Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madlen50

Dieta 1000 kcal:)2 miesiące 10kg!NO TO OGARNIAMY!!!:)

Polecane posty

Zapraszam na powoli zaczynający się sezon letni , odchudzające się już lub dziewczyny które zaczynają przygodę z dieta:)Chcę osiągnąć cel razem z Wami wzajemną motywacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martadela 20
Odezwe sie dopiero w czwartek,zatem nie uciekaj w razie czego jakby sie juz nikt nie odezwal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witaj moja imienniczko:)Spokojnie nigdzie nie uciekam może się wątek rozwinie:)Oczywiście że małymi kroczkami nikt tu nikogo nie goni ze ma schudnąć 10 kg w 2 miesiąc mi się udało:)Może i Wam się uda:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołyska ....
a co proponujesz jakie zalecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinaq
A co sądzisz o diecie kopenhaskiej? Ja jak przestane karmić to chce zacząc ta diete-i schudnąć ok 10kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta i ruch schudłam tyle i nie byłam głodna na 500 kcal nie dawałam rady może kilka dni i rzucałam się na jedzenie i tak w kolko...Wykluczenie lub zmniejszenie słodyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinaq
A jak wygląda twoja dieta? moze sie skusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja? 3.2.1. Plan. Ze slimfastu 3 przekaski. / moze byc owoc, nabial/ 2 szejki slim fast 1 ma 230 kcl na sniadanie I kolacje 1 obiad do 600 kcl Slim fast kupuje w aptece 1 puszka starcza na 12 szejkow czyli na 6 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tezogarnalmnietenszal
Lubie gdy jest cieplo, wtedy jem mniej. Na śniadanie jem : owsianke z syropem klonowy(nowosc jakaś ) ;)) na drugie jem albo kanapke,albo jakis owoc,lu go. zależy co łatwiej mi dostać ;-) na obiad jem co chcę. zazwyczaj węglowodanowy .. w sumie jakoś tak już od 3 dni schudłam 1,5 kg. ;-) a jem to na co mam ochote, poprostu MŻ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyeliminowałam śmieciowe jedzenie typu fast foody i staram się ograniczyć słodycze :)Czekam na nasze polskie TRUSKAWKI:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha111
juz ponoc sa polskie nasze truskawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martadela 20
Czesc Wam:) kurde nie mialam kiedy wejsc,ale wkraczam do akcji:D napisze cos konkretnego jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O coś dla mnie. Również się dołączam :) Obecnie ważę 65 kg chce się pozbyć tych 10 kg. Nie jem dużo,jadam mało tłustych potraw ale jestem uzależniona od podjadania słodyczy i nieregularnych posiłków. Dziś kupiłam sobie goodbye appetite bo znajoma aptekarka poleciła, ponoć ona sama stosowała i w ogóle nie miała ochoty do podjadania. Będę jadła o tych samych porach małe posiłki i w miarę moich możliwości ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie słodką czekoladę hmmm zabójcze pseudo hihi:)I Mardadele:) no to Nas przybywa:)Czekolada a jaki wzrost?Ja nie będę używać suplementów diety wydaje mi się ze to nic nie daje tzn.z opinii ludzi:)Ale może faktycznie komuś się udało:)Ja 10 zrzuciłam jeszcze 10 spróbuje:)Zdecydowanie lepiej czuje się w wadze poniżej 55kg:)TAK LECIUTKO:) Pozdrawiam Was dziewczynki i życzę dużej motywacji:)Postaram się pisać codziennie ile kcal zjadłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, szukałam takiego wątku po całym internecie i w końcu go znalazłam! Chcę schudnąć 10 kg w dwa miesiące na diecie 1000 kcal. :) Chyba zacznę od jutra, mam czas do pierwszego sierpnia. Nie wiem czy taki spadek wagi będzie możliwy w tak krótkim czasie, ale nie brak mi nadziei. Mam 153 cm wzrostu. Ważę 54/55 kg, chciałabym ważyć 44/45. Życzcie mi powodzenia, ja również będę trzymać za Was kciuki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lucy*phere:)Ja tyle schudłam z ćwiczeniami:)wiadomo że każdy chudnie inaczej:)Ale ok 4kg na miesiąc prawidłowo powinno być:)Więc pisz o swoich poczynaniach:)Ja od poniedziałki zacznę pisać ile zjadłam :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just12
dziewczyny, dietę 1000 kcal odradzam Wam szczerze, to jest za mało dle was. należy ograniczyć kcal o ok 500 kcal z tego co normalnie jecie + ćwiczenia - słodycze - napoje gazowane. 1000 kcal to zdecydowanie za mało - szybko schudniecie, ale wasze oganizmy będą wycieńczone ! powoli trzeba się odchudzać i pamiętać, żeby dostarczyć organizowi wszystkich niezbędnych witami i minerałów ! + woda mineralna 1,5- 2,0 l/dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie pije tyle wody prócz tego jem suplementy diety, witaminy:)Wiadomo że czasem się zdarzy 1200 ale na pewno to lepsza dieta od 500 kcal:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Dieta Slim Fast to Ty już musisz być fajnie szczuplutka super też bym chciała ważyć te 55 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martadela 20
Czesc Dziewczyny:) no wkoncu moge do Was napisac:) juz bede systematyczna co do wpisow i mojej diety. Zatem mam : 175 cm wzrostu 73kg wagi;/ Ja daje sobie czas do konca sierpnia,chcialabym zdrowo schudnac ok 15 kg. Kiedys wazylam 59kg ale bardzo sie zapuscilam:( Jednak zmienie to . Mam zamiar jesc 5 posilkow dziennie co 2,5-3 h. na szczescie nie jadam raczej smazonego,odzwyczailam sie od bialego pieczywa tez. Najgorsze sa jednak dla mnie slodycze i picie alkoholu. Jak jestem pewnien czas na diecie i cos wypije to juz koniec ,jem wtedy jak opetana;/ i na drugi dzien poddaje sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam 168 i ważę 59kg, chciałabym 54-55kg. od dzisiaj jestem na diecie kopenhaskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×