyk z nadwagą klientów raczej nie przyciąga. Pamiętajcie dziewczyny przede wszystkim o tym, że ta dieta, jeśli prowadzi się ją prawidłowo, z głową, nie przysporzy nam problemów. Należy jeszcze pamiętać o tym, żeby powoli wychodzić z diety i mimo wielkich pokus już do końca życia starać się uważać na to co jemy, wtedy efekt jojo nie nastąpi. Polecam ćwiczenia, zwiększając przy tym ilość kalorii, ponieważ może zostać po tak szybkim odchudzaniu luźna i obwisła skóra. Ćwiczenia poprawiają ukrwienie skóry, co sprzyja jej wciąganiu. Uwierzcie mi, że wiem co mówię, bo sama miałam ten problem. Życzę powodzenia i przede wszystkim wytrwałości w tej diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Nie sugeruj się tym ile kto schudł na tej diecie bo to że komuś się udało to nie znaczy że Ty będziesz miała taki sam wynik. 1000 kcal to bardziej głodówka niż dieta i pomaga małej ilości osób jeśli ktoś chce stracić 4-5 kilogramów. A każdy organizm jest inny więc i inaczej i w swoim tempie chudnie czy tuje :) Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj cel 65 kg
ja diete 1ooo kcal stosuje od 2.5 tygodnia schudlam 4 kg oczywiscie chodze tez na godzinne spacery a od 5 dni skacze tez na skakance po 2o min .zobaczymy co bedzie dalej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weplausss
Zasada jest taka że im więcej ważysz tym szybciej chudniesz. Pod warunkiem że odpowiednio ćwiczysz. Ja podczas stosowania diety ok 1000kcal w miesiąc schudłem (7kg). Codziennie 30min intensywnego treningu w moim przypadku (skakanka,hantelki,brzuszki,aeroby). Dieta bogata w warzywa i owoce zero cukrów,smażonych potraw wszystko gotowane na parze. razn na jakiś czas maluśki kawałeczek ciasta jak mama zrobi ;D. UWAGA!! Należy pamiętać że po zakończeniu diety 1000kcal nie wolno odrazu wracać na poziom 2000-2500kcal bo efekt JO-JO murowany. Należy stopniowo zwiększać kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×